Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A Co Mi Tam.... Tez Sie Pochwale :)


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sezon to i nowe mozliwosci....Nabyłem Franciszka w dość dobrych piniondzach i tylko czeka teraz na wymianę brzydkiego mocowania tablicy na to z załącznika oraz nowy wydech Arrow Racing Trophy.wydeszek tak gada http://www.youtube.com/watch?v=0CEvHWVHazU...feature=relatedPrzebieg 0, własnoręcznie wyciągany z pudełka Teraz tylko czekam na sezonik i normalne smiganie.. testy juz byly ale nie moim, tylko koncem roku na innym sprzecie i w porownaniu do gixa, to mocy ma chyba ciut mniej, moment lepsiejszy ale za to porecznosc o niebo lepsza.post-2452-1263835688.jpgpost-2452-1263835696.jpgpost-2452-1263835838.jpgpost-2452-1263835933.jpgpost-2452-1263836549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co z tym olejem ? bo slyszalem ze bardzo luubi. . . ?
duzo osob tak slyszalo i pytalem sie 25 (slownie dwudziestupięciu uzytkownikow nowych fajerów) i tylko jedna osoba powiedziala, ze miedzy wymianami (6 tys km) musiala dolewac 1 litr oleju, pod warunkiem mocnego palowania na gumie i na czerwonym polu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli generalnie jesli jezdzisz spokojnie olej zostaje tam gdzie ma , jesli dajesz mu po pizdzie to niedojz ze ucieka bena to olej rowniez ? no to malo uciekajacego oleju a szybkiej jazdy zycze no i potem wsumie mozesz sie pochwalic jak to z tym olejem u Ciebie jest bo rozne opinie sie slyszy wygladowo jak dla mnie 5+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Dobrze Dotrzyj !. to Podstawa, wlasnie przez złe docieranie są potem opinie ze moto olej bierze. no i graty
przy docieraniu mam regule..0-100 km jazda max spokojnie max 4 RPM100-300 jazda do 7 RPM300-1000 pelny zakres obrotów na zasadzie przyspieszanie i hamowanie silnikiem....W gixie chyba dobrze dotarlem bo jadac 299 obrotomierz jescze mial niezly zapas i caly czas rosl, gdzie u innego goscia w k7, jadac 299 odcinalo mu zaplon....blady w porownaniu do k7 prowadzi sie jak 600tka, spokojniej przyspiesza (tj od samego dolu do konca ciagnie tak samo) gdzie gix idzie od 7 ladnie a od 1050o RPM jakies 115 Nmkosmos... blady ma mniej koni, ale moment 117 Nm przy 8500 wiec dol lepsiejszy Ogolnie w 2008 roku blady prowadzil we wszystkich testach wlasnie ze wzgledu na prowadzenie, dol i srodek Miala być R1 2009 ze wzgledu na zajebisty dzwiek silnika, ale przejechalem sie i.... jednak 100x lepiej czuje sie na bladym.A propos nazwy to Pszczólka ;) bo jakos kaczor zle mi sie kojarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.