Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niespodziewana Zmiana Stajni :)


mel

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się Nagle, niespodziewanie.Kiedy szykowałem się do oddania Fazera do mechanika na przeglądy i pierdoły pojawił się klient i łyknął go Zacząłem szukać .... może znowu fazer ale nowszy? A może coś innego. I od środy szukałem ostro CBR F4i....Ludzie. Tragedia. Masa oszukanych hebli. A jak coś fajnego było znikało w przeciągu 48 godzin.Ale ojciec znalazł gdzieś licytacje. Nie tak blisko bo jakieś ponad 100 km za Poznaniem No to w ciemno jedziemy. Sobota 9.50 wyjazd. Trafiliśmy świetnie.Moto sprowadzone coś koło 2007 ale nie zarejestrowane. Koleś pracuje w Anglii. Przywiózł do Polski ale miał jeszcze R6 tym jeździł po Anglii. A w Polsce stało u niego w pokoju Cebra pełny oryginał. Jedynie szyba zmieniona i założony jakiś błotnik na tył. To pierwsza cebra jaką pojechałem oglądać 2003 rok i 14 000 km przebiegu http://img156.imageshack.us/img156/1739/08032009003k.jpghttp://img142.imageshack.us/img142/1170/08032009002.jpgJest piękna Gada aż miło. Ale muszę jechać na serwis bo koleś nie ręczy za płyny itd bo to nie jeżdżone było dawno. Czasem go odpalił. W ten oto sposób nie miałem motoru przez 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę jechać na serwis bo koleś nie ręczy za płyny itd bo to nie jeżdżone było dawno. Czasem go odpalił. W ten oto sposób nie miałem motoru przez 3 dni
Dobre..bardzo dobre..moto 3 lata stoi.. fajnie że nie powiedział, że na oleju tylko 2tyś zrobił.. he he. Widać uczciwy.Gratulacje sprzęta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre..bardzo dobre..moto 3 lata stoi.. fajnie że nie powiedział, że na oleju tylko 2tyś zrobił.. he he. Widać uczciwy.Gratulacje sprzęta.
coś tam mówił że zmieniał olej. ale tak jak mówię. nie ręczy za to. qrwa gdzie ta wiosna? muszę motonga sprawdzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.