Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5020


bartosiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem poczatkujacym motocyklista posiadam kawask zx12 ninja pierwsze pytanko gdzie znajduje sie predkosciomierz(slimak) w tym motorku gdyz nie dziala mi licznik jaki oleje (paramnetry) najlepiej zalac w przystepnej cenie gdyz nie posaidam instrukcji ,czym sa oznaki bialego nalotu na kroku wlewu oleju z gory dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne ze poczatkujacy,na niczym sie nie zna a na ZX12R smiga...Ale OK Zadnego slimaka nie ma bo licznik jest elektroniczny,moze Ci tylko bezpiecznik siadl albo czytnik Olej zalezy od tego jaki masz przebieg ale generalnie jakis polsyntetyk 10W40 wystarczy Co do bialego nalotu to moze byc to tylko troche emulsji (normalne jak moto stoi w zimie) albo w najgorszym wypadku uszczelka pod gÂłowica lub sama glowica To chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂżeli nalot ma konsystencjĂŞ i klor majonezu, ina korku jest go wiĂŞcej niÂż trochĂŞ, to napewno bierze olej i to sporo. To wiem co to moÂże byc. SwojÂą drogÂą to chyba niemoÂżliwe Âżeby tak zakatowac tak duÂży silnik. Lepiej Âżebym siĂŞ myliÂł!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂżeli nalot ma konsystencjĂŞ i klor majonezu, ina korku jest go wiĂŞcej niÂż trochĂŞ, to napewno bierze olej i to sporo. To wiem co to moÂże byc. SwojÂą drogÂą to chyba niemoÂżliwe Âżeby tak zakatowac tak duÂży silnik. Lepiej Âżebym siĂŞ myliÂł!!!!!!!
nie olej tylko plyn chlodniczy wpieprza. Peknieta uszczelka albo glowica ale pewnie to pierwsze. Lepiej szybko to zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale teÂż jestem "nowy",a "ÂścieÂżkĂŞ zdrowia" musiaÂłem przejÂśc, nawet raz siĂŞ wychyliÂłem niebezpiecznie (wybacz Wicher).MoÂże my siĂŞ produkujemy, a GoÂśc " Âłacha drze"Odkryj karty "KOLEGO",wtedy nam bĂŞdzie Âłatwiej, a i Tobie przyjemniej. JeÂśli stawiasz pierwsze kroki, to dobrze trafiÂłeÂś!Takie mam zdanie!"Wal Pan ÂśmiaÂło, pies szczepiony!"dziadek Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale teÂż jestem "nowy",a "ÂścieÂżkĂŞ zdrowia" musiaÂłem przejÂśc, nawet raz siĂŞ wychyliÂłem niebezpiecznie (wybacz Wicher).MoÂże my siĂŞ produkujemy, a GoÂśc " Âłacha drze"Odkryj karty "KOLEGO",wtedy nam bĂŞdzie Âłatwiej, a i Tobie przyjemniej. JeÂśli stawiasz pierwsze kroki, to dobrze trafiÂłeÂś!Takie mam zdanie!"Wal Pan ÂśmiaÂło, pies szczepiony!"dziadek Andrzej
Wlasnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie to moj pierwszy poscik przesiadka niezla gdyz wczesniej smigalem skuterami a teraz kawaska pytalisice skad jestem z woj podlaskiego, jezeli ktos jest bardziej wtajemniczony prosil bym o podanie gdzie dokladnie znajduje sie ten czytnik (impulsywator) od predkosciomierza bo chyba on jest przyczyna ale jutro sprawdze bezpieczniki tak jak mi podpowiadano thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale teÂż jestem "nowy",a "ÂścieÂżkĂŞ zdrowia" musiaÂłem przejÂśc, nawet raz siĂŞ wychyliÂłem niebezpiecznie (wybacz Wicher).MoÂże my siĂŞ produkujemy, a GoÂśc " Âłacha drze"Odkryj karty "KOLEGO",wtedy nam bĂŞdzie Âłatwiej, a i Tobie przyjemniej. JeÂśli stawiasz pierwsze kroki, to dobrze trafiÂłeÂś!Takie mam zdanie!"Wal Pan ÂśmiaÂło, pies szczepiony!"dziadek Andrzej
A sie rozkrĂŞciÂł !!!nasza szkoÂła jazdy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolny kraj -> wiêc nic nikomu nie proponujcie->jak siê nie przedstawi³ to widocznie nie chce ,i jakiœ propozycji te¿ mo¿e niechcieÌ,zada³ pytanie to mu odpowiedzcie,po co komentrze w stylu zx12 i pocz¹tkuj¹cy?????wolny kraj wiêc raz na zawsze odczepcie siê od ludzi którzy maj¹ problem,pytaj¹ i nie przedstawiaj¹ siê z tylko Im znanych powodów.....pzdra jak chcecie coœ komuœ proponowaÌ to jest taka opcja jak prywatna wiadomoœÌ - a nie zaœmiecanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolny kraj -> wiêc nic nikomu nie proponujcie->jak siê nie przedstawi³ to widocznie nie chce ,i jakiœ propozycji te¿ mo¿e niechcieÌ,zada³ pytanie to mu odpowiedzcie,po co komentrze w stylu zx12 i pocz¹tkuj¹cy?????wolny kraj wiêc raz na zawsze odczepcie siê od ludzi którzy maj¹ problem,pytaj¹ i nie przedstawiaj¹ siê z tylko Im znanych powodów.....pzdra jak chcecie coœ komuœ proponowaÌ to jest taka opcja jak prywatna wiadomoœÌ - a nie zaœmiecanie tematu.
Nie zapominaj ze to internet i tutaj wszyscy wala prosto z mostu i sie nie pieprza A na dodatek Polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wÂłaÂśnie zbyt czĂŞsto pieprzÂą,np nasze ostatnie posty nic nie wnoszÂące do dyskusji,ja juÂż wiĂŞcej nie bede pisaĂŚ -> mam nadziejĂŞ Âże niektĂłrzy teÂż siĂŞ zastanowiÂą zanim napiszÂą coÂś co nic nikomu siĂŞ nie przydaje i to w kaÂżdym temacie nie tylko tym,a motyw z tym Waszym cytowaniem jest Âśmieszny-po co cytujesz mnie jak odpowiadasz bezpoÂśrednio po mnie???? nie wiem jak Wam ale mi siĂŞ tylko przez to wasze cytowanie ciĂŞÂżej czyta,rozumiem gdy miĂŞdzy moim a Twoim postem byÂłoby jeszcze 10 innych ale jak jest jeden pod drugim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i huj znowu sie zaczeÂło!!!Pierdolenie i skakanie sobie do gardeÂł Andrzej faktycznie troszke wyluzuj....i postaraj sie tak nieprzejmowac "internetowymi postami" szkoda nerwĂłw............mam nadzieje ze jak zacznie sie sezon to ta caÂła atmosfera sie zmieni...

"... to "POWITALNIA" CZEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .."Ty to nazywasz propozycja ??  Poco te wykrzykniki ?!
Osobiœcie taka iloœÌ wykrzykników tez odbieram jako "nakaz" czy "wœciek³oœc" itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.