Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowe Moto Na ŚlĄskich Drogach!


lukaszrys

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.Mam na imię Łukasz i mam 26 lat.Od niedawna mam wymarzone prawo jazdy kat. A.W zasadzie chciałem je kończyć na wiosnę ale jakoś tak szybko poszło i udało sie zrobić je 30.10.2009 Idąc za ciosem jakiś czas juz szukałem sobie pierwszego przyszłego MOTO.Że zawsze byłem jakiś taki turystyczny(skałki, wspinaczka, wędrówki, żagle itp... wybór padł na Trampka.Szukałem, szukałem, oglądałem, oglądałem i w końcu znalazłem.Na forum Transalpclub kolega z Limanowej sprzedawał swoje MOTO więc pośpieszyłem do niego i... kupiłem.Takim oto sposobem, w moim garażu stanął... eee tzn. motor Honda TransalpXL600V (PD06) rocznik 1993Przebieg ok.52000Stan jak na moje oko dobry, z lekkimi zastrzeżeniami ale wiedziałem co kupuję i wiedziałem że chcę sam to przygotować od początku do końca do sezony 2010.Kilka spraw wymaga interwencji ale powolutku, powolutku, do celu.I mam nadzieję będę śmigał w przyszłym sezonie na takim czymś... Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Mam nadzieję ze nie raz spotkamy sie na drodze i poza nią (jakiś oFF...).Na spotach, zlotach itp.Łukasz Ryś - lukaszryspost-15163-1258319900.jpegpost-15163-1258320032.jpegpost-15163-1258320057.jpgpost-15163-1258320078.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Łukasz!Fajny sprzęcik - niech służy.PS. Fajnie gdyby wszyscy przedstawiali się tak jak Łukasz. Nie za długo, nie za krótko a wszystko co ważne zostało powiedziane. To oczywiście tylko moja włąsna opinia.Pozdrawiam,M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.