Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Renowacja Lakieru, Usuwanie Rys


Staniol_

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli to sa wieksze rysy to :albo papierem sciernym 2500 na mokro i pozniej pasta polerska np. k2 ( w sklepie Ci doradza jaka )albo jak male rysy to sama pasta mniej lub bardziej scierna.
Są głębokie i płytkie rysy, te płytkie mógłbym usunąć sam jakąś pastą ale chce się pozbyć też tych głębszych i wolę się za to nie zabierać, dlatego szukam jakiegoś zakładu gdzie się tym zajmą. Znalazłem www.ochronalakieru.pl w Tychach lecz za dokładną renowację lakieru (Diamentową) za mały samochód liczą sobie 650 zł to za motocykl policza pewnie z 400zł a to troszę za dużo. Parę rys jest głębokich aż do podkładu więc nie wiem czy w ogóle da rade bez malowania, ale może jakiś profesjonalny zakład da jakoś radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do samego poadkladu to nie da rady ich usunac zupelnie i bez malowania to chyba bedzie ciezko ( sam nie znam metody - moze jest ) . Kup se ten papier scierny 2500 na mokro przejedz i wypoleruj pasta polerska - wyjdzie Cie to moze 15 zl i zobaczysz jaki bedzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zaden papier zadne pasty tempo do fachowca i tyle ja poleruje auta na fuchy i trza uzyc dobrej chemi i ma sie spokoj na lata

Po raz kolejny odgrzewasz starego kotleta, i do tego z 2009 roku. Zupełnie niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.