Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4944


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ta pogoda mnie dobija co juz ten snieg wytopnieje to na drugi dzien spada nowy grrr normalnie szok. juz tyle sniegu co spadlo tej zimy to chyba nigdy wczesniej.Ja swojej maszynce przez zime zafundowalem nowy:- rozrzad- swiece- kable do swiec- tylna guma- stacyjka- kierunkowskazy- linka predkosciomierza- uszczelniacze przednich amortyzatorĂłw- olej w amortyzatach- olej silnikowy- olej w wale- plyn hamulcowycalos koszt kolo 2 tys ale teraz to prawie nowa maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest koles,ktory smiga do miesnego na skuterze Ma kolo 60 - tki a jezdzi w taki sposob zeby sie nie sypnac ze roztawia nogi po bogach na podnuzkami wrazie jakiegos przechylu zeby sie ratowac A u mnie jeszcze tyle sniegu ze ja mam chyba najgorzej z was...zanim u mnie to zejdzie to .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekned ma byc juz lekka odwilz ok 5 stopni wiec chybapowoli wiosna idzie. Podsumowujac zime:zakupilem xj 600 z niemiec + rejestracjawymienone zostalo:-swiece-olej silnikowy-olej hamulcowy-filtr oleju-filtr powietrza-olej w amortyzatorze -uszczelniacze zawieszenia (te diwe czynnosci sam bo poprzednie przy okazji regulacji w warsztacie. A zrobienie tej zawiechy zajelo mi chyba 2 tygodnie Tak to jest jak ma sie blaszka gdzie nie ma nawet imadla. Ah tlumiki tylko zostaly odkrecone w pitstopie )-wyregulowane zaworki-synchronizacja gaznikow-wymiana kroccow ssacych (okazalo sie ze sa poprzecinane)-wymiana uszczelniaczy zaworowych (do tej pory nie moge uwierzyc ze z wlasnej woli to zlecilem ale nie jest to motocykl tylko na sezon wiec wykosztowalem sie ale z niechecia. A kosztowalo to ok 400zl. Uszczelka droga, uszczelniacze wyjatkowo tez)-uszczelka pod glowice z racji uszczelniaczy zaworowychZa warsztat zaplacilem 1300zl a najwiecej z tego kosztowaly te nieszczesne uszczelniacze Dodatkowo kupilem sobie kompletny ubior-uzywany kask bieffe (to jeszcze bedzie do wymiany bo mial byc dla pasazera a braklo kasy na cos lepszego co by mialo podwojna szybke i byloby dla mnie)-kurtka i spodnie retbike'a-buty probikera rfx sport-rekawice skorzane probikera sport IINo i akcesoria:-siatka na bagaz-stopery-odstraszak w postaci taniej blokadu na tarcze (mam jeszcze dobra linke kryptonite'a)-srodek wulkanizacyjny w sprayu-ocieplacze na kolana To byloby na tyle. No zapomnialem ze bak pelen a i kasy zostalo jeszcze na dwa wiec brakuje tylko temperatury i asfaltu na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest koles,ktory smiga do miesnego na skuterze Ma kolo 60 - tki a jezdzi w taki sposob zeby sie nie sypnac ze roztawia nogi po bogach na podnuzkami wrazie jakiegos przechylu zeby sie ratowac  A u mnie jeszcze tyle sniegu ze ja mam chyba najgorzej z was...zanim u mnie to zejdzie to .....
fakt roche to moze potrwac Ale co tam kiedys bedzie cieplo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jutro odbieram moto po serwisie,w maju drugie pójdzie do serwisu,i oba bed¹ picuœ glancuœ a nie chce mi siê pisaÌ co by³o/bedzie robione albo napisze:-kawasaki en-nowe gumy-obie-serwis gaŸników i rozrz¹du-nowy aku-zimery wymienie jak bedzie ciep³o-nowe wszystkie p³yny ³¹cznie z hamulcowym-polerka wszystkiego co alu-nowe œwiece-nowy pas zêbatya w yamasze zobacze jak przyjdzie co do czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bekriss a co do twojego sprzeta to w lecie opchnolem takiego samego ale w super super stanie,swiecil sie jak psu jajka
Coz moja jest troszke zaniedbana z zewnatrz ale silniczek jest OK no moze poza lekko turkoczacym lancuszku przeniesienia napedu (lub lancuszka alternatora bo tez taka opinie kiedys zaslyszalem od uzytkownika takiej xjty) przy rozgrzewniu ale to tez tylko jesli po wylaczeniu ssania chodzi ponizej 1000 obr/min. Jak nabierze temperatury to cisza. Jesli bedzie nadwyzka kasy ale nie wystarczajaca na zmiane moto to moze bedzie inny lakier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.