Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 5035


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Piszê do Ciebie ten list, aby powiedzieÌ, ¿e opuszczam Ciê na dobre. By³am dla Ciebie dobr¹ kobiet¹ przez ostatnie siedem lat i nie otrzyma³am za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie by³y dla mnie piek³em. Twój szef zadzwoni³ do mnie i powiedzia³, ¿e rzuci³es dzis robotê. Ostatniego tygodnia wróci³es do domu i nawet nie zauwa¿y³es, ¿e mam nowa fryzurê, piêknie zrobione paznokcie, przygotowa³am Twoje ulubione miêso i mam na sobie nowa, piêkna i kuszaca bieliznê. Przyszed³es sobie, zjad³es w dwie minuty, iposzed³es spaÌ zaraz po obejrzeniu meczu. Nigdy nie mówi³es mi te¿, ¿e mnie kochasz czy czegos podobnego. Zatem albo mnie zdradza³es, albo nigdy nie kocha³es. Ale to ju¿ niewa¿ne, poniewa¿ odchodzê.P.S. Je¿eli masz ochotê mnie szukaÌ, to nie rób tego. Twój BRAT i ja przeprowadzilismy siê razem do Szczecina! Mamy nowe wspania³e ¿ycie!Twoja By³a Ma³¿onkaDroga By³a Ma³¿onko:W ¿yciu nie spotka³o mnie nic wspanialszego ni¿ Twój list. To prawda, ¿e bylismy ma³¿eùstwem przez siedem lat, jednak do dobrej kobiety by³o Ci naprawdê daleko. Oglada³em mecze za ka¿dym razem, kiedy epatowa³as mnie swoja ¿a³osna nagoscia, chodzac po domu w bieliznie, aby na to nie patrzeÌ. Szkoda ¿e to nie dzia³a³o. Zauwa¿y³em kiedy obciê³as w³osy w ubieg³ym tygodniu i pierwsza rzecza, która pomysla³em by³o "wygladasz jak facet!".Moja matka nauczy³a mnie, ¿eby lepiej nie mówiÌ nic, kiedy nie jestem w stanie powiedzieÌ czegos mi³ego. Kiedy przygotowywa³as moje ulubione miêso, musia³as pomyliÌ mnie z MOIM BRATEM, poniewa¿ zaprzesta³em jedzenia wieprzowiny ju¿ siedem lat temu. Poszed³em sobie spaÌ, kiedy zobaczy³em Twoja nowa bieliznê, poniewa¿ by³a na niej jeszcze metka z cena. Modli³em siê, ¿eby to by³ przypadek, ¿e tego samego dnia, którego rano po¿yczy³em mojemu bratu dwiescie z³otych, Twoja bielizna mia³a na metce 199,99 z³. Po tym wszystkim nadal Ciê kocha³em i czu³em, ¿e jeszcze mo¿emy to naprawiÌ.Zatem kiedy zorientowa³em siê, ¿e w³asnie wygra³em w totka dziesiêÌmilionów, rzuci³em robotê i zakupi³em dwa bilety na Jamajkê. Kiedy jednak przyszed³em do domu, Ciebie ju¿ nie by³o. Jak sadzê, wszystko to sta³o siê nie bez powodu. Mam nadziejê, ¿e w³asnie u³o¿y³as sobie ¿ycie, tak jak zawsze chcia³as. Mój prawnik powiedzia³, ¿e list, który do mnie napisa³as jest wystarczajacym powodem, aby orzec rozwód z Twojej winy i nie dzieliÌ maj¹tku. Zatem trzymaj siê.P.S. Nie wiem czy Ci mówi³em, ¿e mój brat Karol urodzi³ siê jako Karolina. Mam nadziejê, ¿e to nie problem.Podpisano - Bogaty Jak Chuj i Wolny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.