Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Druga Marchewka Na Śląsku! :d


krzysiek951

Rekomendowane odpowiedzi

siema, nie latałeś parę dni temu po kokocińcu??? jeśli to rzeczywiście Ty to przyznaje ze robi wrażenie:) Szerokości, przyczepności
To na pewno nie był Krzyś, przecież nie ma jeszcze prawka, bez niego nie można śmigać. Kurde, Krzysio, jak ostatnio rozmawialiśmy na Chudowie to mówiłeś że będzie hąda fajerblejd, ale ten szerszeń mi się bardziej podoba Pozdrowionka zza miedzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, nie latałeś parę dni temu po kokocińcu??? jeśli to rzeczywiście Ty to przyznaje ze robi wrażenie:) Szerokości, przyczepności
Nie mogłem się powstrzymać, żeby się nie przejechać ;D ( pewnie było widać, że to były pierwsze metry na niej )Marianos miała być Honda Fireblade, ale jak się na niej przejechałem to stwierdziłem, że to motur nie dla mnie Zdecydowanie za mocny A ta Hornetka niesamowicie mi się podoba i jest bardzo wygodna ;DJeszcze raz dzięki bardzo wszystkim!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marchewka jest jedna!! moja Moja, a reszta czyli ta i kolegi majki to jakieś marchewkopodobne podróbki Wy możecie mieć pomarańczki, rude.. a marchewkę mam ja
Muszę ją chyba inaczej nazwać, bo jeszcze dostanie mi sie bana Trzeba się jakoś pogodzić, ja będę marchewkowym braciszkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać, żeby się nie przejechać ;D ( pewnie było widać, że to były pierwsze metry na niej )Marianos miała być Honda Fireblade, ale jak się na niej przejechałem to stwierdziłem, że to motur nie dla mnie Zdecydowanie za mocny A ta Hornetka niesamowicie mi się podoba i jest bardzo wygodna ;DJeszcze raz dzięki bardzo wszystkim!!
e tam pierwsze metry... duzo hałasu...i cos ładnego wyszło zza zakrętu. Ostatnio na osiedlu czesto bywa głośno. oby służyła jak najlepiej pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Krzysiek.. Graty! Wychodzi na to, że teraz ja z Maćkiem zostanę na 50ccm chyba, że on też zmienia? :> Widzimy się na winklach
Dzieki! ;] Maciek też jeszcze siedzi w 50-tkach ( u niego największą przeszkodą w kupieniu czegoś większego są rodzice ) Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy na winklach tylko to prawko... mam nadzieje, że nie dostane terminu egzaminu na lipiec czy później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.