Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5048


Osek22

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj bylem zobaczyc nowego Gixera. Ale to malenstwo jest... Mowili i pisali o odchudzeniu ale z tego modelu juz chyba nie da sie nic wiecej zrzucic. Dla ludzi powyzej 175 bedzie ciezko....Przymierzam sie do zakupu ale gixer mocno stracil na rzecz 636.Apropo 636...wiecie kiedy bedzie nowy model?Przyszly rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem zobaczyc nowego Gixera. Ale to malenstwo jest... Mowili i pisali o odchudzeniu ale z tego modelu juz chyba nie da sie nic wiecej zrzucic. Dla ludzi powyzej 175 bedzie ciezko....Przymierzam sie do zakupu ale gixer mocno stracil na rzecz 636.Apropo 636...wiecie kiedy bedzie nowy model?Przyszly rok?
Co do nowej 636 to najprawdopodobnie przyszly rok Co do wielokosci ja dzisiaj przymierzalem yamahe R6 i mi byla dobra a mam 183. czulem sie na tym sprzecie idealnie wiec moze warto pomyslec o R6-tce? A nowego GIXERA nie widzialem ale niebawem mam zamiar go dosciasc i zobaczyc co i jak heh i mowisz ze nic z suzi nie zostalo?? PS: Ile masz wzrostu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

182.Nie zdazylem dosiasc nowego suzi poniewaz spieszylem sie do pracy.Ale stalo obok 600 K5 i roznice widac na pierwszy rzut oka.Szkoda ze nie mam wiekszego doswiadczenia bo bym skusil sie 1000. No jestem ciekaw co wypusci kawa w przyszlym roku.ciekawe kiedy beda wstepne zdjecia zeby wiedziec czy czekac czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osek22 zdjecia beda jakos mysle listopad grudzien jak zawsze czyli koniec roku Mi osobiscie podoba sie Zx-6R to bardzo ladny motocykl widzialem go na zywo i jest duzy wiekszy niz R6 przynajmniej tak mi sie wydaje na oko Tylko nie wiem czy jak zobaczysz nowa r6 to sie nie zakochasz tak jak ja Oczywiscie to kwestia gustu ale ja moge powiedziec o sobie ze ejstem lamerem czyli bardzo patrze na wyglad W koncu motocykl musi mi sie podobac Ale ciekawy jestem jak wyglada w rzeczywistosci GIXER. Niebawem ide luknac na niego Ja rowniez nie jestem za bardzo doswiadczony ale jak bym byl to bym bez wachania wzial R1 najnowsza bo uwazam ze to super sprzet przede wszystkim pod wgledem wizualnym. przynajmniej mi sie podoba bardzo Ale R6 tez jest bomba. Nie wiem tylko jak GIXER bo mowie nie widzialem jeszcze na zywo Honde widzialem i raczej odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majster@Nowa R6 widzialem juz w bodajze na poczatku grudnia i odpada w przedbiegach. Bagazu nie zabierzerz poniewaz z tylu zmiesci sie...hmmm...anoreksja.O ile sie zmiesci:) I to o wzroscie 155. Szkoda ze Suzuki stworzylo liliputa:( Bo z wygladu jest nr1(podejrzewam ze technicznie rowniez - na dniach ma wyjsc "Bike" z testem porownawczym wszystkich nowych 600)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku to na niekorzyœÌ Yamahy
Dokladnie Yamaha robi fajne ale fortepiany Oczywiscie joke Osek,dosiadalem nowego GSXR600 i wcale nie jest mniejszy od ZX636 czy R6.Gabaryty ma prawie takie same jak GSXR1000.A na oko to wiesz....chlop umarl w szpitalu Najpierw przymierz sie do jakiegos nowego GSXR 600/750 a potem wyrazaj opinie... Na MBS w Zabrzu wystawimy GSXR750 i 1000 wiec sie bedzie mozna przysiasc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko widze ze majster jest poki co marzycielem ktory nie moze sie na nic zdecydowac :P:PMajster najlepiej wez po jednym kazdego rodzaju skoro "cie" stac
