Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4775


duchu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem, ale nie we wszystkich tak jest.... Np w Hondzie VFR nak³adke dajesz na tyln¹ czêœÌ siedzenia. Tam te¿ masz siedzenie sk³adaj¹ce sie z jednej czêœci a nie z 2. Nak³adka z ty³u ma takie zaczaski które wskakuja w ³¹czenie boczków z ty³u, a po bokach masz otwory na œruby wiec nie musisz mieÌ siedzenia z 2 czêœci. PS. A kumpli mam dobrych p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

duchu widzialem taki (zadupki) wiesz czemu w nawiasie?bo wydaje mi sie ze to sa przerobki calych plastikow!Troche sie interesowalem tuningiem tego motocykla i kiedys na franuskiej stronie znalazlem takie odjechane przerobki gsa ze byly nie do poznania!Oczywisie zapisalem adres tej strony ale nie wiem gdzie Mozna ja znales na hxxp://www.bikepics.com/ Na ktorys ze zdjec gsa jej napisany adres tej strony musial bys wszystkie 300 przeleiec w galerii ale jesli interesujesz sie tuningiem gsa to polecam bo bylo tam bardzo duzo info!Wiecej niz na hxxp://www.gstwin.com/I pare zdjec szkoda ze niepamietam tej strony post-1546-1142765245.jpgpost-1546-1142765273.jpgpost-1546-1142765286.jpgpost-1546-1142765428.jpgpost-1546-1142765441.jpgpost-1546-1142765459.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze cos znalazlem dla ciebie w pierwszym linku jest chyba taka nakladka jaka mozna zdobyc (kupic) do gsa!hxxp://gs500e.free.fr/access/selle_gimbel.phphxxp://gs500e.free.fr/access/capot.phpA w tym sklepie mozna kupic takie zadupki i ogolnie sklep jest wyczesany szkoda ze nie u nas!hxxp://193.109.190.78/e_shop/index.php?cPath=35&osCsid=2e671d8fdc184646471b8e3d31a4a6c9U nas takimi rzeczami zajmuje sie firma plastikbike mozliwe ze sa jeszcze takie firmy ja widzialem ta:hxxp://fu-control.w.interia.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.