Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Z Hayabusy Na Dl-a


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

Długo szukałem aż w końcu trafiła się perełka godna zainteresowania.SUZUKI DL 1000 V-STROM K3Motocykl z Polskiego salonu od pierwszego właściciela z udokumentowanym wręcz nierealnym przebiegiem wynoszącym bagatela 6500kmNiektórzy uważają że przesiadając się na V-Stroma "zemeryciałem" jeszcze przed trzydziestką A więc do zobaczenia już nie tylko na drogach utwardzonych ;)Kilka zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc jestem po pierwszych dalszych jazdach nowym nabytkiem i jestem mega zadowolony, wszystkie drogi nabierają jakby innego znaczenia, nad wszystkimi nierównościami, dziurami itp których u nas nie brakuje po prostu się przelatuje, światła rewelacja, hayabusa miała świetne światła ale dl jeszcze ją bije na głowę, bezdroża też nie sprawiają problemów, no może poza głębszym piaskiem po którym nie bardzo można jechać no chyba że po prostu jeszcze brakuje mi obycie ze sprzętem. na chwile obecną tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem aż w końcu trafiła się perełka godna zainteresowania.SUZUKI DL 1000 V-STROM K3Motocykl z Polskiego salonu od pierwszego właściciela z udokumentowanym wręcz nierealnym przebiegiem wynoszącym bagatela 6500kmNiektórzy uważają że przesiadając się na V-Stroma "zemeryciałem" jeszcze przed trzydziestką A więc do zobaczenia już nie tylko na drogach utwardzonych ;)Kilka zdjęć
Matko Bosko co tu sie wyrabia chopy opamientajta sie !!!! bo niedlugo sam tu zostane z tym moturem ;) Gratuluje zakupu i szeorokosci
zeby byc emerytem trzeba latac BMW.Nie masz wiec sie czym przejmowac Gratulacje sprzeta
Te wez mnie nie dobijaj bo nie dosc ze tu sie hajabuzof pozbywaja to jeszcze mi walisz takim haslem jak ja bembemke chce zakupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.