Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kud³aty po pierwsze ten podtekst Kaski ¿ebysmy z Twixem nie pisali na forum o swoich sprawach to jest aluzja do mnie, ju¿ od jakiegoœ czasu siedze Kasi na w¹trobie.Kaœka nie wiem o co ci znowu chodzi, myœla³am ¿e sobie wszystko ju¿ wyjaœni³yœmy ostatnim razem w cztery oczy ale widze ¿e cos cie jeszcze gryzie. Widze ze rozmowa z tab¹ nie ma sensu bo 2 miesi¹ce spokoju i znowu coœ sie z tob¹ dzieje ( nie wiem mo¿e to wp³yw tego ¿e sie ¿le bawi³aœ na sylwka albo co ?) czepiasz sie bez powodu. Mam pomys³. Dajmy se po szlagu i ju¿. Moze ci ulzy bo mi napewno. Mówi³aœ ostatnio ¿e nie chcesz zadnych problemów ani zwady na ska³ce w tej ekipie, ja powiedzia³am ci to samo ale to ty znowu zaczynasz i to ty masz wiecznie jakieœ problemy. Dziewczyno zrób cos z sob¹ . Na ska³ke nie przychodzisz ola³aœ nasze towazystwo , nie potrafisz nawet z³ozyÌ na forum tej ekipie ze ska³ki zyczeù tylko wybranym osobom sk³adasz (to jest brak szacunku ,ale jesteœ jeszcze m³odziutka i kiedys to do ciebie dotrze dziewczynko) a na forum odzywasz sie tylko po to zeby komus dogadaÌ pomimo ¿e tak za bardzo nie jesteœ w temacie i nie wiesz o co chodzi .Wracaj¹c do zyczeù. Ja sk³adam na forum ¿yczenia wszystkim, ca³ej naszej ekipie nie bior¹c pod uwage czy kogoœ lubie czy nie, czy z kims mam lepszy kontakt czy gorszy w³¹czaj¹c do ¿yczeù te¿ ciebie bo chc¹c nie chc¹c nale¿ysz do tej ekipy i Ci ludzie których pozna³am w te wakacje s¹ dla mnie w jakiœ sposób wiêkszy czy mniejszy wa¿ni. Nie interesuje mnie czy jest sezon czy nie znam tych ludzi i ju¿ . A nie tak jak ty. Jest sezon jezdzimy wszyscy na moto to ekipa jest super, sezon sie koùczy to ekipy juz nie znasz nie znasz juz drogi na ska³ke nie potrafisz nawet ogólnie z³o¿yc zyczeù ( tej w³asnie ekipie z która je¿dzi³aœ). PS. Kup sobie motor wtedy bedziesz mia³a prawo chodzic z zadartym nosem pod same chmury.Narazie jesteœ jak ja tylko plecaczkiem. Wiêc niech na forum wypowiadaja sie ludzie którzy maj¹ moto i maja prawo sie wsciekaÌ ¿e gadamy o czyms innym a nie o motorach. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyÂślaÂłem, Âże ocena ludzi i ich prawo do wypowiedzi na podstawie tego czy ma moto czy nie dotyczy tylko innych forĂłw albo innych wÂątkĂłw tego forum ale nie naszego chorzowskiego. WidzĂŞ, Âże zÂłe nawyki dotarÂły teÂż tutaj.tweety, to P.S. mogÂłaÂś sobie darowaĂŚ.Dla rĂłwnowagi dodam, Âże tekst o neandertalczykach teÂż byÂł nie w porzadku.WrĂłcĂŞ tu jak siĂŞ uspokoicie.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyÂślaÂłem, Âże ocena ludzi i ich prawo do wypowiedzi na podstawie tego czy ma moto czy nie dotyczy tylko innych forĂłw albo innych wÂątkĂłw tego forum ale nie naszego chorzowskiego. WidzĂŞ, Âże zÂłe nawyki dotarÂły teÂż tutaj.tweety, to P.S. mogÂłaÂś sobie darowaĂŚ.Dla rĂłwnowagi dodam, Âże tekst o neandertalczykach teÂż byÂł nie w porzadku.WrĂłcĂŞ tu jak siĂŞ uspokoicie.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
NO I TRERAZ U PANA MOTO CHRISTO MACIE PRZERÂĄBANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MyÂślaÂłem, Âże ocena ludzi i ich prawo do wypowiedzi na podstawie tego czy ma moto czy nie dotyczy tylko innych forĂłw albo innych wÂątkĂłw tego forum ale nie naszego chorzowskiego. WidzĂŞ, Âże zÂłe nawyki dotarÂły teÂż tutaj.tweety, to P.S. mogÂłaÂś sobie darowaĂŚ.Dla rĂłwnowagi dodam, Âże tekst o neandertalczykach teÂż byÂł nie w porzadku.WrĂłcĂŞ tu jak siĂŞ uspokoicie.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!
