Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 21672


theeye7777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Z racji tego ze jestem nowy, witam wszystkich u¿ytkowników tego forum. Do tej pory mia³em kontakt tylko z motorowerami. I teraz maj¹c trochê kasy zamierzam sobie sprawiÌ jakieœ cudeùko i wczeœniej oczywiste jest ¿e prawko na kat A.Mam do wydania oko³o 5000z³. Sza³u nie robi ale motocykl na razie ma mi s³u¿yÌ do dojazdu do pracy (jakieœ 20km dziennie) a rowerkiem ju¿ mi siê nie chce. Poza tym s¹ wakacje, a ja kocham motocykle. I w³aœnie rozwa¿am zakup choppera a konkretnie 3 modeli: honda rebel 250cc, kawasaki eliminator 250cc i yamaha virago 250cc. Myœlê ¿e pojemnoœÌ jest w sam raz, a jak ju¿ mówi³em wczeœniej to jakiœ kontakt z motorami mia³em. Nie chcê wydawaÌ kasy na jakieœ skutery bo mnie dra¿ni¹. Wola³ bym jakiegoœ choppera. I w³aœnie przegl¹da³em aukcje i w sumie s¹ fajne, tylko nie wiem za bardzo na co zwracaÌ uwagê podczas wyboru. WiêkszoœÌ ma przebieg ko³o 25-35 tyœ i czy to nie za du¿o, a rocznikowo od '87 do '95. Nie mam pewnoœci ¿e nie by³y walone.I proszê o rady co do wybory motocykla.Dodam ¿e nie zamierzam na niego rwaÌ lachonów . Po prostu ma fajnie wygl¹daÌ i jeŸdziÌ i dawaÌ du¿o radoœci.A w przysz³oœci chcia³ bym sprawiÌ sobie yamahê v-max. Moje marzenie.To proszê was o konkretne opinie.Pozdrawiam.PS: Prawko na B mam ju¿ 3 latka i je¿d¿ê rozwa¿nie. Szpanerem nie jestem, bo i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.