Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Puma7 thx wiem Âże szczereCzy ktoÂś poza Mario wybiera siĂŞ tego 16 grudnia na tÂą impreze? MoÂże nie bĂŞdĂŞ jeszcze caÂłkiem w formie ale zastanawiam siĂŞ nad tym czy by nie poÂłajdaczyĂŚ siĂŞ trochĂŞ.Wydaje mi siĂŞ Âże nawet przy sÂłabej kondycji daÂł bym radĂŞ ..... troszkĂŞ poszaleĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pszcie kto bĂŞdzie w piÂątek na spotkaniu, tylko kto bĂŞdzie w ÂśrodĂŞ na SkaÂłce pogoda siĂŞ troszkĂŞ zmieniÂła na cieplejszÂą i gdyby byÂło sucho, to aÂż miÂłoby byÂło moto przegoniĂŚ i zagrzaĂŚ eh, kiedy ta wiosna?
Cholera, mnie znowu wysÂłali na jakieÂś szkolenie i nie bĂŞde na SkaÂłce A tak bym siĂŞ napiÂł z Wami browarka, szkoda ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOOOORMAAAAAALNIE musze sie pochwalic umyÂłem dzisiaj swoje moto bo pogoda jakas taka fajna byla no to wykorzystalem ...."kerszer" i z grubej rury go ..jak skonczylem z myciem to akurat sie rozpadalo ..ale moja myszka juz byla w garazu zapakowana w kocyk no a teraz przespi cala zime......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix nie badz taki pewny ze przspi ca³¹ zimê, bo w najbli¿szych dniach ma byÌ oko³o 8 stopni, je¿eli bedzie sucho to bêdê cie gor¹co namawia³ do wyjazdu...Myœle ¿e nie odmówisz. W koùcu R6-stki lubi¹ byÌ wietrzone co miesi¹c...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix nie badz taki pewny ze przspi ca³¹ zimê, bo w najbli¿szych dniach ma byÌ oko³o 8 stopni, je¿eli bedzie sucho to bêdê cie gor¹co namawia³ do wyjazdu...Myœle ¿e nie odmówisz. W koùcu R6-stki lubi¹ byÌ wietrzone co miesi¹c...
ty zmien sie ino ta fotka i pochwol sie nowym sprzetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix nie badz taki pewny ze przspi ca³¹ zimê, bo w najbli¿szych dniach ma byÌ oko³o 8 stopni, je¿eli bedzie sucho to bêdê cie gor¹co namawia³ do wyjazdu...Myœle ¿e nie odmówisz. W koùcu R6-stki lubi¹ byÌ wietrzone co miesi¹c...
..widze ¿e jestes napalony jak .......no ale nie ma sie co dziwic nowy sprzet kupiony a tu zima hehe ja na szczeœcie zd¹¿y³em sie troche wyzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLO, TWIX ... no pojeÂżdzicie ale na sankach
...nawet niezly pomys³ ...zrobimy kulig i w droge nasze razem prawie 250 KONI da rady na tym sniegu nas uci¹gn¹Ì tylko ³ancuchy wykombinuje i w droge...ps....Mario widze ¿e w profilu zdjêcie jakiegos tajemniczego sprzêta czy¿by to ten nowym co gada³eœ??? no no no NIEZ£Y juz sie nieumiem siê doczekac do wiosny ...pojeŸdzimy znowu po œrednicówce ...Wiesz tak jak ostatnio BARDZO SPOKOJNIE NIE WIECEJ NIZ 150km/h(TWOJE S£OWA)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to juÂż przechodzi wszelkie normy! Normy Âśrodowych spotkaĂą oczywiÂście.najpierw 4 osoby, a w trakcie zrobiÂło siĂŞ 6! Ale byÂło fajnie PadÂła propozycja, coby przystopowaĂŚ ze SkaÂłkÂą i zdoriĂŚ przyszÂłe spotkania w drugÂą ÂśrodĂŞ w miesiacu czyli nastĂŞpne w styczniu (11.01), a przyszÂły tydzieĂą juÂż odpuszczamy. W marcu siĂŞ pomysli jak robimy, to zaleÂżeĂŚ bĂŞdzie od pogody.WypowiadaĂŚ siĂŞ na ten temat, bo dzisiaj z bikanem maÂło nie pojechaliÂśmy do domu juÂż o 18:30 jak nikogo wiĂŞcej nie byÂło.3mta siĂŞ ciepÂło i do wiosny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie chyba dobry pomysl z tym odstawieniem "skaÂłki"do stycznia...po drugie ja sie chyba przeslyszalem albo przeczytalem czy Ty napisales z Bikanem??? no nie ...a zapewnial mnie ze go niebedzie co za ..zdrajca jak bym wiedzial ze bedzie jeden z naszych a zwlaszcza ziomek z osiedla to bym tez byÂł! Bikan ty...dupo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix zgadza siĂŞ to mĂłj nowy nabytek VFR750F RC36 mam do niej karbonowy wydech yoshimury ktĂłry pĂłjdzie gĂłrÂą i nakÂładke na siedzenie, a i bym zapomniaÂł jest amor skretu juÂż nie bedzie shimy.A jak nie bĂŞdzie shimy to moÂżna sobie tak lajtowo po A4 za Batorym poÂśmigaĂŚ KudÂłatyjestem za by te spotkania ograniczyĂŚ.Teraz zaczoÂłem szlifowaĂŚ forme na narty i przyszÂły sezon.Basen treningi siÂłowe,troche czasu brakuje.A do sezonu zostaÂło gĂłra 3 miesiace.MyÂślĂŞ ze nawet pod koniec lutego wyjade z kumplami na tor crossowy juÂż sie nie umiem doczekaĂŚ.A na razie to pogoda jest taka ch... ze nawet na nartach nie moÂżna poÂśmigaĂŚ.W przyszÂłym tygodniu jest impra w Katosach wiĂŞc pewnie sie tam spotkamy.No to do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest propozycja aby 21. grudnia ( standartowo Âśroda)w Tawernie odbyĂŚ ostatnie spotkanie w mijajÂącym roku , niektĂłrzy twierdzÂą Âże powinno siĂŞ zwaĂŚ oplatkowe , niech i tak bĂŞdzie .MoÂże wzajemnie zloÂżone ÂświÂąteczne Âżyczenia siĂŞ spelniÂą i pozwolÂą latwiej przetrwaĂŚ rozlÂąkĂŞ od asfaltu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.