Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Demontaż Baku


Masters

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam kolego, absolutnie nie mam zamiaru w zaden sposób Cię urazić...ale kup sobie mz-kę i rozbierz na części, potem poskładaj...nie ważne czy odpali, ale poznasz naprawdę podstawowe wiadomości z dziedziny jak motor jest zbudowany. Jak dla mnie chcąc samemu coś robić przy maszynce powinno sie chociaż pobieżnie znać jej budowę.Z dołu obok baku jest kranik, przekręcając go na pozycję off zamkniesz wypływ paliwa. wiec przy demontażu baku możesz odłączyć przewód paliwowy bez ryzyka wylania większej ilości paliwa niż jest w przewodach...a rada zupełnie innej natury, nie rób tego z papierosem w ustach...kumpel po zdjęciu baku z chyba rometa chciał zobaczyć jak dużo syfu jest w środku więc odkręcił korek i patrzy pod różnymi kontami, az nagle wielkie puuuuffff i jak z armaty opaliło mu twarz, włosy i rączki...na szczęście bak był był pusty a zapaliły się opary...powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,powiedzcie mi pod w baku od dołu jest jakis kranik aby paliwo niezlecialo przy sciąganiu?bede wymieniał świece i kurna niechce niespodzianek.
Witam.Wogóle mnie zastanawia po co chcesz ściągać bak chcac wymienić swiece ?Jest 100 razy latwiej wymienic swiece bez sciagania baku.Sprawa wyglada tak: odkrecasz po bokach owiewki co ciekawe te mniejsze sciagasz je tzw skrzela czy jakos tak, wyciagasz przewody ze swiec, bierzesz orginalne klucze, wkladasz wykrecasz i po sprawie oczywiscie musze byc orginalne klucze bez nich ani rusz.Wiec wogole nie wiem po co się meczyc z sciaganiem baku chcac w tym motorze wymienic swiece.Wiem bo sam wymienialem przed sezonem swiece i opisuje jak sie je wymienia najprostrzym sposobem.Mam nadzieje ze pomoglem i mam nadzieje ze masz orginalne klucze by ta operacje zrealizowac jak wyzej opisalem.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.