Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4314


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Manus ja sie nie przewracam... od kilki H siedze w jednym miejscu, na jednym stolku i czekam na ludzi z % bo mam zleeee. baaaarddddzzzzoooooo zle i smutno w zyciu :maneczko nie myle z wszami wierz mi... szwy to chyba najgorsza rzecz jaka wyciagaja Ci na zywo ... jeszcze z glowy gdzie skora jest baaaaaaaaarrrrdzo delikatna... ale spoko my swiry w kaskach wszystko przezyjemy yyyeeeaaaahhhh !!! bejbe( a do dla mojego przyjaciela Irka ) Irus przegra³eœ zak³ad sezon siê pi³karski zacz¹³ !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a skuszê siê i napiszê conieco co mi szkodziod 24.08.82 rodowity Bytomianin, do peda³ówy chodzi³em do SP nr 42, któr¹ do dziœ widzê z okna co za widok technik mechanik samochodowy, obecnie dyplomant Wydzia³u Transportumotocyklista! pokrêcony cz³owiek, mam nasrane w g³owie i daleko mi do powa¿nego pana in¿yniera, którym mam niebawem zostaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Âładnie uklĂŞkniesz, to moge podaĂŚ Ci cos do pocyckania :P:D
Stary rowerze, ale takich maÂłych landrynek, to nawet za komuny nie byÂło
Nico drag a ty co nam o sobie powiesz??.. wez lepiej przykÂład z wicherka ktĂłry napisaÂł jeden z lepszych felietonĂłw:)
Bo ja to skromny chÂłopak jesiom Mam 27 latek, pasjonuje sie motocyklami (szczegĂłlnie kocham dragi i wszystkie duÂże i cieÂżkie maszyny), troszkĂŞ ĂŚwiczĂŞ i pÂływam, przymierzam sie do zakupu bullterierka, a w ciÂągu szarych powszednich dni dodatkowo pracujĂŞ w urzĂŞdzie pracy i...Na razie to tyle C.D.N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz Ziob , ur 13.12.1982, Swierklaniec,Edukacja: V rok AE Katowice, kierunek Ekonomia, dziennieIV rok AE Katowice, kier. Zarz i Mar., dziennie,Plany edukacyjne: od Pazdziernika ropozczynam studia doktoranckiePraca: Wizz Air, obecnie na stanowisku Key Account Manager....co dalej to sie zobaczy....Hobby: Kiedys mialem niezle wyniki w strzelectwie, duzo jezdzilem na nartach i desce, sporo swiata juz przeplynalem pod zaglami, obecnie jazda na motocyklu daje mi najwiecej satysfakcji,Marzenia: Dom, a w nim szczesliwa rodzina, garaz z motocyklem oraz..........samotnie oplynac swiat dookola w "roaring 40ies"Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka fajny temat ur.01.10.1983 Od najm³odszych lat kontakt z policj¹:(lat 3) uprowadzenie m³odszego brata w godzinach nocnych (12.00) w pi¿amie bez butów- wyrok w zawieszeniu (lat 5) pobicie ch³opaka w przedszkolu- kara cielesna a¿ do teraz spokój oprócz ma³ego incydentu z jakimiœ dragami- wizyta jako œwiadek. a teraz czasem jak jest potrzeba w trakcie interwencji obu s³u¿b.edukacja: SPnr21 w Pszczynie, SSZR-œrednie technik ogrodkik, studium medyczne ratownik- BB i od tego pa¿dz. studia ratownictwo we Wrocku lub w Nysie zale¿y gdzie bedzie lepiej.Praca: Sz. Pszczynski Izba przyjec ( lubie bardzo przyjecia) , Pogotowie Bielskie, potem pogotowie prywatne w Pszczynie a obecnie Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wroc³awiu (CPR) i w miare mo¿liwoœci dy¿urki w pogotowiu na karetce "R" jako ratownik medyczny.Motory... od dwóch sezonów jako pasarzerka ale w planach samodzielne poruszanie sie jednoœladem, narazie musze je jeszcze przesun¹Ì na potem ale w marzeniach i planach pozostanie. Wiec narazie jeszcze jako pasarzerka Hmmm.................... nie wiem co jeszcze napisaÌ Pozdrawiam wszystkie forumowe kobitki w pierwszej kolejnoœci a potem facetów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICO DRAG - w moim foniku te mrówy szybciej ruszaj¹ œiê, Twoje ju¿ siê zmêczy³y   
Zobacz jaki mam numer uÂżytkownika, to dowiesz siĂŞ czemu siĂŞ zmĂŞczyÂły
Pozdrawiam wszystkie forumowe kobitki w pierwszej kolejnoÂści a potem facetĂłw   
