Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4836


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

Macie  namiary gdzie kupic i jakie kupic. Dzieki.
A jaj mam pytanie Jak kupie nowego GSX-R600 to tez bym chcial crash pady I teraz czy moge zmowic przy kupnie motocykla czy dopiero potem po odbiorze z salonu? gdzie zalozyc znaczy w jakims servisie czy autoryzowanym servisie suzuki Jak wyglada montaz? Czy sa juz jakies miejsca montazowe na ramie uszykowane czy trzeba cos przerabiac? Jak to zrobic zeby nie stracic gwarancji i oczywiscie nie uszkodzic cos w motocyklu i zrobic to dobrze? Ewnetualnie jezeli to prosta czynnosc i nie trzeba niczego przerabiac to moge to w garazu zrobic sam? Gixer prosze Ciebie tez o glos bo pracujesz w Suzi wiec najlepiej powienienes wiedziec Cebul wybacz ze w Twoim temacie szukam pomocy ale temat akurat mi wpadl na szype
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narysuj jakie chcesz,podaj wymiary i za powiedzmy 100zÂł zrobie ci takie z ertalonu (polimer o dobrych wÂłasnoÂściach Âściernych - lepszy od alu,bezpieczniejszy)PZDRcena taka dlatego bo musiaÂłbym kupiĂŚ caÂły waÂłek ertalonu (akoszt jest wcale nie maÂły)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.500-550zl wraz z zestawem montazowym  Kolory do wyboru 
Aha czyli sam sobie poradze bez problemu i nie trzeba nic kombinowac? Po prostu kupuje przykrecam i jazda? A mam jeszcze pytanie czy jak kupuje sie w salonie sprzet to on jest oryginalnie zapakowany w ten karton i na tym takim rusztowaniu metalowym? I w takim kartonie mi go do chaty przywoza? Tak sie dopytuje bo czaje sie na GIXERA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli sam sobie poradze bez problemu i nie trzeba nic kombinowac? Po prostu kupuje przykrecam i jazda? A mam jeszcze pytanie czy jak kupuje sie w salonie sprzet to on jest oryginalnie zapakowany w ten karton i na tym takim rusztowaniu metalowym? I w takim kartonie mi go do chaty przywoza? Tak sie dopytuje bo czaje sie na GIXERA
Przykrecasz i jazda Co do nowego moto to przychodzi w kartonie ale klient odbiera poskladanego,kompletnego i gotowego do jazdy To tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykrecasz i jazda Co do nowego moto to przychodzi w kartonie ale klient odbiera poskladanego,kompletnego i gotowego do jazdy   To tak 
Dobra to bede dociekliwy i sie spytam na czym polega to przygotowanie do jazdy znaczy co robicie po wyjeciu z kartonu Bo ja bym chcial fabrycznie zapakowany Mam fiola na tym punkcie zeby cos bylo zapakowane oryginalnie i zebym to ja rozpakowywal to jest duza frajda I co w takim kartonie sie znajduje jeszcze oprocz motocykla Sory ze tak glowe truje ale mnie to cholernie ciekawi A co do off topic to zalozyciel nie ma nic przeciwko bo z nim gadalem Ale nie ma co naduzywac dobroci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to bede dociekliwy i sie spytam na czym polega to przygotowanie do jazdy znaczy co robicie po wyjeciu z kartonu   Bo ja bym chcial fabrycznie zapakowany Mam fiola na tym punkcie zeby cos bylo zapakowane oryginalnie i zebym to ja rozpakowywal to jest duza frajda I co w takim kartonie sie znajduje jeszcze oprocz motocykla   Sory ze tak glowe truje ale mnie to cholernie ciekawi     A co do off topic to  zalozyciel nie ma nic przeciwko bo z nim gadalem Ale nie ma co naduzywac dobroci  
Tajemnica I nie wypytuj mnie juz o to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narysuj jakie chcesz,podaj wymiary i za powiedzmy 100zÂł zrobie ci takie z ertalonu (polimer o dobrych wÂłasnoÂściach Âściernych - lepszy od alu,bezpieczniejszy)PZDRcena taka dlatego bo musiaÂłbym kupiĂŚ caÂły waÂłek ertalonu (akoszt jest wcale nie maÂły)
Dzieki LEO. Zmierze ,narysuje i dam znac. Sruby beda w komplecie.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.