Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4923


Elpablo

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm niemoge powiedziec nic na temat ich serwisu ale moge co nieco powiedziec na inny temat....w³asnie u nich kupi³em moja r46..wiadomo jako poczatkujacy by³em s³aby w temacie i cennikach...ale juz dzis moge powiedziec ze jeden z "szefów" naci¹gno³ i podwyzszy³ ceny na nierktórych detalach jakie u nich kupilem.kask, i inne duperele...przyk³ad: Plastikowa nak³adka na tylnie siedzenie ,teraz niepamietam dokladnie ale stwierdzi³ ¿e kosztuje cos okolo 950z³ i w dodatku ca³a ¿ó³ta a ja mam motocykl czarno-¿ó³ty jak sie ich spyta³em czy do mojej wersji jest nak³adka w dwóch kolorach to stwierdzili ze wogule niema jest tylko ¿ólta,po jakims czasie odwiedzilem salon yamaha chorzów i nakladka kosztowala 500z³ i w dodatku okaza³o sie ze jest tez nak³adka specjalnie pod moja wersja moto,....nastêpnie kask który o nich kupowa³em przep³aci³em okolo 400z³ ....niestety cz³owiek uczy sie na b³edach,,,nastêpnie zamówi³em u nich tankpad limitowany Rossi który mia³ kosztowac 150/170z³ jak przyszed³ to mi zadzwonili ze juz doszed³ itd.ale niekosztuje 150 tylko 220 czy 230 z³...jednym s³owem troche mnie to wkurwi³o i tyle ale hu....mia³em zamiar u nich wydac jeszcze sporo kasy ....noo ale jak oni siê tak bawia z klientami no to nara niech sie bujaj¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam u nich motura nie serwisowaÂłem, ale bardzo nie podoba mi sie u nich podejÂście do klienta, ktĂłry chce kupic choĂŚby jakis drobiazg Co prawda nie chciaÂłem zostawiĂŚ u nich tyle kasy co twix, no ale kazdy klient jest dobry....chyba, Âże oni licza na takie grube ryby jak wÂłasnie twix Kolega chcial kupic od nich komisowego GS 500, staliÂśmy przy tym motocyklu dobre 40 minut i oglÂądaliÂśmy. Jak sprzedawca podszedl do Nas po tym czasie i zapytal w czym moÂże pomĂłc, to odpowiedzieliÂśmy, Âże juz w niczym Nie wiem jak wyglÂąda tam teraz obsÂługa, ale ja mam mieszane odczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie chciaÂłem zostawiĂŚ u nich tyle kasy co twix, no ale kazdy klient jest dobry....chyba, Âże oni licza na takie grube ryby jak wÂłasnie twix
Jaka tam zemnie gruba ryba.....ja zwyk³a p³otka jestem ...musze Ci przyznaÌ racje z tym podejœciem do klienta....i to jest w³asnie najbardziej wkurwi.... niewazne czy idziesz kupic nowy moto czy bryloczek za 10z³ powinni podchodzic z ta sama "chêci¹" i mi³¹ itd. obs³ug¹.....ale tak to juz jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jĂŞÂśli o mnie chodzi to wraÂżenia jak najbardziej pozytywne. dawno nic tam nie kupowaÂłem, ale kiedyÂś czĂŞsto miaÂłem tam "po drodze" wiĂŞc coÂś tam kupiÂłem. podejÂście zawsze mieli jak najbardziej w porzÂądku. no ale to tylko sprawa obsÂługi klienta. co do serwisu nie moge nic powiedzieĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisu to siê nie wypowiadam, bo u nich nie serwisowa³em moto.Gada³em tylko z mechanikiem i kolo by³ wporz¹dku.Natomiast obs³uga sklepu beznadzieja, ten jeden koleœ wogóle chyba nie wie o czym zaprzeproszeniem pierdoli, sprzeda³ mi raz taki tankpad, ¿e niech go...Poza tym to wogóle powinien ogórki sprzedawaÌ w zieleniaku mo¿e na ten temat ma wiêksz¹ wiedzê.Wciska³ mi, ¿e bulldog rok 2004 jest na wtrysku i sty³u ma gume 180 a¿ poszed³em go obejrzeÌ z nim ale nie skomentowa³em tego Wogóle jak z nim pogada³em to sobie uœwiadomi³em, ¿e gorszego kolesia spotka³em tylko w Wa-wie jakieœ 8 lat temu jak z kumplem byliœmy w salonie gdzie sta³o ducati 748 i ducati st-2 kolo r¿n¹³ takiego kozaka a tak naprawde to nie wiedzia³ o czym pierdoli³ chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.Ja sierwisowa³em u nich jakieœ dwa lata temu moj¹ FZR (wymiana uszczelki pod g³owic¹ i innych +regulacja zaworów itp.) i przyznaÌ muszê, ¿e by³em zadowolony z dwóch rzeczy: - cena (o dziwo !!!)