A buziaki gdzie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo osobiscie uwaÂżam temat za dobry.. zawsze jakos tak razniej poznac kogos choĂŚ by co porabia (oprĂłcz moto) , co lubi , itepeitede.Jako ,ze jestem tu nowy jeszcze raz opiszĂŞ siebie , ale moze troszku dokÂładniej...UrodziÂłem sie w szpitalu w miescie Cieszyn (ten co graniczy z Czechami , bo podobno sÂą cztery w Polsce) , Zyje na tym swiecie juz od 1981 roczku , mojÂą edukacje rozpoczoÂłem w zÂłobku>przedszkol>szkole podstaw. Potem przyszedÂł czas na szkole zawodowÂą -tu juz nie bylo tak lekko(czyt.zdolny ,ale leĂą),szczegĂłlnie pod koniec.. (wiecej mnie nie bylo jak bylem) Ale ukonczyÂłem-z wynikiem dobrym , i tytuÂłem kucharza gatronoma.Po skonczonej szkole pracowaÂłem na zajazdzie ...nawet ,nawet. Nastepnie przyszedÂł czas zastanowienia sie nad sobÂą i rozpoczoÂłem i ukonczyÂłem tech . gastronom .(technik technologi zywienia) Potem robota w spozywczaku -przez 4 lata , a teraz mam zaÂłoÂżonÂą firmĂŞ (aÂż jednoosobowÂą )wykonujÂącÂą usÂługi dla innej firmy..Z zainteresowan na zime to jazda na parapecie,, i oglÂądnie rĂłznorakich filmikĂłw z moto..-eh , kiedy wiosna. To tyle o sobie , wiecej przy piwie (tylko dobrym) ,choc i tak go duzo nie spozywam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sazde ze nie bylo koniecznosci pisania tego zdania...chyba kazda z Nassie domysla ze Nico Drag lubi "te sprawy" chocby podpis pod nickiem "sex intructor" to mowi samo przez sie    Ja jednak zastanawiam sie czy on zwyczajnie tylko duzo mowi...a jak przyjdzie cos do czego to maÂło robi 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodzony 5 03 1987 w Pszczynie od tamtego czasu mieszkam w Mizerowie i niezapowiada sie Âżebym sie stÂąd wyniusÂł obecnie ucze sie w samochodĂłwce w Pszczynie -3klasa technuikum samochodowego narazie niewiem co zrobie jak skoncze szkoÂłe mam rok czasu jeszcze zobaczymy co mi odbije marzyÂła by mi sie robota przy motocyklach np mechanik moje Âżycie to motory, to jest moja najwiĂŞksza pasja co nie znaczy Âże jedyna z racji tego ze rodzice majÂą maÂłe gospodarstwo a tata ma hopla na punkcie traktrĂłw to mnie tym zaraziÂł lubie jeÂździĂŚ a co za tym idzie dÂłubaĂŚ przy tych klamorach tymi pojazdami jeÂżdze najdÂłuzej tak na powaznie to od 4klasy podstawĂłwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak postanowiÂłam, ze napisze kilka krotkich zdan o sobie. Wiec, urodzilam sie 24 grudnia 1983 roku okolo godziny 18;40 ( tamtego wieczoru Mama niestety nie zjadÂła Kolacji Wigilijnej) W wieku 5 lat wyjechaÂłam z rodzicami do Niemiec, mieszkaÂłam tam az dwa lata po czym wrocilam do Polski. MieszkaÂłam z Babcia i Dziadkiem Ukonczylam SzkoÂłe Podstawowa nr 21 w P-nie. Pozniej uczeszczaÂłam do III L.O w Pszczynie. Edukacje swa zakonczylamuzyskaniem Matury (miaÂłam poprostu farta) Nastepnie studiowaÂłam w Czestochowie na WyÂższej Szkole Lingwistycznej Germanistyke z trybie zaocznym, co starsznie mnie denerwowaÂło i okazalo sie niewypaÂłem, przeniosÂłam sie do Wyzszej SzkoÂły Humanistyczno-Ekonomicznej W Bielsku-BiaÂłej gdzie kontynuuje studia jednak w trybie dziennym. Jesli pomyslnie uda mi sie zakonczyc Edukacje, mam zamiar zostac Nauczycielka Jezyka Niemieckiego Strasznie fajna sprawa. (Najbardziej ciesza mnie zarobione pieniadze z korepetycji). Nic wiecej nie przychodzi mi do gÂłowy... Jezeli chodzi o moja osobowosc i cechy charakteru to mam nadzieje ze poznacie mnie na niejedenym zlocie. Czym moge sie pochwalic, to tym ze jestem w zwiazku juz od ponad 6,5 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wieÂśniaku, jak przynajmniej miaÂłem trzy, ale za to Âżywe Ty tesh miaÂłes trzy z czego:- jedna gumowa- jedna to Twoja graba- no i oczywiÂście Madzia ( a tak na martginesie, to Madzia i tak kocha mnie, a z Toba jest dla kasy )NoruÂś powiedziaÂłbym normalnie, Âże moÂżesz sama sprawdziĂŚ jak to jest z tym gadaniem, ale to chyba raczej nie wpÂłyneÂłoby pozytywnie na TwĂłj zwiÂązek Ale z drugiej strony ... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.