Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4930


Adameo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum Jest to moj 1 post wiec chce sie przywitac CZESC!!Wiec mam taki problem:Chce kupie moto Suzuki gsx 600F w roczniki okolo 90-94Prosze o informacje dotyczace orginalnego malowania... jest mi to potrzebne przy kupnie gdyz chce kupic z org lakierem w jakich wystepowal kolorach?Jezeli to nie problem to takze chcialbym wiedziec wszysto o nim jak sie sprawuje itp..Moto chce sprowadzic tylko nie wiem jak mam zrobic.. bo jezeli znajde jakies ogloszenie na ebay lub gdzies tak i pojade specjalnie po moto a moto okaze sie lipne.. a nie mam nikogo znajomego w niemczech.. Co poradzicie? w komisach szukac? Hehe i jeszcze niemiec musi gadac po angielsku bo po niemiecku za chiny sie z nim nie dogadam. Z tego co wiem to wiekszosc aukcji na ebayu tzreba wygrac zeby kupic moto. Transport to nie problem tylko jak sie zabrac za kupno moto PROSZE doswiadczonych o radePozdrawiam wszystkich i z gory dzieki!!Adam// zmienilem temat na wiecej mowiacy... ten byl 2 znacznu - Pchela //

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz sobie znaleŸÌ kilka podobnych motorków w okolicy i jak bêdziesz ju¿ na miejscu i okarze siê ¿e ten na który by³eœ zdecydowany jest do niczego to jedziesz poogladaÌ inne. Wtedy masz jak¹œ szanse ze nie pojechaleœ na marne. Tak czy inaczej zanim pojedziesz to musisz do sprzedaj¹cego zadzwoniÌ i ju¿ wstêpnie bêdziesz wiedzia³ co i jak. A jak goœÌ nie kuma angielskiego to musisz sobie znaleœÌ kogoœ kto w twoim imieniu pogada z kolesiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Ja kupowalem autko przez internet ale duzej roznicy nie ma bo na nich tez sie nie znam . Mysle ze znacznie lepsze od ebay beda serwisy mobile.de i scout24.de Przedewszystkim szukalbym motocykli od osob prywatnych. Niemieckie komisy w wiekszosci nie roznia sie bardzo od naszych czyli kazdy wali w ch... jak sie tylko da . Ja jak wyszukalem swoje autko to najpierw wymienilem z facetem chyba z 20 maili, na ktore on odpowiadal wyczerujaco, zrobil mi dodatkowe foty o ktore prosilem. Ogolnie dobra wspolpraca. Potem tylko wsiadlem w samolot, zalatwilem z kolesiem formalnosci i wrocilem autem do domu. Wczesniej wzialem auto przez komis, tez z niemiaszkow i po wpakowaniu 5tys zl w remonty musialem sie go pozbyc. Podstawa to wyczuc czy koles nic nie kreci. Jak pojazd jest sprawny to zawsze ma wszystkie papiery, powbijane przeglady, komplet kluczykow itd. Niczego nie zjadl pies, nic nie spalilo sie z babcia w pozarze. Oczywiscie w przypadku pojazdu 10 letniego bedzie taki trudniej znalezc ale narazie snieg za oknem wiec jest troche czasu.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! JeÂżeli nie znasz sie na moto to zaufaj fachowcom ktĂłrzy to robiÂą na co dzieĂą ! czyli musisz poszukaĂŚ kogoÂś kto sprowadz i jest OK . Nie wiem skÂąd jesteÂś ? ale jeÂżeli z okolic Katowic to dam Ci numer do goÂścia ktĂłry siĂŞ tym zajmuje i jest naprawde fachowcem !! doradzi i ma serwis ! 601897852 . OsobiÂście korzystaÂłem i polecam gorÂąco . Pozdrawiam ! Bogdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat mechaniki akutar sie znam bo z ojcem prowadzimy zaklad mechaniki pojazdowej wiec po pracy silnka i przejechaniu sie wyczulbym raczej co i jak.. Chcialbym zdobyc jeszcze informacje na temat oryginalnego malowania Suzuki gsx 600F przegladam rozne stronki i zapisuje zdjecia .. potem porownuje.. narazie wiem ze jest napewno niebiesko bialy a takze czerwony ze specyficznymi naklejkami aha i jeszcze Dziekuje za odpowiedzi Przydadza sie napewno Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem "niby" fajny motorek.. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M97647Z tym ze.. gosc pisze ze jest on 100% bezwypadkowy a owiewki lusterko i szyba sa zmieniowe z innego motoru, bo oryginalne zostaly sprzedane bo byly w ideanym stanie .. i poszy do drugiego motorka.. ksiazki serwisowej nie ma.. nie wiadomo co sie z nim kiedy dzialo..Czy mozna wierzyc w takie cuda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem "niby" fajny motorek.. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M97647Z tym ze.. gosc pisze ze jest on 100% bezwypadkowy a owiewki lusterko i szyba sa zmieniowe z innego motoru, bo oryginalne zostaly sprzedane bo byly w ideanym stanie .. i poszy do drugiego motorka.. ksiazki serwisowej nie ma.. nie wiadomo co sie z nim kiedy dzialo..Czy mozna wierzyc w takie cuda?
Mi sie wydaje ze moto kture ma 12 lat musia³o le¿eÌ.....tak mi sie wydaje i nie chce cie straszyÌ...trzeba z kimœ pojechaÌ obejrzeÌ itd...bo takie patrzenie na necie nie ma wiêkszego sensu bo goœc równie dobrze móg³ napisac ze moto nie je¿dzone i cofn¹Ì licznik....poprostu trzeba to oblukac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.