- obs³uga klienta ( nasz klient nasz pan- tak powinno byÌ wszêdzie)Jednak nie by³o tak kolorowo. Uszczelkê pod pokrywê zaworow¹ wymieniali na now¹ dwa razy w ci¹gu tygodnia od odbioru moto, ale oczywiœcie wszystko na ich koszt. By³em wkurwiony jak nie wiem, jednak ich przeprosiny i argumenty mnie usatysfakcjonowa³y. Fakt, ¿e moto by³o wiekowe a podobno nie mieli za wiele okazji naprawiaÌ tak starych wczeœniej i sami siê nacieli, bo naprawa kosztowa³a ich sporo powy¿ej kosztów.Co ciekawe w ca³ej Czêstochowie pyta³em o ceny i zrobili mi to najtaniej (bo w/g cennika hehe) a w cenie by³o masê drobiazgowych us³ug typu czyszczenie smoka, przegl¹d panewek i ogólne oglêdziny stanu silnika + wymiana œrubek i takie tam. Niby oczywiste sprawy, ale czêsto siê zdarza, ¿e mechanik tylko mówi, ¿e wimieni³ a ja tam mia³em codziennie raport i oglêdziny z tego co jest faktycznie.Na koniec trochê zakombinowali i podnieœli lekko cenê, ale wybaczy³em im bo wiem, ¿e i tak za wiele nie zarobili a nigdzie taniej bym tego w tak profesjonalny sposób nie zrobi³.Ogólnie polecam, ale radzê z góry wszystko dobrze ustaliÌ i najlepiej rozmawiaÌ pó¿niej bezpoœrednio z mechanikiem.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisu to siê nie wypowiadam, bo u nich nie serwisowa³em moto.Gada³em tylko z mechanikiem i kolo by³ wporz¹dku.Natomiast obs³uga sklepu beznadzieja, ten jeden koleœ wogóle chyba nie wie o czym zaprzeproszeniem pierdoli, sprzeda³ mi raz taki tankpad, ¿e niech go...Poza tym to wogóle powinien ogórki sprzedawaÌ w zieleniaku mo¿e na ten temat ma wiêksz¹ wiedzê.Wciska³ mi, ¿e bulldog rok 2004 jest na wtrysku i sty³u ma gume 180 a¿ poszed³em go obejrzeÌ z nim ale nie skomentowa³em tego Wogóle jak z nim pogada³em to sobie uœwiadomi³em, ¿e gorszego kolesia spotka³em tylko w Wa-wie jakieœ 8 lat temu jak z kumplem byliœmy w salonie gdzie sta³o ducati 748 i ducati st-2 kolo r¿n¹³ takiego kozaka a tak naprawde to nie wiedzia³ o czym pierdoli³ chyba
TrochĂŞ racji masz, ale co innego sklep u nich a co innego serwis. Najlepiej rozmawiaĂŚ z mechanikiem, bo ci z obsÂługi to tylko cenniki klikajÂą heheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm niemoge powiedziec nic na temat ich serwisu ale moge co nieco powiedziec na inny temat....wÂłasnie u nich kupiÂłem moja r46..wiadomo jako poczatkujacy byÂłem sÂłaby w temacie i cennikach...ale juz dzis moge powiedziec ze jeden  z "szefĂłw" naciÂągnoÂł i podwyzszyÂł ceny na nierktĂłrych detalach jakie u nich kupilem.kask, i inne duperele...przykÂład: Plastikowa nakÂładka na tylnie siedzenie ,teraz niepamietam dokladnie ale stwierdziÂł Âże kosztuje cos okolo 950zÂł i w dodatku caÂła ¿ó³ta a ja mam motocykl czarno-¿ó³ty jak sie ich spytaÂłem czy do mojej wersji jest nakÂładka w dwĂłch kolorach to stwierdzili ze wogule niema jest tylko ¿ólta,po jakims czasie odwiedzilem salon yamaha chorzĂłw i nakladka kosztowala  500zÂł i w dodatku okazaÂło sie ze jest tez nakÂładka specjalnie pod moja wersja moto,....nastĂŞpnie kask ktĂłry o nich kupowaÂłem przepÂłaciÂłem okolo 400zÂł ....niestety czÂłowiek uczy sie na bÂłedach,,,nastĂŞpnie zamĂłwiÂłem u nich tankpad limitowany Rossi ktĂłry miaÂł kosztowac 150/170zÂł jak przyszedÂł to mi zadzwonili ze juz doszedÂł itd.ale niekosztuje 150 tylko 220 czy 230 zÂł...jednym sÂłowem troche mnie to wkurwiÂło i tyle ale hu....miaÂłem zamiar u nich wydac jeszcze sporo kasy ....noo ale jak oni siĂŞ tak bawia z klientami no to nara niech sie bujajÂą  
Sorry ale nie mozna powiedziec ze ci cos "zle" sprzedali bo tak na prawde to ty "zle" kupiles Po pierwszej wpadce powinienes byc czujny. Wszedzie, w kazdym sklepie sprzedawcy twierdza ze oni maja najtaniej a esli czegos nie maja to ze jest to nie do zdobycia. Trzeba sie rozgladac i po rozeznaniu decydowac gdzie i co kupic. Tylko sie nie gniewaj na mnie za ten post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie mozna powiedziec ze ci cos "zle" sprzedali bo tak na prawde to ty "zle" kupiles Po pierwszej wpadce powinienes byc czujny. Wszedzie, w kazdym sklepie sprzedawcy twierdza ze oni maja najtaniej a esli czegos nie maja to ze jest to nie do zdobycia. Trzeba sie rozgladac i po rozeznaniu decydowac gdzie i co kupic. Tylko sie nie gniewaj na mnie za ten post 
hehe gniewac za co???? spoko.po pierwsze nie twierdze Âże "Âźle " mi cos sprzedali .......po drugie ja Âźle kupiÂłem ???hmmm zakup byÂł jak najbardziej udany.....podaÂłem tylko przykÂłady "kombinowania" ...gÂłupi przykÂład z ta nakÂładkÂą twierdzili ze niema wogule do mojej wersji i po 900 stĂłw a w salonie chorzĂłw dowiedzialem sie ze jest i prawie o polowe taĂąsza..........stracili dobrego klienta i tyle na tym zyskali....jesli byÂłbym zadowolony w 100 % to szczerze powiem Âże wisialo by mi to czy tankpad ,amor czy inne badziewie ktĂłre bym kupiÂł u nich po wyzszej cenie niÂż u konkurencji....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.