Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4070


Gadged

Rekomendowane odpowiedzi

Do ÂŁazisk!!! Powod bardzo prosty... Bo ja tam pracuje Dla was jeszcze lepiej  przygotuje slizgawke niz zawsze  Max wchodzi 150 ludzi wiec miejsca jest dosc sporo. 100 zl za wypozyczenie to chyba nie duzo  a lodowisko ma sie tylko do siebie. Wiec Zapraszam.aha slizgawka jest czynna od 9.30 do 21.00
to Ty tam czmychasz na tym takim czyms co potem lud wygÂładza? czy sie myle? bo jak tak to wczoraj Cie widzialam hehe a nawet nie wiem ze Ty to Ty sooryy za off topic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak to ja a to co wygladza to Rolba  Wiec nic tylko reszta forumowiczow powinna przyjechac 
kurcze.. pisalam Ci ze bede dzis..ale nie dalam rady..poprostu... kurde tak mi dzien zlecial na nauce..ze niestety.. ale jutro postaram sie wpasc... aaa nio i licze ze jak teraz na dniach pojde na lodowisko to Skalara wyciagne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja teÂż bym chĂŞtnie poÂśmigaÂła ale moje kolano mi to uniemoÂżliwia jednak do koĂąca stycznia muszĂŞ oszczĂŞdzaĂŚ nogĂŞ... ani nic nie mĂłwie... ale Âżycze udanej zabawy conajmniej tak dobrej jak wtedy we wrzeÂśniu no i oczywisĂŚie trafcie na otwarte lodowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze.. pisalam Ci ze bede dzis..ale nie dalam rady..poprostu... kurde tak mi dzien zlecial na nauce..ze niestety.. ale jutro postaram sie wpasc... aaa nio i licze ze jak teraz na dniach pojde na lodowisko to Skalara wyciagne    
Dzsiaj nie pracuje mam lenia nie no zartujea wracajac do temtu to cos mi sie widzi ze cieko sie bedzie zgadac z taka wieksza ekipa skoro wiekszosc ma slizgawke w swoim miescie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzsiaj nie pracuje mam lenia  nie no zartujea wracajac do temtu to cos mi sie widzi ze cieko sie bedzie zgadac z taka wieksza ekipa skoro wiekszosc ma slizgawke w swoim miescie
nawet nie mow ze nie pracujesz.. ja wlasnie przyszlam z korkow.. i sie wybieram na 20 na lodowisko..i radze Ci tam byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁaziska GĂłrne ORS "ÂŻabka"pon-niedz9.30-10.30, 11.00-12.00, 12.30-13.30, 14.00-15.00, 15.30-16.30, 17.00-18.00, 18.30-19.30, 20.00-21 WstĂŞp 2zÂł, ulgowy 1zl, ÂłyÂżwy 3zÂł. Wynajecie 100zl/godz wynajmowac mozna od 9.30 do 15.00 oraz o 20.http://www.laziska.um.gov.pl/index.php?page=tresc&id=284Przejazczka Rolba ze mna 10euro ( do negocjacji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PropozycjÂą jest ta niedziela godz 15:00 lodowisko Jastor w JastrzĂŞbiu... cena biletu 3zl ulgowy 5zl normalny, wypozyczenie 3zl... Kto sie pisze?
ja mam co prawda egzaminy w przyszlym tygodniu ale trza sie przeciesz rozerwac przed stresem ktory mnie czeka .... wiec jesli nic mi nie wypadnie to siem pojawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.