Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyważanie Kół W Moto


kyno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znalazłem nic, wiec pytam, jest konieczność wyważenia koła od moto ? bo założyć mam gdzie, ale nie wiem gdzie mi wyważa w mojej okolicy, zakładam u Sowady na chwałowickiej, ale tam nie mają wyważarki do koł od moto. Wiem że gdzieś w rydach było co wyważają, ale nie moge znaleść a chce dziś moto na koła postawić Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest o Łataniu, a ja sie pytalem czy konieczne jest wyważanie tego koła ? i gdzie jest bliżej mnie bo do katowic albo gdzies nie pojade z kołem...A te samo wyważanie jest zbyt skomplikowane, wole zapłacic i mieć dobrze, niż potem cos spieprzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko gdzie w moim obrebie miasta mają wyważare kół do moto ? jedynie co myśle to szpila...chodz jakos dużo krytyki sie czytalo i słyszało ? wie ktoś gdzie da rade to zrobic ?
Maja, maja wywazarke i maszyne do sciagania motocyklowych opon. Robota czysta, porzadna i tania. W Rybniku-Boguszowicach kol. Maciek ma maly warsztacik ale wyposazony w odpowiedni sprzet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bicie na przednim kole po wymianie opony:110 - drżenie kierownicy130 - lekkie telepanie160 - waliło już zdrowo kierownicą170 - doszedłem do wniosku, że to już maksimum i powyżej zerwie przyczepność a przy 200 to już murowana gleba. Korciło, korciło i przyspieszyłem żeby zobaczyć jaki będzie efekt180 - oderwało przednie koło od asfaltu i przodem zaczęło rzucać lewo-prawo (dziwie się, że nie było gleby)A i nie piszcie mi, że to nie było mądre nie potrzebuje moralizujących gadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja, maja wywazarke i maszyne do sciagania motocyklowych opon. Robota czysta, porzadna i tania. W Rybniku-Boguszowicach kol. Maciek ma maly warsztacik ale wyposazony w odpowiedni sprzet.
A masz może jakiś kontakt ? ew. adres bo opony mam zalozone tylko wyważyć.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart o dynamicznym już wiem, tylko wolałem zapytac bo rożne odpowiedzi były w internecie.. Sylwia myślałem że serwis typu naprawa tego i tego, nie wiedziałem że i koła zmieniacie ;) dobrze wiedzieć, chodz koła już mam założone, tylko potrzbuje wywarzyc...znajde w tygodniu czas zeby podskoczyc to wpadne ;) dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.