Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chopper Xt 50 Rok 2005


michal_mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witamdzisiaj musze znow was troche pomęczyć moimi problemami. xDa mianowicie zastanawiam sie nad kupnem choppera "xt 50" żeby sie nie rozpisywać dołaczam link do oferty kupna tej "maszynki". Wasze opinie i pomoc jest dla mnie bardzo ważna. POrosze o uważne przeczytanie ogłoszenia.oto link: http://www.allegro.pl/item681294475_choppe...xt50_los50.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamdzisiaj musze znow was troche pomęczyć moimi problemami. xDa mianowicie zastanawiam sie nad kupnem choppera "xt 50" żeby sie nie rozpisywać dołaczam link do oferty kupna tej "maszynki". Wasze opinie i pomoc jest dla mnie bardzo ważna. POrosze o uważne przeczytanie ogłoszenia.oto link: http://www.allegro.pl/item681294475_choppe...xt50_los50.html
Nie chce mi się pisac po raz setny ale nie kupuj tego chińskiego badziewia. Wiele razy opisywałem na forum moje "przygody" z tym chińskim padłem.I zastanów się dlaczego ten koleś chce sprzedać ten motorek skoro on taki "unikalny" jedyny i "wspaniały"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy... kolega ma chiński skuter już ze 2 lata ma 9 000 km naklepane i bez żadnych przygód jeździ ; )w/w wiem z doświadczenia, że jest cholernie awaryjny, po czasie dosłownie wszystko padnie- począwszy od migaczy, kończąc na silniku. Zależy to też od tego ile chcesz nim jeździć i jak.poszukaj apki red rose ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusy zaóważone na egzemplarzu kumpla:- wgnioty na wahaczu w miejscu tylniej osi i nakrętek...- łańcuch po 2tyś km nie mial już szans na naciag..- luzy zaworowe lubią sie szybko przestawiać- rama koroduje po roku, i nie musisz anwet wywrotki mieć, ona tak od siebie..- tylnia lampa, na prądzie z cewwk a nie z aku, i lubi się przepalać żarówka, - na diodach led pod silnikiem daje szał, i wielki podziw w "mieście"..-- mnóstwo innych rzeczyplusy:części do silnika jest sporo, cylki, 60ccm, 72, 80, 110, a nawet silnik 125 podpasujesz..ja bym wolał dołozyć, ze 500zł i kupić ogara 900, silnik ten sam, aczkolwiek z luzami zawrowymi nie am problemów kumpla ogar ma 2tys km, i ma ino 1/4 naciągu. i wogóle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do enduro to mogę Ci z całą odpowiedzialnością polecić Yamahę DT 50. Co prawda ja się bujam DT 80 LC2 ale śmigałem też na 50 i wiem że sprzęt sprawuję się bardzo dobrze, silniki są nie do zajechania( przy odpowiednim użytkowaniu oczywiście) tajli na rynku jest w pierony, a naprawy tego cuda są proste jak budowa cepa. Na początku sam nie wiedziałem jak to naprawiać ale raz rozebrałem cały silnik bo chciałem zobaczyć "z czym się to je" i teraz wiem że se mogę sam wszystko naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to tylko ja miałam taki model że nic mu nie było Żadnych problemów z nim nie miałam, ale co osoba to inna opinia. Ale na twoim miejscu bym kupiła synkowi tzr 50 lub coś innego na pewno dłużej wytrzymie ;) a druga rzecz która przemawia za kupnem czego innego niż tego chopperka to, że rynek jest przesycony kingway xt/ łosiem/magnus jolly czy jakąkolwiek ma to jeszcze inną nazwe. Za rok czy dwa bydzie ci ciężko to sprzedać. A propo tego chopperka nigdy nie miałam z nim problemów silnik mi się nie zatrzył, śrubki mi sie nie wykrecały, żarówki mi sie nie przepalały, a miałam go troche ponad rok. Nie ma co na niego narzekać. Wygodnie się na nim jeździ gorzej jak się ma drugiego pasażera (troche to za dużo jak dla takiego bzyka). Plus jest taki że jest do niego dużo części. Używałam go na dojazdy do szkoły i na nauke jazdy.Znajomy mojego ojca Józek jest posiadaczem tego chopperka. Kupił go od chłopaka z Istebnej i do teraz piździk dobrze się sprawuje nie miał z nim problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dla synka tylko dal mnie szukam xD
Przepraszam nie popatrzyłam się na profil ;) w każdym razie życze udanego poszukiwania i zakupu sprawnego bzyka. Popatrz się lepiej na jakieś crossy lub plastiki, nie znudzą ci się za szybko, a bydziesz miał frajde - są silniejsze, wytrwalsze. Ten chopper jest mułowaty i bydzie cie to denerwować (tak sądze), mnie w każdym razie to denerwowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)2. skutery sa wg mnie dla kobiet gdyż dla mnie motor nie może być z automatem a pozatym skutery to takie asfaltowe "kosiarki" xD
Toś wymyślił...Że niby dziewczyny nie ogarniają tej skomplikowanej procedury jaką jest zmiana biegów?Ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz,bo moim skromnym zdaniem to sie grubo mylisz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do aukcji - spoko fajna maszynka tylko daleko od Wrockaa co do skuterów to też mi się nie podobają - automatyczna skrzynia biegów , jedziesz i zamulasz . Owszem można kupić z manualna skrzynią, ale dla mnie skuter zawsze będzie skuterem. Ja na ten przykład lubię zarówno średniej wielkości jaki i duże maszyny.Michał - nie jesteś sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. skutery sa wg mnie dla kobiet gdyż dla mnie motor nie może być z automatem a pozatym skutery to takie asfaltowe "kosiarki" xD
nienapisałem że kobiety nieogarniają zmiany biegów czy coś poprostu skuter wg mnie jest kobiecym motorkiem i to tylko moje zdanie pozatym skuter to taki typowo miejski jest.
jestem tego samego zdania więc nie musisz się tłumaczyć i udowadniać że jest inaczej. kiedyś tak jechałem po kiblach, parę osób na forum popłakało i przestało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.