Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4969


kmmisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!Mam mo¿liwoœÌ zorganizowania zlotu nad zalewem Imieliùskim w "TAWERNIE" przy zalewieJest tom 2 razy do roku zlot motocyklistów (harlejowców) ale niewiem z k¹d oni s¹.Jes tam pole namiotowe, no i PIWO po taùszej cenie by sie za³atwi³o!!!! Mozna by zrobiÌ zorganizowany zlot "m³odszych" motocyklistów z jakimiœ wystêpami artystycznymi, ogniskiem- po pijaku i wyœcigami po trzeŸwemuJak myœlicie moge popytaÌ tu i tam a napewno coœ by da³o sie zrobiÌTylko ¿e to by by³ powa¿niejszy zlot nie ¿eby 10 osób przyjecha³o.A sprawy pieniê¿ne by sie za³atwi³o na miejscu.Czekam na pytania i komentarzePOZDRO i NARESQWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!Mam mo¿liwoœÌ zorganizowania zlotu nad zalewem Imieliùskim w "TAWERNIE" przy zalewieJest tom 2 razy do roku zlot motocyklistów (harlejowców) ale niewiem z k¹d oni s¹.Jes tam pole namiotowe, no i PIWO po taùszej cenie by sie za³atwi³o!!!! Mozna by zrobiÌ zorganizowany zlot "m³odszych" motocyklistów z jakimiœ wystêpami artystycznymi, ogniskiem- po pijaku i wyœcigami po trzeŸwemuJak myœlicie moge popytaÌ tu i tam a napewno coœ by da³o sie zrobiÌTylko ¿e to by by³ powa¿niejszy zlot nie ¿eby 10 osób przyjecha³o.A sprawy pieniê¿ne by sie za³atwi³o na miejscu.Czekam na pytania i komentarzePOZDRO i NARESQWA
ByÂłem 2 razy na takim zlocie w Tawernie raz byÂł motocyklewy a raz zlot vw za kaÂżdym razem byÂło poprostu zajebiÂście...placu jest duÂż jest miejsce Âżeby sie wyÂżyĂŚ na gumie...na tej drodze sie ucze gumowaĂŚ naprawde wartu ognisko kÂąpiel w zalewie jest las dla miÂłoÂśniokĂłw enduro no porostu wszystko ja jestem jak najbardziej za.....jak tawerna bĂŞdzei otwarta i bbĂŞdzie wiĂŞcej chĂŞtnych to moge porozmawiaĂŚ z wÂłaÂścicialekÂą bo to matka kolegi i moÂże sie da zaÂłatwiĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez bylem 2 razy na zlocie w tym miejscu (2x motocyklowy) i jedno co mi sie nasywa: A£A, 1 raz siedzialem caly czas i moj¹ najuwieksza rozrywk¹ i rzecz¹ z ktorej plynela najwiksza przyjemnosc by³o oblepianie namuiotu workami na sieci zeby nie przeciekal a 2 raz cieszy³em sie ze mam rzut beretem do domu (kosztowy) i szybko pitno³em.. ale pewnie dlatego ze zloty te byly organizowane przez zó³tych.. wkazdym razie niezbyt dobr¹ opini¹ wsrud motocyklistow cieszy sie to miejsce jesli chodzi o zloty.. ALE jeœli chcesz cos kombinowaÌ to... fajnie mo¿e ci cos z tego wyjdzie chocia¿ œmiem pow¹tpiewaÌ... ale zobaczymy.. wkazdym razie jesli cos by mialo wypalic na moj¹ obecnoœÌ mozesz liczyÌ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmmisiek.....Organizacja zlotu polega na tym, ze cos planujesz, zalatwiasz, ustawiasz, szykujesz program, cene, itp a dopiero pozniej informujesz o tym cala reszte...Zabieranie sie do tego od d.....drugiej strony nie ma najmniejszego sensu.....Napisz co, gdzie, kiedy, za ile, jakie atrakcje, i inne rzeczy a wtedy na pewno bedziesz mial odzew. Bo w takiej formie w jakiej to chcesz uskutecznic to sie ludzie normalnie spotykaja w tygodniu .... kompost, S1, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niemam zamiaru zaÂłetwiĂŚ imprezy dla 5 osĂłb ktĂłre raczÂą sie stawiĂŚ a przy okazji zkompromitowaĂŚ sie przed moimi znajomymi- nie tĂŞdy droga, Po to zaÂłoÂżyÂłem tego posta aby sie dowiedzieĂŚ "ewentualnie" KTO by byÂł CHĂTNY na takÂą impreze"Mam" dojÂście i!! zajebisty teren- (jak by tak nie byÂło to charlejowcy imprez by tam nie u¿¹dzali)!! tak wiĂŞc jeszcze raz prosze oto aby 4umowicze sie qtemu posÂłyowi podpisali a w tedy mogĂŞ powaÂżnie coÂś myÂśleĂŚA dodam jeszcze Âże na oÂśrodku mam wielu znajomych ktĂłrzy chĂŞtnie pomogÂą, np. kumpel moÂże nam scene i nagÂłoÂśnienie zrobiĂŚ za to Âże sie Âściula na tej imprezie - i proste!!Tak wiĂŞc....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmmisiek.....Organizacja zlotu polega na tym, ze cos planujesz, zalatwiasz, ustawiasz, szykujesz program, cene, itp a dopiero pozniej informujesz o tym cala reszte...Zabieranie sie do tego od d.....drugiej strony nie ma najmniejszego sensu.....Napisz co, gdzie, kiedy, za ile, jakie atrakcje, i inne rzeczy a wtedy na pewno bedziesz mial odzew. Bo w takiej formie w jakiej to chcesz uskutecznic to sie ludzie normalnie spotykaja w tygodniu .... kompost, S1, itp.
