Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Stożki Do Gpz 305


lewiasty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie. Jak włożyć filtry stożkowe do gpz 305? Czy wtedy muszę pozbyć sie airboxa? (obawiam się,że inaczej nie wejdą). I co wtedy z odmą (jest wpięta w airbox)? Jak to wszystko sensownie zrobić?
Miałem stożki K&N w GPZ 500 S + LASER 2w1 (głośny BAS ) może jeszcze DYNOJETY ale nie sprawdzałem ... moto chodziło jak marzenie musisz pozbyć sie airboxa odma nie pamiętam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że będzie chodziło jak marzenie nie mam wątpliwości;) Pytanie tylko co z tą nieszczęsną odmą. Jest wpięta w airbox a jak się go pozbędę zostanie sam przewód. Więc?
a więc do odmy musisz dokupić jeszcze jeden stożek i po dorobieniu przejściówki podłączyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się może podepnę pod temat, zamierzam wymienić filtr powierza w mojej VTR 250 z 89roku. Pojawia się problem ponieważ nie jestem w stanie dostać zamiennika, motorek rzadki u nas w Europie i z dedykowanymi częściami kiepsko. Jedyna opcja to drogi K&N.Szukałem jakiegoś podobnego filtru panelowego o podobnych do oryginału wymiarach, aż ktoś powiedział, że zawsze można użyć stożków. No ale jak? Ja sobie tego nie wyobrażam. Gdzie mi się te stożki zmieszczą? Koleś głupoty gada?Jest okazja to się pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, trzeba dokupić filtr odmy. Panowie.. łapacz płomieni ze 126p? Twoja żona pewnie podziwia Twą fantazję. Jeśli w łóżku masz taką samą;) Przecież każdy wie, że lepiej kupić naklejkę z piorunami +15km
Skoro tak twierdzisz kup specyfik z K&N pewnie doda więcej jak 15 koni,a naklejka w opakowaniu będzie gratis do wykozystania na plastikach jesli jest tam jeszcze miejsce na kolejną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak twierdzisz kup specyfik z K&N pewnie doda więcej jak 15 koni,a naklejka w opakowaniu będzie gratis do wykozystania na plastikach jesli jest tam jeszcze miejsce na kolejną...
hmmm.. kup sobie wskaźnik ironii? Chyba brakuje Ci odrobiny dystansu. Żarty żartami ale wolałbym żebyś pewne przemyślenia zachował dla siebie. Wkładki filtra (oprawki plastikowe) są u mnie ukruszone, a nowych do gpz nie ma. Dlatego wstawiam DOBRE stożki. Nie zależy mi na mocy a tym bardziej na wyglądzie tego specyfiku. Raczej na tym, żeby przez nieszczelne -aktualnie filtry- nie przedostawał się syf. Jeśli uważasz, że filtr doda 15km, masz problem... Dobrze wiem, że to miał być "żart", ale wątpie byś kogokolwiek rozśmieszył. PS. Pisze się "wykorzystania". Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. kup sobie wskaźnik ironii? Chyba brakuje Ci odrobiny dystansu. Żarty żartami ale wolałbym żebyś pewne przemyślenia zachował dla siebie. Wkładki filtra (oprawki plastikowe) są u mnie ukruszone, a nowych do gpz nie ma. Dlatego wstawiam DOBRE stożki. Nie zależy mi na mocy a tym bardziej na wyglądzie tego specyfiku. Raczej na tym, żeby przez nieszczelne -aktualnie filtry- nie przedostawał się syf. Jeśli uważasz, że filtr doda 15km, masz problem... Dobrze wiem, że to miał być "żart", ale wątpie byś kogokolwiek rozśmieszył. PS. Pisze się "wykorzystania". Pozdrawiam.
często "r" nie wykozystuje stąd jego brak,całe forum biore na żart Ówniesz pozdawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.