Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prędkościomierz


tlusty

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam się bo szukam pomocy, przeglądam serwisówke ale nie ma w niej słowa o mechanizmie prędkościomierza, nie mam pojęcia jak to działa, mogę rozebrać cały mechanizm i oglądać go z każdej strony a i tak nie będę wiedział co jest z nim nie tak bo pierwszy raz w życiu mam takie coś w ręce. Mam rzadki, całkiem stary motocykl, z częściami krucho. Krótka pogadanka w serwisie: pewni że ślimak bo mniej wytrzymalszy od linki wg. nich, pytam na anglojęzycznym forum użytkowników mojego moto to piszą że nie spotkali się z przypadkiem uszkodzonego ślimaka. Chciałem oddać w fachowe ręce do serwisu to mnie grzecznie zapisali na polowe lipca. Mam mieć moto niesprawne półtora miecha z powodu linki? Szukam głupiej linki po aukcjach, sklepach - nie potrafią pomóc. Jest opcja na zakup używanego ślimaka, muszę się szybko decydować i chciałem spytać po czym poznać uszkodzony ślimak, żebym przypadkiem nie wydawał niepotrzebnie kasy. Przy okazji mogę się czegoś nauczyć, na przyszłość... Prosty problem to spodziewałem się prostych odpowiedzi w dwóch słowach, nie oczekuje łaski tylko pomocnej dłoni. Tak qwa mam prędkościomierz na linkę i się pytam co może być nie tak. Ale ok musiałeś sobie posta napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to raczej chyba proste nie? Odkrecasz linke od zegarow/slimaka-sprawdzasz czy cala. Jak cala to widocznie slimak. Jakies foto tego slimaka? u mnie jest np, takie cudo przy przednim kole co sie kreci razem z felga, wiec sobie moglem wziac to do lapki, pokrecic tym dzyndzlem i patrzac w otwor na linke widzialem czy cos sie tam kreci czy nie (no jak wiadomo powinno sie krecic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.