Ziobu dziĂŞki za info i sory -ale jestem nowicjuszem w szykowaniu tak powaÂżnej (dla mnie) imprezyPÂłozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizowac zlot to wcale nie jest taka prosta sprawa , musialbys sie najpierw rozejrzec za jakims sponsorem na zarcie , napitek jakas kaele naglosnienie itp itdMy juz robilismy z Cebulem takie cos u siebie i to nie jest takie hop siup.Teraz tez chcemy zrobic ale juz bardziej profesjonalnie do tegom podchodzimy.No chyba ze chcesz zrobic spotkanie forumowiczow a nie zlot - to wtedy jest troche inna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrede chodzi³o by mi bardziej o to ¿eby ka¿dy sie po te pare z³. z³o¿y³ albo kasiore by sie wzie³o z konta forum??niewiem czy tok idzie ale jeœli chodzi o sponsoring-dobry pomys³, ale na wielkie imprezy.Zlot czy spotkanie 4umowiczów- myœle ¿e to jedno bo przeciesz mówie to na forum œl¹skich motocyklistów a nie na ogólno polskim forumv a kto sie zdeklaruje przyjœÌ to jego sprawa i ilu i z k¹d ludzi przyprowadzi ze sob¹, a spanie-w¹tpie ¿e by ktoœ szed³ spaÌ chyba ¿e sie szybko " ulula" to zawszamo¿na wzi¹œÌ ze sob¹ namiot bo miejsca jest tam ¿e choochoo.Z mojego punktu widzenia wydaje sie to proste do zrealizowania i jeszcze z pomoc¹ Komandosa , szczegulnie ¿e znam paru ludzi ale zawsze moge sie myliÌ.A nag³oœnienie-tak jak mówi³em kumpel mi to zrobi z dobroci serca i w¹troby Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samych forumowiczach tez nieradze sie opierac bo przy dobrych wiatrach by bylo moze kolo 30?... ale oficjalnie reklamowac tego tez niebardzo radze.. gazety czy cos.. i niemusze pisac dlaczego bardziej znajomi, znajomi znajomych.. inne fora czy to riders.pl czy precle, czy to inne kaÂły... tyle ze zrobisz z siebie posmiewisko wyjezdzajac z takim postem jak tutaj np na riders.pl.... tak mi sie wydaje... WiĂŞc jeÂśli masz pomysÂł, jeÂśli masz srodki, jesli masz ambicje i jakis tam plane i wyobrazenie tego to rob, MOTOBANDIT masz swietÂą racje... ale nieznasz chliopaka i niewiesz jaki moze byc uparty (ja tez nie... i pewnie dlatego wogule pisze w tym temacie) t ylko kolego.. co mialo znaczyc skompromitowanie przed twoimi znajomymi? niezagalopowaÂłeÂś siĂŞ zabardzo? to po pierwsze a po drugie przypuszczam ze maÂło kogo obchodzi zdanie twoich znajomych no moze z wyjatkiem ciebie..hmm costam o spaniu piszesz.. to chyba nie problem.... tam jest duzo miejsca tylko zebys dogadal sie zeby np cie spiacegop w namiocie nieprzejechal z ranca jakis kombain czy cos..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez bylem 2 razy na zlocie w tym miejscu (2x motocyklowy) i jedno co mi sie nasywa: A£A, 1 raz siedzialem caly czas i moj¹ najuwieksza rozrywk¹ i rzecz¹ z ktorej plynela najwiksza przyjemnosc by³o oblepianie namuiotu workami na sieci zeby nie przeciekal a 2 raz cieszy³em sie ze mam rzut beretem do domu (kosztowy) i szybko pitno³em.. ale pewnie dlatego ze zloty te byly organizowane przez zó³tych.. wkazdym razie niezbyt dobr¹ opini¹ wsrud motocyklistow cieszy sie to miejsce jesli chodzi o zloty.. ALE jeœli chcesz cos kombinowaÌ to... fajnie mo¿e ci cos z tego wyjdzie chocia¿ œmiem pow¹tpiewaÌ... ale zobaczymy.. wkazdym razie jesli cos by mialo wypalic na moj¹ obecnoœÌ mozesz liczyÌ pozdrawiam
DziĂŞki "kolego zza miedzy" ale myÂśle Âże tak Âźle niebedzie jak to opowiedasz ale... niezbadane sÂą wyroki boskie Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t ylko kolego.. co mialo znaczyc skompromitowanie przed twoimi znajomymi? niezagalopowaÂłeÂś siĂŞ zabardzo? to po pierwsze a po drugie przypuszczam ze maÂło kogo obchodzi zdanie twoich znajomych no moze z wyjatkiem ciebie..
le mnie zrozumia³eœ chodzi³o mi oto ¿e.. bede b³aga³ znajomych o pomoc WIELKIEJ imprezy qrde oni poprosz¹ o pomoc ka¿dego kto zna sie na rzêczy....... a ( ZA£U¯MY) w koùcu przyjedzie na impre 4 motomaniaków i jeszcze autem na zlot ......... i to by by³a dla mnie kompromitacja w oczach ludzi którzy "by" sie przyczynili do takiej akcji bo zrobi³em wielkie challo o wielk¹ impre a tu klooops.dlatego sory ale prosze oto kto "BY" sie pisa³ na takie cóœpozdrowieniaMiesko69 dlaczego "kombajn" ?przecie¿ miejce jest zamkniête dla osób postronnych z tym bardziej dla "kombajnóóów" -dziwne z twojej strony spostrze¿enie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.