Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piaskowanie I Malowanie Proszkowe


no-vember

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Już się dowiedziałem co i jak. Najbliżej mam na Świętochłowice zakład przy ul. Harcerskiej 14 i tam też się wybieram w przyszłym tygodniu. Za wszystkie części powiedzieli ok 250-300 zł to chyba rozsądna cena, bo jest tego trochę (2 koła, rama, golenie, wahacz, podnóżki kierowcy i pasażera a jak się uda wydostać stacyjkę to jeszcze półka kierownicy dojdzie bo narazie nie wiem jak ją rozebrać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do piaskowania to napewno tym sie zajmuja w warsztacie przy Strazy Pozarnej w Świetochłowicach przy zjeździe z DTŚ, znajomy tam odnawiał felgi alu, bylo ok.
tylko nie tamoni nie maja pojecia o tym co robią... felgi po piaskowaniu dosłownie miały dziury a po pomalowaniu proszkowym u nich farba krzywo nałozóna tragedia jednym słowem 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mnie też tam robili ramę i parę innych drobiazgów. Przy małych powierzchniach ich robota jest do przełknięcia, natomiast przy większych - tragedia. Dziury jak po kanonadzie. Każdą płaską powierzchnię niszczą - nie ma na to wpływu czy jest tam jakaś rdza czy nie.Jeśli macie do malowania ramę, stopki, drobiazgi inne - od biedy niech robią - tani są. Doradźcie mi kto na poważnie może się zająć zbiornikami, błotnikami, tłumikami i felgami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos potrzebuje to dam namiar na cos lepszego niż piaskowanie a mianowicie czyszczenie sodą, dużo lepsze, niestety troche droższe ale można dosłownie wszystko wyczyścić, nie robi dziur itp felge np wyczyści do gołego czystego aluminium.jak ktos bedzie potrzebował to pisac podam namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

jak ktos potrzebuje to dam namiar na cos lepszego niż piaskowanie a mianowicie czyszczenie sodą, dużo lepsze, niestety troche droższe ale można dosłownie wszystko wyczyścić, nie robi dziur itp felge np wyczyści do gołego czystego aluminium.jak ktos bedzie potrzebował to pisac podam namiary

Czyszczenie sodą jest faktycznie lepsze ale jest też droższe. Uważam, że piaskowanie przed malowaniem proszkowym całkowicie wystarczy. Moge podac Ci namiar na dobry zakład.

 

http://victus.info.pl/malowanie-proszkowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.