Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4935


wixtor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, za parĂŞ dni (jutro P) kupujĂŞ motocykl z szkocji, i tu moje pytanie: Czy trzeba pÂłaciĂŚ cÂło lub coÂś w urzĂŞdzie celnym? Czy wystarczÂą nastĂŞpujÂące dokumenty:-Brief w ktĂłry jest wbite wymeldowanie-Umowa-TÂłumaczenia-PrzeglÂąd-SkarbĂłwka ;/Czy brakuje czegoÂś tutaj? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, za parĂŞ dni (jutro P) kupujĂŞ motocykl z szkocji, i tu moje pytanie: Czy trzeba pÂłaciĂŚ cÂło lub coÂś w urzĂŞdzie celnym? Czy wystarczÂą nastĂŞpujÂące dokumenty:-Brief w ktĂłry jest wbite wymeldowanie-Umowa-TÂłumaczenia-PrzeglÂąd-SkarbĂłwka ;/Czy brakuje czegoÂś tutaj? Pozdrawiam
Jak na moje oko to z dokumentow masz wszystko Co do oplat to clo jak sie nie myle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za brednie na motocykle nie ma akcyzy, pÂłacisz w urzĂŞdzie miasta 150zÂł za zaÂświadczenie Âże jesteÂś zwolniony z podatku wat, tÂłumaczysz papiery u tÂłumacza przysiĂŞgÂłego i idziesz do skarbĂłwki, tam nie pÂłacisz nic ale czekasz na papier od nich do 14 dni, robisz przeglÂąd techniczny na stacji diagnostycznej i rejestrujesz.POZDRO Tak to wyglÂądaÂło w maju 2005 jak ja sprowadzaÂłem moto i o ile wiem nic siĂŞ nie zmieniÂło, a temat ten na forum byÂł poruszany juÂż milion razy wystarczyÂło poszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie!!ByÂłem wczoraj w urzĂŞdzie rejestrowaĂŚ autko kumpla i niezgadniecie czego sie dowiedziaÂłem od tej pizdy z urzĂŞdu:"KARTA POJAZDU LIKWIDOWANA OD 1 ALE KWIETNIA!!!nie tak jak w innych postach mĂłwili chÂłopcy Âże od 1 MAJA----NIEEEEod 1 Kwietnia bo zmienili ustawe no a jeÂśli chodzi o zÂłomowe to tyczy sie tylko 4-rokoÂłowcĂłwPOZDRO i naresqwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"KARTA POJAZDU LIKWIDOWANA OD 1 ALE KWIETNIA!!!nie tak jak w innych postach mĂłwili chÂłopcy Âże od 1 MAJA----NIEEEE
Likwidowana czy zmniejszona opÂłata ? No jeÂśli od pierwszego kwietnia,to w morde jeÂża,juÂż tylko czekaĂŚ na dobrÂą pogode!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.