Nie wiem po co sie mnie czepiasz ale dobra. jezeli chcesz wiedziec to owszem mam troche wode z mozgu bo konkurencja jest BARDZO wyrownana! Isc i wydac kase szybko jest latwo Nie wiem czy to jakas forma zazdrosci czy zartu jak chcesz tez marz to nic nie kosztuje. Co do tego czy "mnie" stac to owszem stac "mnie". A mi wystarczy tylko jeden Naprawde nie rozumiem o co Ci chodzi Kiedys pisalem Ci ze chce GS500 ale po pewnych rozmowach ze znajomymi i przemysleniach doszedlem do wniosku ze to starta kasy. W sumie to chyba brak wiosny tak na niektorych dziala wszyscy sie czepiaja nawet dzisiaj cos w rodzaju grozb bylo Ja nie wiem co sie dzieje Jestem mlodym czloweikiem i jak to mlodzi jestem niezdecydowany A glownym tego powodem jak juz pisalem jest to ze konkurencja jest cholernie wyrownana A Tobie drogi Piotrze jezeli przeszkadza to co pisze to mnie dodaj do listy ignorowanych albo nie czytaj po prostu moich postow Nie widze zadnego problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix dzieki za zdjecia Tylko ze mam jeszcze wieksza wode z mĂłzgu Suzuki tez jest bomba a na dodatek ma regulacje podnozkow wyswietlacz biegow i jest o 3 kola tansza Prawda jest taka ze jak poprzymierzam wszystkie sprzety i zobacze je na zywo to dopiero bede mogl miec jakis typ i zdanie o poszczegolnym sprzecie Ale Suzuki Nie moze byc jedna firma nie bylo by wtedy problemu Ale wyboru tez by nie bylo Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix dzieki za zdjecia     Tylko ze mam jeszcze wieksza wode z mĂłzgu   Suzuki tez jest bomba a na dodatek ma regulacje podnozkow wyswietlacz biegow i jest o 3 kola tansza Prawda jest taka ze jak poprzymierzam wszystkie sprzety i zobacze je na zywo to dopiero bede mogl miec jakis typ i zdanie o poszczegolnym sprzecie Ale Suzuki  Nie moze byc jedna firma nie bylo by wtedy problemu   Ale wyboru tez by nie bylo   Pozdrawiam!
Polecam Âżebys sie wybraÂł na MBS w Zabrzu ....na zywo wszystkie maszyny wygladaja bajecznie ale dopiero wtedy bĂŞdziesz mĂłgÂł mniejwiecej stwierdzic ktĂłra Ci "pasuje" najbardziej......osobiÂście jak bym miaÂł znowu kupowaĂŚ nowÂą maszyne to dla mnie istaniaÂły by tylko Yamaha R6 2006 oraz Gixer 2006 ...honda i kawa to poraÂżka....i musze przyznac Âże wybĂłr byÂłbym dla mnie doÂśc trudny bo oba sprzety sÂą bajeczne a na Âżywo to juz zupeÂłnie BEZ KOMENTARZA ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer...moze masz racje.Ale na pierwszy rzut oka 600/750 naprawde wydaja sie male przy 1000. Staly obok siebie wiec mialem mozliwosc wstepnie porownac.Ten sam koles ma wylacznosc tu na kawasaki, wiec w tym samym czasie zerknalem na 636.Ale masz racje, po przymiarce sie zdecyduje.Mam nadzieje ze do czerwca - lipca juz kupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gixer gixer i jeszcze raz gixer for me Mi osobiscie bardziej podoba sie nowy gsxr ale powiem wam ze kiedys spogladalem tylko na R1 bo uwazalem ze to cud techniki nie tylko wizualnej,dopoki nie zobaczylem na zywo gixera moje spostrzezenia zmienily sie strasznie o 360stopni why? nie wiem...Ilu konne sa silniki w tych motorkach?bo w sumie nie czytalem zadnych danych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spogladalem tylko na R1 bo uwazalem ze to cud techniki nie tylko wizualnej,dopoki nie zobaczylem na zywo gixera moje spostrzezenia zmienily sie
dokladnie yamaha ladnie wyglada na fotach a na zywo to juz zajebiscie.Zas suzuki na fotach nie wychodzi tak ladnie jedynie niektore jak sie ladnie zrobi w dobrym miejscu ale na zywoooo mmmmmmmmmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gixer gixer i jeszcze raz gixer for me Mi osobiscie bardziej podoba sie nowy gsxr ale powiem wam ze kiedys spogladalem tylko na R1 bo uwazalem ze to cud techniki nie tylko wizualnej,dopoki nie zobaczylem na zywo gixera moje spostrzezenia zmienily sie strasznie o 360stopni why? nie wiem...Ilu konne sa silniki w tych motorkach?bo w sumie nie czytalem zadnych danych!
