Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5002


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to prawda korci to cholernie.Jednak czÂłowiek ma jakies opory, bo boi sie Âże nie da rady ze spÂłatÂą naleznoÂści, a sytuacja na rynku pracy jest jaka jest MajÂąc pewnÂą i stabilna pracĂŞ wziaÂłbym kredyt bez zastanowienia, a tak muszĂŞ jeszcze poczekac i przemyÂśleĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja swoje dwa grosze dorzucê do tematu.Sam chcia³em w zesz³ym roku kupiÌ motocykl na kredyt i wiem, ¿e banki udzielaj¹ takich kredytów - jest to zwyk³y kredyt jak na samochód. I jeœli wzi¹œÌ pod uwagê odsetki, itp. - JEST ON ZDECYDOWANIE LEPSZY OD KREDYTU KONSUMPCYJNEGO.W zesz³ym roku najlepsz¹ ofertê mia³ Bank BPH (by³em w kilku i robi³em ró¿ne analizy)A teraz to co spowodowa³o, ¿e nie wzi¹³em takiego kredytu:OCZYWIŒCIE KOSZTY UBEZPIECZENIA POJAZDU, wymagany pe³ny pakiet OC i AC, co w przypadku motocykli jest du¿o dro¿sze niz w przypadku samochodów, i to w³aœnie powoduje ¿e siê nie op³aca (chcia¿ tutaj mo¿naby dyskutowaÌ, moim zdaniem zawsze p³aca siê ubezpieczaÌ, pozostaje tylko pytanie kogo na to staÌ)Dla przyk³adu:Chcia³em kupiÌ motocykl za ok. 30 000, a pe³ne ubezpieczenie na rok wychodzi³o w granicach 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon ja pytalem sie o AC wiec przy kupnie nowki z salonu wynosi ono 6,5% Ja uwazam ze jak kupic nowy sprzet to AC musi byc bo czasami ma sie pecha i cos moze sie przydarzyc Zreszta jak glebniesz(odpukac) to zwracaja koszty naprawy Ale kupujac zalozmy nowego GIXERA ktory kosztuje 44900 to 6,5% rocznie to troche jest sianka okolo 3 tys z groszami Czyli 250 zlotych miesiecznie do tego dochodzi obowiazkowe OC Wiec sumujac troche siana jest A na zakup uzywanego do kilku lat nie pamietam do ilu jest 10% Wiec jak bys chcial kupic za okolo 30000zl to wyszlo by Ci jakies 280 zl na miecha Ale ze mnie matematyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie¿ napisa³em ze warto ubezpieczaÌ Tyle, ¿e koszty ubezpieczenia znacznie podra¿aj¹ ca³¹ "imprezê", wiêc jak ktoœ myœli ¿e tylko raty bêdzie p³aci³ to siê mo¿e trochê rozczarowaÌ... Jakby to w reklamie powiedzieli: "dopad³y Ciê ukryte koszty kredytu" he heA Twoje wyliczenia (280/miesiac) daj¹ jakieœ 3000 rocznie wiêc wszystko siê zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronksiu, prócz Open Finance masz jeszcze expandera (obejrzyj bannery reklamowe powy¿ej), ale wydaje mi siê, ¿e nie bêda zbyt chetni przy takich ma³ych kwotach.Ale prosty kredyt konsumpcyjny to nie problem porównaÌ ww kilku bankach. Zw³aszcza, ¿e maja obowi¹zek podaÌ ci tzw. opodatkowanie rzeczywiste, czy efektywne - z uwzglêdnieniem prowizji, op³at i innych wymys³ów. A kredytu siê nie bój! kredyt jak motocykl - dla ludzi z g³ow¹!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.