Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 14227


goorny

Rekomendowane odpowiedzi

No,te "darmo" to taki "ch³yt reklamowy" , ale co sie nie robi dla pieniêdzy .Mom do sprzedania hebla vf 400 f w stanie "do regulacji"Oto mankamenty:1)£yso tylno opona-widaÌ oplot .2)Naci¹gniêto keta.3)Zêbaty napêdowe do wymiany.4)Silnik ¿le przikrêcony. -nie mio³ech jeszcze serwisówki .5)Brak os³ony tylnej tarczy.6)Nieszczelnoœci w uk³adzie ch³odzenia.7)Pourywane migacze-wszystkie .8)Brak akusia.9)Brak œwiec.10)Brak lusterek11)le po³o¿one kable na ramie.12)Brak filtra powietrza.13)Stary filtr oleju.14)Brak oleju.15)Przypuszczom ¿e przednio tarcza krziwo.16)U³omano lewo klamka17)Krziwo prawo klamka.18)Chu....wy lakier.19)Po szlifie widaÌ zakitowane pêkniêcia na plastikach.20)Zmieniono kera-za nisko21)wa³ do dupy.-przeszlifowany na "keryœtam" nadwymiar22)panewki odlewane sposobem stosowanym jeszcze przed ostatnim zlodowaceniem23)Nie poliA tera zalety:1)To jest Honda.2)rama prosto3)lagi proste4)t³oki, cylindry ,pierœcienie -oki5)elektryka dobro6)hmmm.....Dobra potem dopiszaMotór chca sprzedaÌ poniewa¿ mom go ju¿ doœÌ.Dosto³ech go w reklamówkach wiêc wiem co w trawie piszczy.Silnik generalnie oki , jedynie wa³ i panewy wa³u mog¹ paœÌ-po ilu? nie wiem.Ta maszynka potrzebuje przede wszystkim dopieszczenia i jest to maaaaasa czasu i wy³azi na to ¿e jo drugi sezon nie wyjada swoim bo kopia przy innych. Moja lady dzisioj mi wbi³a klina na maksa stwierdzeniem , ¿e jak chca pojeŸdziÌ to sie mom wzi¹Ì hasiok , bo on ty¿ mo dwa ko³a. Jak mog³a .Na dzisioj cena wynosi 2 kafle , wiêc nawet na czêœci sie op³aco.W dalszym ci¹gu prac byda informowo³ co zrobione i ile wynosi aktualno cena.I standardowo jak na wszystkie moje maszynki na ta ty¿ daja oczywiœcie gwarancja do koùca sezonu ,niestety z limitem 0.03 kilometrów ( do bramy)Foty:Ps . jak ktoœ mo taile wymienione jako brakuj¹ce a chce siê pozbyÌ w miarê tanio, to prosza o oferta.post-4663-1184150265.jpgpost-4663-1184150291.jpgpost-4663-1184150305.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.