Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4573


Nico

Rekomendowane odpowiedzi

- kobieta nr. 1 - zwykla lalka lecaca na motocykl albo tiunigowanego malucha... dziekuje...- kobieta nr.2 - laska ktora naprawde to kocha (tak jak my wszyscy)... dwoma slowami... KOBIETA MARZENIE:)
hm... w przypadku Kobiety 1 dodaÂłabym zamiast malucha jakis porzadny woz i duzoo pieniazkowJa bym jeszcze wymieniÂła :Kobieta 3 ktora twierdzi ze motory sa fajne i za wszelka cene chce miec faceta motocykliste albo Kobieta 4 ktora lubi pobujac sie fajnymi furami a Kolesia ktory ma motor jeszcze nie miaÂła to chetnie sie z nim pobuja Takie niestety sa... znam kilka przypadkow Tragediaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skalar, Misiaku przeciez ja caly czas zwracam na Ciebie uwage   
dzieki Madziu
A ja wam powiem, ¿e czasy sie zmieni³y i dzisiaj kobiety sa gorsze od facetów (oczywiscie nie wszystkie) i trudno znaleŸÌ wartosciow¹.
niestety racja
albo Kobieta 4 ktora lubi pobujac sie fajnymi furami a Kolesia ktory ma motor jeszcze nie miaÂła to chetnie sie z nim pobuja    Takie niestety sa... znam kilka przypadkow Tragediaa
to sa tzw. sezonowki przykre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaÂżdego roku jest taki 8 dzieĂąMimo, Âże zimowyTo piĂŞkny jak wspaniaÂły letni sen,ChoĂŚ to tylko dzieĂą marcowy.W takim dniu kaÂżdy Wam Âżyczy, co tylko moÂżeJa, korzystajÂąc z tej sposobnoÂściÂŻyczĂŞ 4rumowiczkom w tej biaÂłej puchowej porzeDuÂżo SÂłoĂąca i RadoÂściI aby wszystko, co sobie wymarzysz siĂŞ speÂłniÂłoNo i Âżeby SzczĂŞÂście na staÂłe z Wami byÂło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sa i takie kobiety, o kotrych wspomnieli wyzej panowie. Ale trzeba wierzyc ze sie znajdzie ta druga polowke, o ile sie chce ja znalezc Czasami nawet sie nie zdaje sprawy z tgeo, ze ma sia ta osobe blisko siebie...ano a czasami mozna ja miec daleko Heh...torche zagmatwalam...ale chyba wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....no a ja sobie singlem nie jestem, choc nie powiem z racji tego czym sie zajmuje powinnam. Ale wszystko idzie przetrwac, ja w staÂłym zwiazku jestem 4 lata:)I hcoc tesknie jak cholera, bo ciÂągle wyjezdzam to wole tesknic i miec za kim tesknic niz nie miec nikogo:)Bo kogo bym mogla draznic? gdzie sie wypÂłakac?kogo przytulic?kogo pocieszyc?komu powiedziec o swych marzeniach?komu doradzic?No i stwarzanie pozorĂłw ze jest sie taka nieporadna Moze mi ktos wmawiac ze samotnemu lepiej bo niezalezny, ale ja zdecydowanie wole miec przy sobie moja druga poÂłoweczka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znasz kogoÂś, kto jest a niechciaÂłby byĂŚ singlem i czy staraÂłeÂś sie coÂś zrobiĂŚ aby mu pomĂłc    
"Jeden z najg³êbszych sekretów ¿ycia polega na tym, ¿e tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdê warto robiÌ".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.