Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rzężenie Dochodzace Z Silnika...:((


RockDriver

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam. Prosze o pomoc porblem jak w temacie, odplam silnik i slychac lekkie rzezenie z silnika... jak dodaje gazu to dzwiek silnika zaglusza to rzezenie...jadac z rowna predkoscia np 80km/h ...slychac to ? co to moze byc? rozrząd? prosze tylko o jakies wstepne sugestie...pozdrawiamMotocykl to Bandit 600 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie bandity glosno chodza, silnik rzezi, moze dopiero teraz zauwazyles ze ten silnik tak pracuje, po kupnie wielu rzeczy sie nie slyszy dopiero z czasem zaczynasz sie wsluchiwacmozesz spotkac sie z kims kto ma takiego samego bandita i osluchac
Dzieki za odp. postaram sie w najblizszym czasie zrobic konfrontacje z innym Bandziorkiem i wlascicielem , ja mam go od bardzo niedawna. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zartujesz czy piszesz powaznie...?
Sprawdź sobie może jeszcze u innego mechanika, ale bandziory tak stukają sam miałem gsf600 2003 rok i też silnik stukał ale byłem w serwisie i powiedzieli, że tak ma być, dla pewności sprawdziłem łańcuszek rozrządu był ok. Wszystko stuka wszystko puka bo to suzuka z takim hasłem się spotkałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź jeszcze łańcuch - u mnie na przykład są dziwne odgłosy w momencie gdy napęd jest do wymiany , tzn po naciągnięciu łańcucha nie jest od napięty równomiernie na całej długości - można to zauważyć stawiając na centralnej i obracając kołem sprawdzać napięcie. U mnie w pewnym momencie cholernie się napina więc jeżdżę na luzniejszym (ok 3,5 cm) lecz wiem , iż wymiana napędu mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź jeszcze łańcuch - u mnie na przykład są dziwne odgłosy w momencie gdy napęd jest do wymiany , tzn po naciągnięciu łańcucha nie jest od napięty równomiernie na całej długości - można to zauważyć stawiając na centralnej i obracając kołem sprawdzać napięcie. U mnie w pewnym momencie cholernie się napina więc jeżdżę na luzniejszym (ok 3,5 cm) lecz wiem , iż wymiana napędu mnie czeka.
Ale ten dzwiek jest u mnie jednostajny i na postoju tez sie udziela:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.