Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5034


kmmisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! By³em u s¹siada, tego co ma komisz granatami,no ale to zart, tak to by³ chyba ¿art.Mia³em kiedyœ DR 750 BIG, nie polecm( hamuje jak rozpêdzony czo³g), jak ziomale Ci nie powiedzieli to rusek ci powie.Odnoœnie zêbatki co pracuje na wa³ku zdawczym(ta ma³a) to tylko 16 zêbów, natomiast z t¹ du¿¹ mamy k³opot. Jest rozbie¿nosc od 41-49 zêbów, zale¿y od upodobaù w³aœciciela. Chodzi oczywiœcie o poj 125ccm, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak125 bo ja mam 16-przód, a ty³-53 zêbów, a jeœli chodzi o dysze g³ówn¹ to napisane na niej " R 110 ", i niewiem ale wydaje mi sie chodzby sto¿ek w niej by³ nabity (bo motor jest przyblokowany ) a w brief-ie na wolne t³umaczenie pisze :33. uwaga (Bemerkung)ZMIANY!!liczba 6 i 7- zmniejszenie zabudowanego rodzaju maksymalnej szybkosci, zmiana sekundowego przelozenia (prztlumaczenia)16x53 zeby i zabudowe,zmniejszyc oslone(przepustnice) """"DRM24mm""" w zaplonie gaznikaMIKUNI VH27 44A00 Glowna dysza100% ZIFF-Numer 30 i 31; tlumnik oznaczony SUZUKI X4 4AZY.I co wy na to panie chawranek ?? acha no i kabelki z czujnika obrotu przebustnicy s¹ zwarte razem, i ¿aden nieidzie do modu³u!! dziffneP³oozdrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bede szczery : jesli chcesz zeby ktos porbowal pomoc Ci to pisz w jego jezyku! a nie ze ja jakies 10 minut czytalem posta napisanego przez ciebie i do tej pory do konca nie wiem o co ci chodzi!Moja zdanie jest takie(Z calym szacunkiem)mow sobie jak chcesz, ale pisz po polsku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SÂłuchaj Misiu,nie oraziÂłem co? nie mam pojĂŞcia co Ty tam z tym motorem wyrabiasz! Nie znam wcale tematu, czy ty go porozbieranego kupiÂłeÂś?, czy sam porozpierdalaÂłeÂś na czynniki pierwsze, jaksam to czego tam szukasz? Najlepiej napisz od poczÂątku co jest grane, i przeskanuj brief. Nie zadawaj pytaĂą typu:dysza, stoÂżek bo od myÂślenia o co Cichodzi juz Âłeb mipeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeĂŞka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeœc M³ody! Mam teraz czas, nie je¿d¿ê na postój" za zimno". Trudno siê po³apac co tychcesz osi¹gn¹c ? Powiem tak, trzeba by³o przeskanowac ca³y brief. Z tego kawa³ka, co nam da³eœ wyczyta³em ¿e któryœ z w³aœcicieli dokona³ zmiany napêdu na wolniejszy, mo¿e chcia³ pojeŸdzic w terenie, nie wiem! Zaœ co do mocy, to w p-cie 7 brief MA PISAC 9KW, czyli jakieœ 12,6KM, jak pisze inaczej , to dupa zbita- zmieniony wa³ek rozrz¹du, a coza tym idzie zminy w wielu elementów ga¿nika(¿ebyœ nie g³upia³ na pocz¹tku).piszesz ¿e przewody czujnika obrotu przepustnicy s¹ urwane i zwarte. kurwa mac,coœ tam nawyrabial!! Po³¹cz je zpowrotem kolorami zmodu³em zap³onu i ZAIZOLUJ!! Co do napêdu to nie wiem czychcesz jeŸdzic szybko czy wolno, w terenie czy po szosie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszê Ci przyznac ¿e jesteœ uparty jak ja (czyli jak osio³). Tylko zmi³uj siê i wyjaœnij nam do czgo Ty d¹¿ysz ico ch cesz osi¹gn¹c!!! (lubiê upartych, co maj¹ konkretny cel) ale Twój cel to dla mnie zagadka kturej nie mogê zrozumiec, a co dopiero dac odpowiedŸ. Idê po fajki, a Ty pomyœl, pomyœl i dopiero pisz, do mechanika zaprowadzic to ka¿dy potrafi, ale mechanikiem nikt siê nie rodzi! Walcz ipisz jasno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boshe...Malowa³em motorek-do tego trza go porozbieraÌ i tym sposobem wyci¹g³em instalacjei tym sposobem zaówa¿y³em ¿e kabelki z czujnika s¹ zwarte razem, pod bakiem jakieœ 2 kable wisz¹( nie do cewki bo cewka podpiêta), przy module jakieœ kable wisz¹. Niewiem czy mi urzêdzonka niebrakuje: jest modó³ , ³adowanie akumulatora, przekaŸnik, przerywacz i tyle.I qwa nic nienawyprawia³em "TO JU¯ TAK BYYY£OO"NO POZDROPs: a kolorami kabli z czujnika nie po³¹cze bo wszystkie s¹ jednego koloru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kolego wiĂŞcejszczĂŞÂści niz.............jeden KW zdjĂŞty, a to siĂŞ robi przez zdÂła wienie gaÂźnika.
z tym rozumem to nietylko ty mi tomĂłwisz , a gaÂźnik musze tylko wyregulowaĂŚ czy co ??jeÂśli tak to jak go wyregulowaĂŚ?? Czekaj ....kto to powiedziaÂł Âże niejest przyblokowany gaÂźnikiem.......TY?? Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.