Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pilna Pomoc


gadolin

Rekomendowane odpowiedzi

witam...nie wiem czy powinienem zakładac nowy temat ale jestem nowy i nie wiem czy jest juz cos o pomocy takim jak ja..;) mam pewien problem...ostatnio w ręce wpadła mi jawa 350:) motor jest w idealnym stanie...ma okolo 30 lat...i nigdy nie był uzywany;\ ma przejechane 8 km...poprostu miał go starszy czlowiek ktory w zyciu nim nie jezdził tylko trzymał w garazu i dbał o niego...jest zarejestrowany i wogole...stan techniczny idealny...poprostu perełka...ale niestety moja wiedza w tej dziedziny jest zerowa...a planuje go sprzedac.. i teraz moje pytanie? ile moge za niego wołac? dowiedziałem sie ze w takim stanie jest naprawde sporo wart...ale nie wiem ile dokladnie:) a chcialbym wiedziec..;D na necie widzialem motory w o wiele gorszym stanie i z wiele wiekszym przebiegiem za 2 a nawet 3 tysiące...moge za niego wolac duzo wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towor nie jest wart wiela zawołosz , ino tela wiela Ci dajom...Co do nówki , to wcale nie jest takie oczywiste.Sprzęt nawet jak stoi to się niestety starzeje . Zeemery,oringi , rdza , gumy , kabelki , itd ,itd.Tak na oko , dlo kolekcjonera wg mnie jest wart około 2-2,5 tys.Jo by doł 500pln max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty niestety nie mam..motor bedzie u mnie dopiero za kilka dni..a pod kocyk to wlasnie nie bardzo;|wakacje sie zblizaja i kasa potrzebna..;Dale dzieki za pomoc:)a jak puszcze za 2500 to bedzie rozsądna cena jak na przecietnego kupca niekolekcjonera? czy jednak mnie troche poniesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty niestety nie mam..motor bedzie u mnie dopiero za kilka dni..a pod kocyk to wlasnie nie bardzo;|wakacje sie zblizaja i kasa potrzebna..;Dale dzieki za pomoc:)a jak puszcze za 2500 to bedzie rozsądna cena jak na przecietnego kupca niekolekcjonera? czy jednak mnie troche poniesie?
Przeciętny chce jeździć, a opony, które spędziły na felgach 30 lat niejeżdżone do jazdy się nie nadają, więc będzie wydatek... a lista podzespołów, które się starzeją mimo braku eksploatacji jest trochę dłuższa.Wystaw i zobacz czy się kupiec znajdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.