Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4288


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mam tak¹ propozycjê dla naszego adminagaleria trochê s³abo stoi (ma³o fotek) kiedyœ jak by³ link do galerii na g³ównej stronie forum sprawa wygl¹da³a trochê inaczej i wiêcej ludzi tam zagl¹da³o przez co galeria sie powiêksza³amoja propozycja jest taka aby znów link do galerii znajdowa³ sie na g³ównej stronie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie ciekawe pytanie..... Mianowicie, czy do Galerii nie powinno sie dodawac tylko zdjec zrbonionych przez uzytkownikow, albo tych, ktorych autorzy wyrazili na to zgode???? Bo z tego co widze to wiele osob dodaje tam jakies rozne zdjecia z netu, a pozniej one sie wyswietlaja z podpisem galerii.Tylko co z prawami autorskimi??? .... A tutaj jesli ktos umiesci zdjecia jakiego upierdliwego palanta, ktory na stronie sobie zastrzegl wszelkie prawa to moze byc problem.......................i to powazny.Polecam sie nad tym zastanowic, bo szkoda narazac sie na konsekwencje. Niestety obecnie Pchela ma jakichs reklamodawcow i ciezko mu sie bedzie bronic, ze to tylko w celach informacyjnych, a nie w celu osiagniecia korzysci materialnych.Zeby cos zamiescic to trzeba miec do tego prawo......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna napisac *administracja nie odpowada za tresc zdjeci itp. i wiecej sie nie da nic zrobic bo jak udowodnisz ze ten co dodal zdjeci jest jego autorem ? z 2 strony nie sprzedaje tych zdjec, itp. zostaje tylko dodany podpis z kad zdjecie jest sciagniete... i tak robi wiekszosc osob...ew. zamist nie odpowiadamy za zdjecia mozemy napisac regulamin gdzie bedzie pisac co i jak....pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

PcheÂłko maÂła, chciaÂłbym dodwac komentarze do zdjĂŞĂŚ, ale jakos mi to nie wychodzi i nie wiem gdzie moge taki komentarz dodaĂŚ Klikam i klikam i nie umiem A tak w ogĂłle, to zamieÂściÂłbys jakis odnoÂśnik do tej galeri na naszym forum No, to teraz cos tam sobie wrzucĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.