Moto Christo masz racje mogÂłam sobie te PS. darowaĂŚ ale chyba nie doczytaÂłes tego do koĂąca. NapisaÂłam Âże Kasia tez jak ja jest tylko plecaczkiem wiec nie mĂłw mi ze oceniam ludzi potym na czym jezdza i czy wogĂłle jeÂżdza bo sama nie posiadam moto i nie moge zabardzo oceniac innych. Jak bym miaÂła swĂłj motor a Kasia nie i wtedy napisaÂłabym te Ps. to mĂłgÂłbyÂś mieĂŚ pretensje ale w tej chwili jesteÂśmy z Kasia w tym samym poÂłozeniu, jesteÂśmy uzaleznione od czyjejs Âłaski wiec nie mĂłw mi Âże oceniam kogos na podstawie tego czy ma motor albo na czym jezdzi. A wracajac do tematu (prawo wypowiedzi) to mam w nosie ludzi ktĂłrzy wchodza od czasu do czasu na forum tylko po to zeby komyÂś dogadac bo ma zÂły humor i musi sie gdzies wyÂładowaĂŚ. ALE MASZ RACJE MOGÂŁAM SOBIE DAROWAĂ PS.Dosiego Roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moÂże nie pozabijamy, jak sobie uÂświadomimy, ze nie ma takiej potrzeby, bo przecieÂż z kim bĂŞdziemy Âśmigali jak przyjdzie sezon? a pĂłki co, trzeba daĂŚ na luz moze ktoÂś chce wyskoczyĂŚ w tygodniu na piwo (soczek) i pogadaĂŚ o 'zimowej depresji' ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety widac ze jestes p³ytk¹ lask¹ i jak ktos Ci prawde powie to zaczynasz szczekac jak wsciek³y pies ja poprostu zwróci³am uwage i tyle a ty sie wczuwasz jakby to jakies oskar¿enie by³o . Masz chyba coœ nie tak ze swoim ego i potrzebujesz dowartosciowania przez innych, idz lepiej z tym do lekarza za wczasu. Widac ze próbujesz zaistniec ale chyba w niew³asciwy sposób. Szkoda mi na Ciebie r¹k brudzic wiec daruj sobie te szczeniackie teksty. Goœka co do tego czy posiadam motocykl to masz przedawnione informacje.A co do ¿yczen to nie jestem tak fa³szywa jak ty ¿eby sie do wszystkich usmiechac a za ich plecami ty³ek obrabiac i wcale nie musze jeŸdzic na ska³ke zeby widziec siê z ekip¹. Je¿eli u¿y³am zbyt trudnych s³ów dla nie których to sory Pozdrawiam wszystkich normalnych Ps.. Ja zazwyczaj omijam smierdz¹ce rzeczy wiec raczej siê nie spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH baaaaardzo serdecznie.Wszystkiego naaaaj ...... naaaaj lepszego w tym Nowym 2006 Roku.Niech cena paliwa spada a asfatt nie ma dziur.Niech nikt nie glebnie w tym roku i zawsze umknie policji. A przede wszystkim WSPANIAÂŁEGO SEZONU 2 0 0 6Dzisiaj Âśroda i tak jakoÂś tĂŞsknie za wami wszystkimi.Chyba sie zakochaÂłem w was SKAÂŁKOWCACH hehehe.DzwoniÂłem wÂłaÂśnie do Mariusza.Jedziemy na browarka na skaÂłke.Jeszcze raz :WSPANIAÂŁEGO