Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5128


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jak w temacie jak kogoÂś nie interesuje nie oglÂądaĂŚ nic ciekawego sie tam nie dzieje zwykÂła jazda (na aparacie moge nagrywaĂŚ krĂłtkie filmiki i z 7 powstaÂł jeden ) http://www.megaupload.com/?d=Z1897PX5 wchodzisz czekasz chwile i po prawej stronie jest rekama naciskasz na X i pod tÂą reklamÂą pisze DOWNLOAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh fajny filmik   te palenie gumy zajebiste   Szkoda tylko ze na gumie nie jechales jeszcze   Widac zima Ci nie straszna    
hehe mogÂło by byĂŚ wiĂŞcej dymu ale chciaÂłem zostawiĂŚ jeszcze troche oponki przyszÂłemu wÂłaÂścicielowi za godzinke byÂł sprzedany /" Szkoda tylko ze na gumie nie jechales jeszcze " nie widaĂŚ jak byÂło Âślisko ??? pierw wchu* wody a podtym zimny asfalt , przeddzieĂą wszystko zamarzniĂŞte byÂło i wogĂłle przyczepnoÂści niebyÂło a i tak targaÂłem dobre 110km/h , mi tam nigdy zima nie straszna /DOBRA CZEKAM NA JAKIEÂŚ ZJEBKI bo bez tego sie nie obejdzie pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik oki...szkoda ze jakosc jest tak slaba ej te kierunki z tylu wyciagnales z jakies ciezarowki? nie bylo ci siara tak wyskoczyc miedzy ludzi? hehe --- przynajmniej byles bardziej widoczny przy zmianie kierunku pozdrawiam!
no siara ale jak go mia³em sprzedaÌ to po co zmieniaÌ a przynajmniej by³em dobrze widoczny /// nie moge³m bardziej paliÌ bo za godzinke ju¿ by³¹ nie moja a nie chcia³em zajebaÌ sprzêta przysz³emu w³aœcicieliowi POZDRO czekam na wiêcej zjebek coœ sie nie postaraliœcie a na tym forum zjebki to podstawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siara ale jak go mia³em sprzedaÌ to po co zmieniaÌ a przynajmniej by³em dobrze widoczny /// nie moge³m bardziej paliÌ bo za godzinke ju¿ by³¹ nie moja a nie chcia³em zajebaÌ sprzêta przysz³emu w³aœcicieliowi POZDRO czekam na wiêcej zjebek coœ sie nie postaraliœcie a na tym forum zjebki to podstawa
Tak wiem cos o tym Ale mam to w pompie Nie widze powodow do zjebek no chyba ze znowu sie jakis kret znajdzie Pozdrawiam! PS: dymu chyba nie bylo bo jak dobrze widzialem to tam woda stala wiec tylko jakas parka sie unosila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe siostra ma juz trosze:P  ma meza i dziecko w drodze wiec nie masz na co liczyc   ale z tego co widze ma calkiem calkiem fajne sasiadki:P:P   Pozdrawiam Mody
HEHE to wiesz jak , bedzie jakiœ fajny towar to powiedz ¿ê czeka taki zajebisty ch³opak i wogóle chwilowo bez moto ale chwilowo :D ehheheheh , //"ja na we³nowcu mieszka³em 16 lat, a józefowsk¹ jeszcze praktycznie codziennie na uczelnie stare smiecie...eh " jakie tam œmiecie teraz nowy asfalt dali który przez zime ca³y popêka³ to sie fajnie jeŸdzi POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to cos ie trafi jak nie enduro albo cross to jak¹œ aprilke œciga albo CBR f1 zobaczymy ...
No jesli sie jeszcze zastanawiasz nad nowym moto to proponuje to CBR F1 , nie powiem na to zÂłego sÂłowa , miaÂłem to wczesniej - dobrze sÂłuÂżyÂła - zero awari , teraz mam drugÂą takÂą samÂą - polecam Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak se patrze na ten filmik i jakos dziwny glos ta twoja honda ma, moja idzie inaczej, ta twoja mi podchodzi pod kosiarke a tez mam seryjny wydech!! niewiem moze cos ze srodka bede mial wyciagniete!! i przy tym paleniu to mogÂłeÂś spokojnie trĂłjke wciepac a nie jedynke!!!!!!!! ja na trĂłjce spokojnie spale!! troszke juz paliÂłem i fajnie szÂła, nie meczyla sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak se patrze na ten filmik i jakos dziwny glos ta twoja honda ma, moja idzie inaczej, ta twoja mi podchodzi pod kosiarke    a tez mam seryjny wydech!! niewiem moze cos ze srodka bede mial wyciagniete!! i przy tym paleniu to mogÂłeÂś spokojnie trĂłjke wciepac a nie jedynke!!!!!!!! ja na trĂłjce spokojnie spale!! troszke juz paliÂłem i fajnie szÂła, nie meczyla sie 
mówie nie bede sprz¹ta targa³ jak go sprzedaje a g³os taki chujowy bo nagrywany z cyfrówki za 200z³ z 7 filmików zrobi³êm ten jeden w rzeczywistoœci lepiej brzmia³a naprawde. POZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówie nie bede sprz¹ta targa³ jak go sprzedaje a g³os taki chujowy bo nagrywany z cyfrówki za 200z³ z 7 filmików zrobi³êm ten jeden w rzeczywistoœci lepiej brzmia³a naprawde. POZDRO
e tam sie przejmujesz!! mia³eœ j¹ targaÌ do koùca niech jeŸdzi na ³ysej ¿artuje... ale mog³eœ wciepaÌ t¹ trójke i troszke d³u¿ej poci¹gn¹Ì, tak szybko by sie nie spali³a, no ale zrobi³eœ jak chcia³eœ pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.