Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moze Nie Tyle Ze Nowy Ale Troche Inny:)


Domynik

Rekomendowane odpowiedzi

Co zmodyfikowałeś ? motocykla poprzednio nie widziałem ale porównując z avatarem to wydech, polerowane felgi i siedzenie pasażera:) PS. Mam plakat na drzwiach z jakiegoś czasopisma z 98r właśnie z 900rr w takim malowaniu. To był wtedy szał. Wątpię żeby dzisiejsze sprzęty za 10 latach gum i pałowania tak dobrze się trzymały jak sc33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zmodyfikowałeś ? motocykla poprzednio nie widziałem ale porównując z avatarem to wydech, polerowane felgi i siedzenie pasażera:) PS. Mam plakat na drzwiach z jakiegoś czasopisma z 98r właśnie z 900rr w takim malowaniu. To był wtedy szał. Wątpię żeby dzisiejsze sprzęty za 10 latach gum i pałowania tak dobrze się trzymały jak sc33
glownie zalezalo mi zeby motocykl przeszedl prawdzziwy serwis a to jak teraz wyglada to tylko dodatek... co zostalo spolerowane:gorna polka, rama, ranty felg, dekle silnika czesc setow kierowcy, wachaczw planach tylnie sety pasazeraa wlew paliwa i jeszcze pare pomysłow jest:)_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie bardziej się podoba przed modyfikacjami , ale gratulacje za cierpliwość przy polerowaniu
Mnie tez by sie podobala ale Angielscy tuningowcy zaczeli robic rame i nie starczylo im sil:( a jak byla juz rama to zdecydowalem sie na kola i wsumie dobrze bo lakier z przedniej felgi zaczol juz odchodzic. Angielska przypadlosc:) a teraz jest tak jak byc powinno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi namiar na kogos i w jakiej cenie spolerowałby mi fele ??Najlepiej gdzies w okolicach Zabrza Pozdro
Do jastrzebia masz nie daleko komplet 200zl ze sciagnieciem i zalozeniem oponw gixie sie pieknie swieca:) jak sa spolerowane duzo wiekszy polysk niz w cbr chyba troche inny rodzaj materialu z ktorego sa zrobione felgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie odświeżona CBRka Polerka to ciekawa rzecz, w bziuku miałem cały silnik wypolerowany ale żeby połysk utrzymać musiałem się nieźle namachać palcami co kilka dni Zabezpieczyłeś polerkę klarem ? przez ten zabieg troszkę traci na połysku ale nie trzeba się z nią tak męczyć Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie odświeżona CBRka Polerka to ciekawa rzecz, w bziuku miałem cały silnik wypolerowany ale żeby połysk utrzymać musiałem się nieźle namachać palcami co kilka dni Zabezpieczyłeś polerkę klarem ? przez ten zabieg troszkę traci na połysku ale nie trzeba się z nią tak męczyć Pzdr.
podobno klar odchodzi i zostawiam to gole ja bardzo lubie dbac o moto takze co pare dni przepolerowac to nie problemco do garazu to garaz kumpla hehe ogrzewany takze niuni cieplo i mozna nocami grzebac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, z każdym następnym dniem myślę czy by nie wsiąść paru silników do polerki od kumpli, bo tak fest prosili żebym im zrobił lustro. ale praca męcząca a zyski małe, ale za to efekt zajebisty tym bardziej jak się samemu zrobi polerkę. ale pamiętaj że aluminium po polerce cza co jakiś czas przelecieć pastą co by efekt był fajny bo jak wiadomo aluminium się utlenia.

podobno klar odchodzi i zostawiam to gole ja bardzo lubie dbac o moto takze co pare dni przepolerowac to nie problem
dokładnie, na dodatek jak już klar odejdzie to cza zaś całe spolerować co by nie było "kawy" po ponownym spryskaniu klarem. a jak już będzie cza się pozbyć klaru to mordęga pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, z każdym następnym dniem myślę czy by nie wsiąść paru silników do polerki od kumpli, bo tak fest prosili żebym im zrobił lustro. ale praca męcząca a zyski małe, ale za to efekt zajebisty tym bardziej jak się samemu zrobi polerkę. ale pamiętaj że aluminium po polerce cza co jakiś czas przelecieć pastą co by efekt był fajny bo jak wiadomo aluminium się utlenia.wiem wiem pasta auto max najlepsza:) i najtansza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.