Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubezpieczenie Motocykle - Gdzie Ubezpieczyć?


RobinV6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałem zapytać Was gdzie macie ubezpieczone swoje motocykle i na jakich warunkach. Za około 1,5 miesiąca kończy mi się ubezpieczenie i rozglądam się za najlepsza ofertą. Chodzi i o kompleksowe ubezpieczenie czyli OC, AC KR i NNW. Jeśli macie jakiś dobrych agentów ubezpieczeniowych proszę o jakiś namiar na nich.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o AC Obydwa motocykle mamy w Allianz. Agenta mamy naprawdę niezłego, tak pokombinował, że do pakietu wliczył nam równiez ubezpieczenie mieszkania (jakieś dodatkowe zniżki się wtedy nalezały ) jesli chcesz moge dac namiar do niego ale nie jestem pewna czy rejon Bielska tez obsługuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o AC Obydwa motocykle mamy w Allianz. Agenta mamy naprawdę niezłego, tak pokombinował, że do pakietu wliczył nam równiez ubezpieczenie mieszkania (jakieś dodatkowe zniżki się wtedy nalezały ) jesli chcesz moge dac namiar do niego ale nie jestem pewna czy rejon Bielska tez obsługuje
Jeśli możesz to podeślij mi na pw kontakt. Ja jestem codziennie w Katowicach więc myślę, że nie byłoby problemu. Ja obecnie też mam ubezpieczony w Allianz ale przy zakupie dostałem cały pakiet z salony na dość dobrych warunkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o OC, to rzeczywiście można gdziekolwiek, ale przy AC to raczej bym sie w PTU nie bawił (trochę się musiałem do nich nachodzić, żeby kasę odzyskać - i nie chodzi mi o to, że nie chcieli mi wypłacić należnego odszkodowania, tylko trwało to mega długo) Spróbuj zadzwonić do Beskidzkiej Agencji Ubezpieczeniowej na ul. Mickiewicza w Bielsku, w okolicy sądu. Jeśli chcesz, to poślę Ci na pw telefon. Ja zawsze u nich ubezpieczam, bo mają ofertę na kilka TU, więc zawsze wybiorą najlepszą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o AC Obydwa motocykle mamy w Allianz. Agenta mamy naprawdę niezłego, tak pokombinował, że do pakietu wliczył nam równiez ubezpieczenie mieszkania (jakieś dodatkowe zniżki się wtedy nalezały ) jesli chcesz moge dac namiar do niego ale nie jestem pewna czy rejon Bielska tez obsługuje
Sam jeszcze nie ubezpieczałem, ale dokładnie o tym samym agent mi mówił.. chodzi o te dołączenie ubezpieczenia mieszkania co daje nam dodatkowe zniżki na AC i OC. Także czekam do sierpnia (stare ubezpieczenie w Warcie) i przechodzę do Allianz-a. A kumpel ostatnio ubezpieczał w ten sposób i za pakiet zapłacił chyba już nie pamiętam jakieś 1500zł czy 1800zł. Moto wycenione na 28tyś. zł zresztą może sam się pochwali jak to było dokładnie:-) Polecam umówić się z przedstawicielem w/w ubezpieczalni:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o OC, to rzeczywiście można gdziekolwiek, ale przy AC to raczej bym sie w PTU nie bawił (trochę się musiałem do nich nachodzić, żeby kasę odzyskać - i nie chodzi mi o to, że nie chcieli mi wypłacić należnego odszkodowania, tylko trwało to mega długo) Spróbuj zadzwonić do Beskidzkiej Agencji Ubezpieczeniowej na ul. Mickiewicza w Bielsku, w okolicy sądu. Jeśli chcesz, to poślę Ci na pw telefon. Ja zawsze u nich ubezpieczam, bo mają ofertę na kilka TU, więc zawsze wybiorą najlepszą. Pozdrawiam
Hmm... Nie mam doświadczeń, bo jeszcze nie załatwiałem żadnej szkody z PTU. I mam nadzieję, że nie będę miał doświadczeń... Natomiast mnie to nie interesowało dlatego, że jestem też ubezpieczony w D.A.S. i w razie jakichkolwiek problemów, to oni przejmują sprawę. A ubezpieczalnie, jak słyszą tylko, że ktoś jest w dasie, to od razu wypłacają kasę, żeby nie musieć się z prawnikami przewracać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ubezpieczyłem OC w Warta, dodatkowo dołożyli zniżkę z uwagi na posiadane konto w Kredyt Banku, (a nawet nie ja jestem posiadaczem tego konta tylko współwłaścicielem)przy 60% znizki plus znizka za konto w KB do 250 cm pojemności płace niecałe 50zł, powyżej 250 cm niecałe 60 zł,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to kaj - w Allianz mówiłam że miałam wliczone ubezpieczenie mieszkania, zniżki z PZU i jakoś tak wyszło, że samo AC kosztowało mniej niż 1500. Nie pamietam dokładnie ile, ale wartośc motocykla była powyżej 30tyś
mi wliczono wartosc doklanie 36500 i w pzu wyszlo 2800 a w allianz niecałe 2000. bez zadnych ZNIZEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to kaj - w Allianz mówiłam że miałam wliczone ubezpieczenie mieszkania, zniżki z PZU i jakoś tak wyszło, że samo AC kosztowało mniej niż 1500. Nie pamietam dokładnie ile, ale wartośc motocykla była powyżej 30tyś
Wartosc motocykla ~33tys, znizki 50% plus ubezpieczenie mieszkania (dodatkowa znizka w AC) - na koncu wyszlo niecale 1200PLN za moto.W PZU od tej samej wartosci ze znizka 50% wyliczyli mi 2600, tak ze wybor byl oczywisty - chociaz pan z PZU zachwalal, że to takie "prawdziwe" AC Obym nie musiał sprawdzać na ile skuteczne jest to z Allianz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartosc motocykla ~33tys, znizki 50% plus ubezpieczenie mieszkania (dodatkowa znizka w AC) - na koncu wyszlo niecale 1200PLN za moto.W PZU od tej samej wartosci ze znizka 50% wyliczyli mi 2600, tak ze wybor byl oczywisty - chociaz pan z PZU zachwalal, że to takie "prawdziwe" AC Obym nie musiał sprawdzać na ile skuteczne jest to z Allianz.
no właśnie Amore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.