Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4573


Nico

Rekomendowane odpowiedzi

Daro_22 jak kupisz sprzeta to sie to zmieni :0
Timac tak myslisz?? tylko ze ja tego sprzeta nie kupuje po to zeby laski wyrywac chce go dla wlasnej satysfakcji a co do tego to przez moto zerwala juz kiedys ze mna paniena bo woalem jechac na zlot niz do niej troche glupie rozstanie ale jak w koncu podsumowalem to wszystko to faktycznie troche wiecej czasu spedzalem na zlotach wystawach i takich tam trudno sie mowi moto cie nie zdradzi a kobieta moze to zrobic nawet z dobrym kumplem wiem to po sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trudno sie mowi moto cie nie zdradzi a kobieta moze to zrobic nawet z dobrym kumplem wiem to po sobie     
Swiete slowa!! Tez tak mialem i wiem jak to moze czlowieka dobic Dlatego ja caly swoj czas, cale serce i pieniadze poswiecam na moja najwieksza pasje - motocykle... to jest jedyna rzecz ktora sprawia ze jestem szczesliwy i ktora zawsze bedzie na 1ym miejscu, ponad wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiete slowa!! Tez tak mialem i wiem jak to moze czlowieka dobic  Dlatego ja caly swoj czas, cale serce i pieniadze poswiecam na moja najwieksza pasje - motocykle... to jest jedyna rzecz ktora sprawia ze jestem szczesliwy i ktora zawsze bedzie na 1ym miejscu, ponad wszystko...
Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiete slowa!!  Tez tak mialem i wiem jak to moze czlowieka dobic    Dlatego ja caly swoj czas, cale serce i pieniadze poswiecam na moja najwieksza pasje - motocykle... to jest jedyna rzecz ktora sprawia ze jestem szczesliwy i ktora zawsze bedzie na 1ym miejscu, ponad wszystko...
moze po prostu trafialiscie na nieodpowiednie? co jak co, ale bycie z kims jest super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zaufanie to jedno a niezale¿noœÌ drugieprzecie¿ dziewczyna mo¿e mieÌ do Ciebie bezgraniczne zaufanie ale z Twoj¹ niezale¿noœci¹ ju¿ tak piêknie nie bêdzie. I nie chodzi mi tu o jakieœ sprawdzanie siê nawzajem czy pytania typu "gdzie by³eœ".Niezale¿noœÌ dla mnie - ide tam gdzie chce, z kim chce i na ile chce. Mogê w ka¿dej chwili spakowaÌ manatki i wyjechaÌ. Mogê siê z nikim nie spotykaÌ przez kilka dni i nikt nie mo¿e mieÌ do mnie o to ¿alu. Itd, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zaufanie to jedno a niezale¿noœÌ drugieprzecie¿ dziewczyna mo¿e mieÌ do Ciebie bezgraniczne zaufanie ale z Twoj¹ niezale¿noœci¹ ju¿ tak piêknie nie bêdzie. I nie chodzi mi tu o jakieœ sprawdzanie siê nawzajem czy pytania typu "gdzie by³eœ".Niezale¿noœÌ dla mnie - ide tam gdzie chce, z kim chce i na ile chce. Mogê w ka¿dej chwili spakowaÌ manatki i wyjechaÌ. Mogê siê z nikim nie spotykaÌ przez kilka dni i nikt nie mo¿e mieÌ do mnie o to ¿alu. Itd, itp
Ojjj nie wydaje mi sie zebys na taka osobe trafil i jestem ciekawa jak Ty bys sie zachowywal jakby Twoja kobieta wychodzila gdzie by chciala i nic Ci o tym nie mowila,pewnie juz ta bardzo by Ci sie nie podobala ta niezlaeznosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w³aœnie o to chodzi ¿e trafi³em - na dziewczynê której ca³kowicie ufa³em i nigdy nie odczuwa³em potrzeby ¿eby siê wypytywaÌ dok¹d idzie, z kim i kiedy wróci. Mo¿e w³aœnie dlatego ¿e sam nie lubiê siê t³umaczyÌ. Oczywiœcie bez przesady. Wiadomo ¿e interesuje mnie gdzie wychodzi moja dziewczyna. Po prostu niezale¿noœÌ dla niektórych jest naprawde bardzo wa¿na, a dla innych schodzi na 2 plan w zwi¹zku. Ja wybieram opcje nr 1. Inna sprawa czy to dobrze czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak nawiasem ma moze siostre??    
Faktycznie Aga to sliczna Kobieta ale do tego bardzo inteligentna i sympatyczna A ja znalazÂłam swoja 2 poÂłowe ponad 7 lat, z niewielkimi przerwami nasz zwiazek trwa juz 6,5 roku MiÂłosc to cudowna sprawa... Jak wszedzie raz pod gorke a raz z ... tak bywa rowniez w zwiazkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S¹ osoby, które ponad wszystko ceni¹ niezale¿noœÌ i taka singlowa samotnoœÌ im nie doskwiera. Z drugiej strony s¹ te¿ takie, które nawet lubi¹ takie wzajemne "kontrolowanie siê" w parze. Ale jeœli ktoœ zarówno ceni sobie niezale¿noœÌ i jednoczeœnie doskwiera mu samotnoœÌ to chyba jakieœ poœwiêcenie i kompromisy wydaj¹ siê tu byÌ nieuniknione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Aga to sliczna Kobieta ale do tego bardzo inteligentna i sympatyczna  A ja znalazÂłam swoja 2 poÂłowe ponad 7 lat, z niewielkimi przerwami nasz zwiazek trwa juz 6,5 roku    MiÂłosc to cudowna sprawa... Jak wszedzie raz pod gorke a raz z ... tak bywa rowniez w zwiazkach.
Kurde jak ja wam zazdroszcze i jednoczesnie gratuluje wytrwalosci w zwiazkach a Age mialem okazje poznac osobiscie w sywka hehe wywarla na mnie bardzo pozytywne wrazenie (z Gixera jest wielki szczesciaz)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.