Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4478


Nico

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aby tradycji sta³o siê zadoœÌ, wszystkim naszym 4mowiczk¹ Sukcesów w ¿yciu, szczêœcia w mi³oœci, du¿o uœcisków, samych radoœci spe³nienia marzeù, mocy s³odyczy, w Dniu Walentego... ¿yczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico333 thx:) zyczenie przyjĂŞte:)http://www.fat-pie.com/love.htm <-- cos odemnie hihi..Ps.Moto Christo miÂło jest cos dostac, ale moj mezczyzna wie ze ja tam nie bedego bilaa jesli mi nic nie da wole by kiedys mi dla cos tak od siebie,niespodzianke:) z wÂłasnej nie przymuszonej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby tradycji staÂło siĂŞ zadoœÌ, wszystkim naszym 4mowiczkÂą      SukcesĂłw w Âżyciu, szczĂŞÂścia w miÂłoÂści, duÂżo uÂściskĂłw, samych radoÂści speÂłnienia marzeĂą, mocy sÂłodyczy, w Dniu Walentego... Âżyczy!       
Dzieki Nico333 Ja takze zycze wszystkim Forumowym kolega no i kolezanka rowniez jak najwiecej milosci,takiej dzieki ktorej staniecie sie szczesliwsi,ktora bedzie dodawac Wam sily i otuchy w dniu codziennym,kochajcie sie,pozdrawiam i przesylam buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âświeta racja...bez nas nie daÂły byscie sobie rady          
HAHAHA CHCIALES POWIEDZIEC ZE WY NIE DALIBYSCIE SOBIE RADY BEZ NAS ZYLI BYSCIE W CIAGLYM BALAGANIE.....SKARPETKI POROZRZUCANE PO POKOJU ...BUTELKI Z PIWA.....NA SCIAIE SAME PLAKATY Z MOTORKAMI I CO GORSZA A FACETAMI BO NAS BABEK BY NIE BYLO.......SAMI BYSCIE SOBIE GOTOWAC MUSIELI A NIKT TAK NIE GOTUJE JAK KOBIETA NIKT NIE CALUJE JAK ONA NIKT NIE POCIESZA JAK ONA I NIKT NIE POTRAFI POWIEDZIEC TAK CZUÂŁEGO SLOWA JAK ONA ...............DLATEGO DOCENCIE TO ZE MY JESTESMY .....WTEDY I MY DOCENIMY WAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo rozumiem ze terazz juz nie o rozmwiarach ptaszkĂłw lecz o rozmiarze wartosci i waznosci pÂłci:)osobiscie uwazam ze czÂłowiek jest tak skonstuÂłowany ze w celu bycia szczesliwym, trzeba mie cjakiegos towarzysza:) bo jest sie do kogo odezwac i tak samo kobieta jak i facet jest wazny:) z tym ze kobieta jest bardziej to pocieszania taka jej rola(instynkt macierzynski)troskliwa,wspierajaca,zawsze wyrozumiaÂła i cholernie cierpliwaa facet ma dawac poczucie bezpieczenstwa i pomagac zapracowanej kobiecie.Tak jedno jak i drugie stworzone by zyc ze soba razem i wspierac sie kazdego dnia:)Kwestie gotowania nie bede poruszac, uwazam ze kazdy kto wkÂłada caÂłe swe serduszko w upichcenie czegos dla swej udrugiej poÂłowki smakuje wysmienicie i jest naj naj............ Fajna czasem,to az fajnie jest wejsc i pozbierac te skarpetki i ucaÂłowac na dobranoc maÂłego baÂłaganiaza,potrafia sie maÂłe potfotki bardzo odwdzieczyc,niestety nie wszystkie to doceniaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna czasem az fajnie jest wejsc i pozbierac te skarpetki i ocaÂłowac na dobranoc baÂłego baÂłaganiaza,potrafia sie maÂłe potfotki bardzo odwdzieczyc,niestety nie wszystkie to doceniaja:)
Jak jeszcze raz bedziesz przybijac gwozdzie moimi skarpetkami, to Ci polame przescieradlo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.