Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4478


Nico

Rekomendowane odpowiedzi

Dok³adnie miesi¹ temu zerwa³em z dziewczyn¹ i zarazem pielêgniark¹, która najwidoczniej nie mo¿e prze¿yÌ ¿e kaleka ni¹ pogardzi³ CzeœÌ.Normalnie o tej porze szykowa³abym siê do przygotowania jakiejœ nietypowej Walentynki. Jednak powstrzymam siê od tego przynajmniej z dwóch powodów, ale o nich nie bêdê pisaÌ. Szperaj¹c w necie natrafi³am na sympatyczne rzeczy, które nadaj¹ siê dla Ciebie jako dla wiernego mi³oœnika motorów.Oto jak jej wielka mi³oœÌ zamieni³a siê w mordercz¹ nienawiœÌ post-1030-1139594057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dziwne swiĂŞto, jest bo jest, bez sensu gdy w ten dzien wszyscy chodza wielce zakochani za raczke,kwiaty, miski,i dziwnee inne prezenty i wypady do kina osobiscie wole dostac prezencik o dukochanego w kazdy iiny dzien, bo przynajmiej wiem ze jest ku temu inny powĂłd niz jakies nietegowne ÂświetoChyba wiadomo o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne swiĂŞto, jest bo jest, bez sensu gdy w ten dzien wszyscy chodza wielce zakochani za raczke,kwiaty, miski,i dziwnee inne prezenty i wypady do kina osobiscie wole dostac prezencik o dukochanego  w kazdy iiny dzien, bo przynajmiej wiem ze jest ku temu inny powĂłd niz jakies nietegowne ÂświetoChyba wiadomo o co chodzi.
ÂŚWIETE SLOWA BRAWO DLA TEJ PANI WOGOLE JA NIE WIEM PO CO LUDZIE TO ROBIA CHODZA NA POKAZ PO ULICACH TULA SIE DO SIEBIE A NA 2 DZIEN Z NOW TO SAMO KLOCA SIE RYCZA PO SOBIE ........EH NIE WIEM PO CO SA RAZEM :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŚWIETE SLOWA BRAWO DLA TEJ PANI WOGOLE JA NIE WIEM PO CO LUDZIE TO ROBIA CHODZA NA POKAZ PO ULICACH TULA SIE DO SIEBIE A NA 2 DZIEN Z NOW TO SAMO KLOCA SIE  RYCZA PO SOBIE ........EH NIE WIEM PO CO SA RAZEM :confused: 
bo nie ktorzy nie umieja powiedziec bylo milo ale to koniec i siedza w swoich wlasnych bagnach kazdy lubi co innego kurde jest dzien orgazmu ( tak w radio mowili ) dzien babci, dziadka, milosci, roznych pierdol, zrobmy dzien motocykla hehehe (joke)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jest dzien orgazmu ( tak w radio mowili ) dzien babci, dziadka, milosci, roznych pierdol, zrobmy dzien motocykla hehehe (joke)
Podawajcie daty na to nasze ÂświĂŞto Walentynki sÂą dobrym wypeÂłniaczem komercyjnym miĂŞdzy BoÂżym Narodzenime a Wielkanocom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne swiĂŞto, jest bo jest, bez sensu gdy w ten dzien wszyscy chodza wielce zakochani za raczke,kwiaty, miski,i dziwnee inne prezenty i wypady do kina osobiscie wole dostac prezencik o dukochanego  w kazdy iiny dzien, bo przynajmiej wiem ze jest ku temu inny powĂłd niz jakies nietegowne ÂświetoChyba wiadomo o co chodzi.
no to teraz czesciej ci bede badyle przynosil i zabieral w rozne fajne miejsca....hehhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.