125 koni GSX-R 600 najnowsze(osobiscie uwazam ze to bardzo dobry sprzet) R6 ma 133 konie( w max doladowaniem) zx-6r ma 136(pojemnosc 636ccc) Honda ma rowniez okolo 125 koni. To mowisz ze GIXEr tki fajny? Mi sie zawsze tez R1 podobala i gdyby nie to ze nie jestem za bardzo doswiadczony to bym ja lyknal bez wachania. Jezeli robiles jakiez zdjecia GIXEROWI to napisz mi na pw a podam Ci maila to bys mi przeslal jezeli to nie problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 koni GSX-R 600 najnowsze(osobiscie uwazam ze to bardzo dobry sprzet) R6 ma 133 konie( w max doladowaniem) zx-6r ma 136(pojemnosc 636ccc) Honda ma rowniez okolo 125 koni.
Troche namieszales bo podales moce dla wszystkich z RAM AIR a dla GSXR bez doladowania.A tak wogole nawet jakby GSXR600 byl slabszy to przeciez jest GSXR750 ktory objedzie kazda 600-ke jak chce a kosztuje mniej niz np. R6 czy 600RR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Gixer wiem bo tak podaje producent. Co do GIXERA 750 to juz jest rakieta! I nie przesadzajmy z ta moca GSX-R600 sadze ze z doladowaniem bedzie mial okolo 130 koni wiec wuchta to jest O 3 konie przeciez nie chodzi wole miec kilka koni mniej a za to regulacje podnozkow i wyswietlacz biegow ktory jest dla mnie wielkim plusem Zreszta moze sie okazac ze w rzeczywistosci R6 bedzie na rowni z GSX-R600. Napisac sobie moc moga Watpie zeby na hamowni R6 miala 133 konie Wydaje mi sie ze nie bedzie nic mocniejsza od GIXERA a od ZX-6R na pewno bo to 636ccc Tak wiec sprostowanie: dla wszystkich z RAM AIR: ZX-6R 136km,CBR600RR 128 GSX-R600 ok130km, Yamaha R6 133km. Wszystko co napisalem to dane producentow A tak od siebie dodam ze to tylko suche liczby a na torze wyglada to troche inaczej. Herpu spoko ja niedlugo bede mial ide do salonu to napstrykam to Ci przesle A co do cen jeszcze to uwazam ze Kawasaki ma bardzo doba 39 900 Tylko niektorzy uwazaja ze kawasaki nie ejst za dobre Nie wiem czemu Na pewno jest to marka mniej renomowana niz np . Suzuki czy Honda. Ale nie kazdy smierdzi groszem i dla wielu 5 tys to duzo siana a przeciez Kawa to rowniez dobry sprzet. Moze nie jest tak zawansowany technicznie jak chociazby yamaha ze swoim drive by wire(przepustnica sterowana komuterowo). Ale za to zacheca cena. Dla osob ze skromniejszym portfelem jest to jakas opcja na nowiutki moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.