Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam temat i ochota mnie nachodzi coby się z Wami karnąć !! Co prawda nie cierpie Zakopca ale to zrekompensuje zacne towarzystwo Widze tylko że to wyjazd plecakowy się szykuje i nie wiem czy będe pasował do ekipy ?! Co najwyżej moge jechać jako pojazd techniczny.
Trzeba by załatwić koguta i będzie nas dwóch technicznych, bo tez jadę bez plecaczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jak chcecie jechac do tego zakopca?? Chodzi o to czy po drodze bym sie gdzies nie dołaczył wraz z 2 kumplami.Nie wiem czy jedziecie przez K-ce czy inna droga jak co to dajcie znac to sie gdzies doczepimy:)Pozdrawiam
z Dąbrowy to najlepiej jest nam lecieć na Olkusz i dalej na Kraków. Jeżeli ma to być wycieczka to jest fajna droga z Olkusza na Chrzanów,Trzebinię . No chyba że robimy zapier**** przez autostradę ale raczej objazdówka miała być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Dąbrowy to najlepiej jest nam lecieć na Olkusz i dalej na Kraków. Jeżeli ma to być wycieczka to jest fajna droga z Olkusza na Chrzanów,Trzebinię . No chyba że robimy zapier**** przez autostradę ale raczej objazdówka miała być
bocznymi objazdowymi tez sie da zapier... hehehSkóra ty stary korzeniu kombinuj ta nakretke czy co ci tam potrzebne i jedziemy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa motocykle na numerach SD (chyba GSXR i R6 prowadzony przez blond dziewczynę) wracajace dziś od Bielska ok 16/17tej.Złoty Matiz na skrzyżowaniu w Czechowicach, oj było by...Szacun dla R6stki za refleks i zimną krew....Szerokości Miki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ja się też dorzucę do podziękowań- przede wszystkim za miłe towarzystwo, ale też za wesołe akcenty jak np zamach chyba Skóry na panią kelnerkę z tacą , pouczające pomysły ucieczek z miejsca w którym się narobiło długu, nowo poznane twarze i jak zawsze bezpieczny powrót do domu. Miał też być szybki ale cholerny korek z Żywca popieprzył plany A szczególne podziękowania dla accorda że mu się chciało po mnie taki kawał jechać Pozdro i może do następnego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież dziekuje razem z żonką (która teraz wymaga intensywnego masażu )))za super wypadzik mam nadzieje ze za bardzo Was nie spowolniłem i jeszcze smigniemy gdzies razem pzdr )
jasne ze sie smignie razem jeszcze nie raz ;-) predkosc byla odpowiednia nie ma za co przepraszac. PZDR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też dołożę swoje 3grosze txs wszystkim za niezapier**** , miła, ślimacza objazdówka , krupówki zaliczone, pani kelnerka również , myślę że i accord polubił zakopower i swojskie klimaty , miło było poznać nowe twarze a mąż i tak za ścieranie moich kolan na zakręcie ma pozdro i oby do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopower to ja bardzo lubie ale by night i jak mam powyżej 2 % plus jeszcze jedno kólko !! Krupówki powinni zaorać !!Albo zrobić bramki jak na autostradzie i wpuszczać ludzi za opłatą !! Wypadzik elegancki, pare km nawinięte, nowe twarze poznane ale za cholere nie pamiętam jaki kto miał nick !! Ale to sie nadrobi , pozdry i do następnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.