Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4697


Timac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rollo ale zes wydoroslal przez ta zime 
I zmĂŞÂżniaÂł
Klimat moze byc ale chyba zapomnieliscie o Renegacie! Knajpa motocyklowa i mozna sie tam niezle zabawic  Poza tym informuje ze od przyszlego tygodnia bedzie otwarta nastepna knajpa motocyklowa,tym razem w Gorkach Wlk. przy trasie na Brenna 
No i wszystko jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chyba ,ze mozna przybyĂŚ z plecaczkiem  to 3 mjsca wolne..<ja pierwszy raz na spotkanie z forum>)
Ze sie wtrace, mysle ze nie ma jakis kryteriow kto moze przyjsc a kto nie, oczywiscie ze powinienes zabrac dziewczyne, ja byÂłabym nawet za tym zeby grono Kobiet sie powiekszyÂło Na tej imprezie raczej nie beda sami Mezczyzni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 11 marca widac wszystkim pasuje,mi tez takze zostanmy przy tym terminie.A miejsce musimy ustalic bo 11 marca w Klimacie jest "Babski wieczor" i jacyÂś cheppendales wiec to miejsce odpada.W sobote jade obczaic ta nowa knajpe w Gorkach Wlk. wiec jak bedzie OK to moze tam zabalujemy Renegat tez bylby fajny ale tam w soboty jest zwykle dicho wiec raczej odpada.No chyba ze Stodola w Pszczynia,tam tez jest klimatowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzam jak u mnie 11 bojakmam szkole to zaraz to zmieniamy dobre jest szkoly nie ma...Gabrys codo Gorek to ja nie wiem czy znajde jakiegos drivera azeby tam dojechac no chyba ze zalatwie nocleg w Brennej a no i gdzie dokladnie w gorkach ma byc ten lokal?? :>co do stodoly dajcie odpowiednio wczesniej znac(kilka dni) i pogadam z Gwizdkiem o jakies fajne stoliki zeby bylo gdzie siasc, jezeli macie spoko muze na dy faÂł dy to zabrac... co do BB hmmm w klajmacie mowicie czipendejlsy... tomoze same baby zrobia sobie impreze nie no to jakby co to wbijamy do 54 tylko wtedy bym musiala tak wiedziec ze 3-4 dni wczesniej zeby fajna loze zajac ÂŁysy juz masz 11 zajety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie musimy wybrac miedzy 3 miejscami:-Stodo³a w Pszczynie-Renegat w Ustroniu (dla niewtajemniczonych http://www.renegatpub.strona.pl/ )-Nowa knajpa w Górkach ale to dopiero jak ja obadam w sobote Anielica,jest przy glownej drodze na Brenna Ja chyba najbardziej sk³ania³bym siê ku Stodole,Anielica zalatwi rezerwacje na pare stolikow czy loz i sie wszyscy pomiescimy bez problemu.Takze kombinujcie ale ja bym byl raczej za Stodo³¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pytalam o nazwe ulicy ale ok jezeli glowna na Brenna to wiem hihihiok no to ustalone 11 marzec 2006 stodola (GabryÂś poki co darujmy ta nowa knajpe jak bedzie lepszapogoda to na moto) hmmm pasuje wam 19 godzina?? jak bede na silach to dzis podjade sie tam dogadac hmmmm a wiela stolikow na wiela ludzi ?? a i robimy bibe z polowkami czy bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saint spoko spoko rock stodola Ci w Pszczynie yno jedna... hehe a jest na ul. Katowickiej na przeciw Bramy WybraĂącĂłw (tak sie chyba zwie) saint z pkp prosta droga przez park kolo skansenu Madziula musisz bytc obowiazkowo juz zalatwiaj wolne...Maisha autobusy z Jastrzebia do Pszczyny czasami kursuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.