Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rosja, Karelia, Wyspy Sołowieckie


milet

Rekomendowane odpowiedzi

W drugiej połowie lipca (24) jedziemy z dziewczyną na północ, jak da radę to aż do Murmańska. Mamy niecałe 3 tygodnie. Wyprawa ma być raczej niskokosztowa, choć nie nastawiamy się na jakieś ekstremalne oszczędzanie. Nie szacowaliśmy jakoś szczególnie kosztów, ale sądzimy że wydamy podobnie jak na Krym - 1,5 - 2 tys. Chcemy też sporo zwiedzać trochę Litwy, Sankt Petersburg i takie tam. Jazda raczej spokojna turystyczna. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć, to proszę pisać na maila [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Włochy piękny kraj. Nie wiem jak Korsyka, ale Sardynia była cudna. Więc i Korsyka - choć to niby Francja - musi być ShoGun jakbyś pojechał, to bym się zgłosił po jakieś info po waszym powrocie. Pewnie do końca lipca wrócicie, bo tam jest niedaleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Włochy piękny kraj. Nie wiem jak Korsyka, ale Sardynia była cudna. Więc i Korsyka - choć to niby Francja - musi być
poprawna kolejnosc zwiedzania to Sardynia potem KOrsyka (tak mawia kazdy moj znajomy ktory zwiedzil obie te wyspy) odwrotnie Sardynia nie jest juz tak atrakcyjna.Ja przejechałem Korsyke wzdloz i wszerz i polecam ja kazdemu z czystym sumieniem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem znajomy wybiera sie raczej w lipcu - pewno myslimy o tym samym : ) - 'praski' wysle Ci na priv email do niego.
Pewnie o tym samym Co do terminu to mozliwe, kiedys mi mowil ze druga polowa czerwca, ale to bylo jakis czas temu wiec moze plan sie zmienil. Rekin a ty tez sie wybierasz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzę, że trochę off topic nam się tutaj zrobił. Wracając do tematu... praski możesz podać jakąś przybliżoną trasę którą chcecie pojechać? Macie zamiar zwiedzać też Litwę, Łotwę i Estonię? Też myślałem o podróży w tamte rejony, ale nie mam za bardzo z kim jechać, no i nie wiem czy sobie poradzę na takiej trasie, bo kilka tysięcy kilosów się raczej zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.