SEZONU 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH baaaaardzo serdecznie.Wszystkiego naaaaj ...... naaaaj lepszego w tym Nowym 2006 Roku.Niech cena paliwa spada a asfatt nie ma dziur.Niech nikt nie glebnie w tym roku i zawsze umknie policji. A przede wszystkim WSPANIAÂŁEGO SEZONU 2 0 0 6Dzisiaj Âśroda i tak jakoÂś tĂŞsknie za wami wszystkimi.Chyba sie zakochaÂłem w was SKAÂŁKOWCACH hehehe.DzwoniÂłem wÂłaÂśnie do Mariusza.Jedziemy na browarka na skaÂłke.Jeszcze raz :WSPANIAÂŁEGO SEZONU 2006
trzeba by³o daÌ znaÌ, te¿ bym wpad³, bo mam doœÌ zimy i siedzenia w domu na zdrowie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo i tu przyznaje ci racje.Jak zwykle tylko Pumie coÂś przeszkadza.Moja droga Pumo po piewsze to ty jestes faÂłszywa i nie wiesz jak zaistniec w naszy gronie, bo despersdzko chcesz powiedzieĂŚ cos madrego ale ci to zabardzo nie wychodzi. Po drugie jak bys chciaÂła zwrĂłcic uwage Twixsowi ze cos ci sie nie podoba to byÂś to zrobiÂłam na GG bo rozmawiasz z Twixem na gadulcu no ale musiaÂłas przeciez napisaĂŚ jakiegos byle jakiego posta. Po trzecie jakos mnie to nie martwi ze cie nie bedzie na SkaÂłce, bo mnie jakos twoje towarzystwo nie przeszkadza. Poprostu mam to gdzies czy jestes czy nie.Asmo szkoda ze tak pĂłzno daÂłes znac o tym piwie to bysmy z Twixem tez wpadli ale miÂłej zabawy. Pozdrawiam i dozobaczenia na drodze (Adrian chyba wiesz co mam na mysli ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIECIE JAK TO JEST SWĂJ ZAWSZE BEDZIE SWOJEGO BRONIĂ....CYTUJE PUME:"tweety widac ze jestes pÂłytkÂą laskÂą i jak ktos Ci prawde powie to zaczynasz szczekac jak wsciekÂły pies" PÂŁYTKÂĄ??? EHHHH SZKODA GADAC"Widac ze prĂłbujesz zaistniec "HEHE PRZED KIM I JAKI BYÂŁBY W TYM SENS???PS.NIEMA TAKIEJ NAJMNIEJSZEJ POTRZEBY "...nie jestem tak faÂłszywa jak ty Âżeby sie do wszystkich usmiechac a za ich plecami tyÂłek obrabiac "PIERWSZE SÂŁYSZE...A CHYBA WIEM NAJLEPIEJ JAK JEST "JeÂżeli uÂżyÂłam zbyt trudnych s³ów dla nie ktĂłrych to sory "NO COMENT "Ja zazwyczaj omijam smierdzÂące rzeczy wiec raczej siĂŞ nie spotkamy."TERAZ MOGE SIE DOMYSLAC DLACZEGO NIEMA CIE NA NASZYCH SRODOWYCH SPOTKANIACH "GoÂśka co do tego czy posiadam motocykl to masz przedawnione informacje." CZY MAM ROZUMIEC ZE KUPILAS JAKIS SPRZET???..ZNAM PARE LASEK KTORE TEZ JUZ BUJAJA SIE NA SWOIM MOTO WIELKI PODZIW DLA NICH ...SZCZERZE POWIEM ZE CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC JAKI MASZ MOTO SCIGA??CZY ala CZOPER??? ZYCZE UDANEGO "EKSPLOATOWANIA" I SZEROKICH DRĂG...PS. W POWYZSZYM TEKSCIE NIEMIALEM ZAMIARU NIKOGO URAZIC CZY WZBUDZIC JAKÂĄKOLWIEK AGRESJE CZY HU... WIE CO POPROSTU NAPISALEM SWOJE I TYLEPOZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ¿e wczeœniej nie planowa³em zabieraÌ g³osu w tej niesmacznej dyskusji to postanowi³em jednak coœ napisaÌ. Wchodzê do tego tematu po to, ¿eby zobaczyÌ czy kroi siê jakaœ imprezka, mo¿e ktoœ kupi³ nowego sprzêta albo rodzina siê powiêkszy³a w naszej ekipie. I chyba tak w³asnie robi wiêkszoœÌ z nas. Dlatego , kiedy pojawia siê nowy post tego oczekuje. A tu dwie kobietki obrzucaj¹ siê b³otem i wykazuj¹ wy¿szoœÌ jednej nad drug¹. Dajcie sobie luz i za³atwcie to na priva, bo teksty robi¹ siê coraz bardziej z³oœliwe i nieprzyjemne. Po co wprowadaÌ ferment w takie mi³e towarzystwo ¯eby nie by³o na mnie: to jest moja opinia i nikt nie musi siê z ni¹ zgadzaÌ, nikogo te¿ nie zamierza³em obraziÌ.Pozdrawiam wszystkich bez wyj¹tków , a szczególnie Pumê i Tweety P.S.Wszyscy œwiruj¹ bo jest zima i nie mo¿na jeŸdziÌ, trochê cierpliwoœci bo siê pozabijamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ÂświrujÂą bo jest zima i nie moÂżna jeÂździĂŚ, trochĂŞ cierpliwoÂści bo siĂŞ pozabijamy
zgadzam siêbyle do wiosny a tak na marginesie, to ciekawi mnie to, ze zesz³ej zimy nie by³o takich problemów, czy to postêp na³ogu? motocyklowego oczywiœcie dobra, koniec marudzenia, lepiej pomyslmy gdzie by tu œmign¹Ì na wiosnê, zeby rozruszaÌ motocykle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przysta³o na œrodê kursowaliœmy po Chorzowie.Ska³ka.... oczywiœcie piwko, póŸniej œrednicówka i ile fabryka da³a (lanosowi), dalej Batory i Focus gdzie skoùczyliœmy delikatne jak na œrodê przysta³o pijaùstwo.Oczywiœcie nie by³o grilla aaaale do piwka goloneczko baaardzo pasuje wiêc i degustacja miêskiem by³a.Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro jest conajmniej kilka osób, które chêtnie wpad³yby wczoraj na Ska³kê (ja te¿ siê do nich zaliczam i przyjecha³bym, gdybym wiedzia³ wczeœniej) to proponujê powtórzyÌ takie spotkanie w przysz³¹ œrodê nie czekaj¹c do koùca stycznia. Co Wy na to? Kto ma czas niech wpadnie na Ska³kê. Na pewno parê osób bêdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm......Chyba narobiÂłem smaka na skaÂłkowe piwo.WiĂŞc wychodzi na to Âże w ÂśrodĂŞ 11 stycznia skaÂłka ma szanse odtajaĂŚ pierwszy raz w tym roku. MiÂło bĂŞdzie siĂŞ spotkaĂŚ. Ja siĂŞ zjawiĂŞ wiĂŞc do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.