Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Balaton


smoq73

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej nad balaton na motorach, jakies pole namiotowe? Nigdy tam nie byłem nie na motórze, a co dopiero na sprzęcie. Chcemy się tam wybrać na przedłużony weekend, czwartek-poniedziałek, no i nie mam pojecia gdzie najlepiej. Druga sprawa to którędy tam jechać, najlepiej byłoby uniknąć autostrady, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej nad balaton na motorach, jakies pole namiotowe? Nigdy tam nie byłem nie na motórze, a co dopiero na sprzęcie. Chcemy się tam wybrać na przedłużony weekend, czwartek-poniedziałek, no i nie mam pojecia gdzie najlepiej. Druga sprawa to którędy tam jechać, najlepiej byłoby uniknąć autostrady, proszę o pomoc
3 lata temu jechalem ze znajomymi mniej wiecej taka trasa LINK DO MAPY. Nocowalismy w m. Dvory. a wlasciwie troszke za nia. przedostatni dom po lewej. ladne pokoje.w sumie objechalismy na okolo ale nocowalismy na miejscu w hotelu molo miejscowosc Siofok. zadnych wygod specjalnych ale lazienka byla i w miare czysto. parking strzezony mieli.na dlugi weekend dosc dobra trasa. swietne widoki. mozna leciec 70-100km/h miejscami warto zwalniac szanowac miejskie ograniczenia do 50km/h.Szerokiej...;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym tygodniu wrócilem, mieszkalismy w veszprem, hotel rodem z czasów PRLu, ale tanio (16 euro od twarzy ze sniadaniem), caly Balaton objechac mozna w pol dnia, wliczajac w to jeszcze przygody z jakims promem. Miejscowosc Siofok jest swietna, ale wieczorem, jest to miasto burdeli i dyskotek. Ogólnie gdzie bys nie zajechal to wszedzie sie roi od hoteli i zimmerfrei'ów. Widoczki super, jeziorko czyste wbrew wszelkim opiniom.tak jak pisze kosma, szanować ichniejsze przepisy.p.s. trzeba tez wziac Forinty bo sie gdzieniegdzie wypną na ciebie jak im dasz euro, a poza tym na stacjach jest przelicznik do bani.W razie szczegolowych pytan pisz pw, wrocilem kilka dni temu i swieze info jeszcze mam w glowiepozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zatrzymaliśmy się w drodze na Chorwację na kempingu Fured Kemping w Balatonfuredhttp://www.eurocampings.hu/hu/eur%F3pa/mag...camping-104515/ czysto i na kempingu i w łazienkacha w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w hostelu w Siofok www.siofok-hostel.com H-8600 Siofok, Cseresznye u.1. +36 30 3250051, [email protected] ( strona jest po polsku )Życzliwy pan z portierni pozwolił nam zaparkować motocykl pod samą szybą, tak że go widział więc nawet nie ściągaliśmy bagaży. Pokoje może nie super nowoczesne ale czyste, łazienka tak samo. Za to rano śniadanie cud, miód! jedzenia tyle, że można oszaleć a jakie dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No więc wybralismy kemping fured w miejscowosci Balatonfured, rewelka! Jako ze na motorze pojechalem tylko ja, małżowinka blaszakiem - zabralismy dzieciaki i byly przeszczesliwe. Camp jest bardzo ok, fajnie zorganizowany, sklepy w tym jeden duzy market spozywczy, basen, zjezdzalnia, duzo atrakcji w samym campie, no i od groma ludzi tam spedzalo noc na bikeach jako przystanek w drodze gdzies dalej. Polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.