Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5106


ADAM13

Rekomendowane odpowiedzi

Prawko A1 to moim zdaniem jest totalne nieporozumienie , gdyby bylo tak Âże zdajesz go raz bo przepisy i zasady sÂą te same a potem z ukonczeniem 18roku zycia staje sie ono naturalnie zwyklym A to powiedzialbym Ci zdawaj to A1 ; w naszej chorej rzeczywistosci jednak to nie ma sensu.Polecam "motorower" z poj.80ccm i teÂż sie da jeÂździĂŚ - np.honda NS-1 lub Yamaha TZR albo apriliaPozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj 50 zobaczysz znam ten bol jak kupisz teraz 50 nie ma bata zapewne w nastĂŞpnym sezonie (jak ci waluta pozwoli)bedzies smigal na czyms wiekszym nawet niz 125...lepiej zamiast 125 kup 50 a pozostalosc kasy odluz pozniej chociaz bedziesz poczÂątek miaÂł do wiĂŞkszego moto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ina sprawa takie maleĂąstwo z silnikem 125 to by kopa miaÂło ino hamulce troche sÂłabe 
no masz racje to³di!! rozpêdzi³by sie do 140km/h i jakby mia³ nagle przed czymœ zachamowaÌ na hamulcach z 50-tki to raczej by troche d³ugo hamowa³ mogloby sie to troche zle skonczyc w niektorych przypadkach.. moja rada to kup sobie jak¹œ 50ccm albo 80/50 i poje¿dzij 2 lata a potem zrobisz se prawko i kupisz jakiegoœ diab³a, no chyba ze masz mozliwosci to kup sobie 125 i zarejestruj na 50 no ale mozesz miec ciezko... pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakas 80ccm ja mam Suzuki rg 80 gamma  na motorower ,mam go od ponad 2 lat a mam 17.i musze jeszcze rok na niej smigac
Suzuki Rg 80 Gamma to byl sprzet na ktory zaczynalem oczywiscie kupilem go strasznie sie napalajac i wtopilem sie ostro... krzywa tarcza z przodu, nie trzymal wolnych obrotow, po glebie... ale jezdzil prosto i jakos mnie nie zawiodl wiec bylo milo Jak ktos nie ma kasy np. na RS 80 to RG 80 bedzie swietnym zamiennikiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.