Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problem Z Cbr ;/


Zychu

Rekomendowane odpowiedzi

Moto to CBR F2, totalnie nie wiem co moze być, moto stało z 3-4 dni , bez dłuższego odpalania tylko na 10-20 sekund bo robiłem z nim, no i teraz jak odpalam na luzie chodzi elegancko do odcięcia, a problem zaczyna sie jak chce sie rozpędzić , jak jade powoli jest okej, jak juz zaczyna sie wkręcać na obroty to jest efekt taki jakby brakowało paliwa po chwili gasnie, postoi z 3-4 minuty i odpala normalnie, przez okres jak z nim robiłem było mało paliwa w baku i zalałem z 2-3 litry, może to byc przez zatkany kranik ? pojade na stacje zatankuje pod korek ale nie wiem czy to pomoże macie jakies sugestie co do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w F2 , ale w F3 mój sąsiad miał takie problemy po ściągnięciu czachy (ściągałeś owiewki?) I wiem co musiał zrobić , lecz nie umiem tego wytłumaczyć ;P Ale idą tam takie jakby węże (do nich wlatuje powietrze) i z założoną czachą 'łapały' więcej powietrza niż bez. Musiał dokupić lejek plastikowy i go włożyć w ten wąż ;P (dla siedzących w temacie chyba dosyć zrozumiałe ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,miałem ten sam problem jeszcze za czasów jak miałem suzuki rg80.Z tym że ona wcale nie chciała odpalac, tylko na kilka sekund odpalała jak wlałem strzykawką paliwo do cylindra.Co sie okazało, jak zakładałem bak,to przycisnąłem przewód który dostarczał paliwo z baku.Radze podnieśc bak i posprawdzac dokładnie,każdy przewód z osobna.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w F2 , ale w F3 mój sąsiad miał takie problemy po ściągnięciu czachy (ściągałeś owiewki?) I wiem co musiał zrobić , lecz nie umiem tego wytłumaczyć ;P Ale idą tam takie jakby węże (do nich wlatuje powietrze) i z założoną czachą 'łapały' więcej powietrza niż bez. Musiał dokupić lejek plastikowy i go włożyć w ten wąż ;P (dla siedzących w temacie chyba dosyć zrozumiałe ;) )
W F2 jeszcze tego nie ma. To bylo w F3 i rzeczywiscie lejek dawal rade, kumpel nawet zamontowal maly wentylatorek, podobny do tych chlodzacych procesory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.