Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4314


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Jako Âże doczytaÂłam siĂŞ ostatnio,opini Âże maÂło ciekwych tematĂłw ostatnimi czasy jest,to wymysliÂłam Âże kaÂżdy z nas wyklika coÂś o sobie.Przy okazji moÂże dowiemy siĂŞ czegoÂś nowego o naszych kolegach i koleÂżankach Np.gdzie sie urodziÂł,wiela ma juz latek,gdzie sie uczy,kim jest z zawodu itd itp....Kto pierwszy??..ktoÂś odwaÂżny??..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niech bedzie,ja pierwszaMe imie Agata chyba nie wszystkim znane z racji czêstego nazywania po nicku:)Urodzona 28 sierpnia 1985 roku w Rybniku i tu tez mieszkam a¿ do teraz. Jeszcze mieszkam z rodzicami tzn,nocuje jeszcze u nich,bo wiekszoœÌ czasu spêdzma poza domem.Studiuje na trzecim roku wychowanie fizyczne ze specjalizacja- gimnastyka korekcyjna.Bardzo lubie moj¹ uczlenie i gdyby ktos szuka³ ciekawych kierunków to polecam(reklama).Bardzo duzo swego czasu poœwiêcam treningom.Czas sie ujawnic,wiêc trenuje sobie Judo juz 6 rok.Od prawie 2 lat w kadrze narodowej.Startuje w najl¿eszej wadze -48 kg.Na swym koncie mam wiele sukcesów(ale to jakiej rangi to wiedz¹ tylko wtajemniczeni).Motocykle to pasja ju¿ z dzieciùstwa,zawsze sie bawi³am autkami i motorkami:)Wozi³am lalki nimi w przedszkolu,a i rozbija³am sie takimi duzymi autkami plastikowymi po schodach.I bardzo lubia³am cos naprawiac i sama budowac(do teraz u babci stoi stoli i ³awka która sama zrobi³am).Jestem optymistka i jak wielu wie wiecznie usmiechniet¹ istot¹,troszke szalon¹.A jeszcze tanczylam 8 lat w zespole ludowym:)Kocham zwierzeta(chyba bardziej niz ludzi) najbardziej to psy.Jak ka¿dy mam marzenia:-w³asny motocykl (juz mam )-start na IO w Pekinie-ma³y w³asny domek w górach z kominkiem,psy,konia,kochajacy m¹z i dzieci,las i jeziorko-w dalszym ciagu utrzymywac kontakat z moimi najblizszymi psycholami i to pokolenie po pokoleniu:)uff....no pocz¹tek cudownego spamu...jazdaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to jestem ogólnie zajebisty no i moja najwiêksza zaleta to skromnoœÌ      co do tego ¿e jest ma³o ciekawych tematów to sie zgodzê ale moje zdanie jest takie ze tematy tego typu do ciekawych nie nale¿¹ to jest kolejny temat do spamowania
Co do skromnosci to napewno niepobijesz naszych niektorych forumowych dziewczyn.A co do tematu to sie niema co dziwic bo kazdy temat jest do spamowania na tym forum.Za czeste powinny byc oszczezenia a potem Wchodzisz na jakis temat np. o kaskach a tam o dupie marynie ...Na innych forach idzie to zauwazyc ze odrazu po jakims spamie moderator usuwa to i niema balaganu jak ma miejsce tutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie temat sie podobaJest wstretna zima i mozna troche pospamowacmam na imie Jurek urodzilem sie w czasach gdy po swiecie biegaly jeszcze dinozaury i ja to jeden z tych egzemplarzy mam 40 lat(jasny gwint przeciez ludzie tyle nie zyja hi hi hi}mam zone i corke mieszkam w katowicach jeszcze pracuje w takiej upadajacej firmie jestem tam teoretycznie kierowca szefa a praktycznie to jezdze wszystkim czym w danej chwili trzeba jechacmoze to sie wyda dziwne ale marzenia tez jeszcze mam chcialbym zeby wszyscy byli szczesliwi zeby byli dla siebie dobrzy i zyczliwi to ogolne marzenia a prywatne to....? chyba jestem malo wymagajacy bo na razie cieszy mnie to co mamPo za motocyklami uwielbiam jazde na szosowym rowerze w tym roku mam zamiar objechac na nim Tatry to tylko 225kmTo chyba wszystko o mnie Agata trzymam za Ciebie palce jedz do Pekinu i pokarz im jak sie walczy!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu to sie niema co dziwic bo kazdy temat jest do spamowania na tym forum.Za czeste  powinny byc oszczezenia a potem    Wchodzisz na jakis temat np. o kaskach a tam o dupie marynie ...Na innych forach idzie to zauwazyc ze odrazu po jakims spamie moderator usuwa to i niema  balaganu jak ma miejsce tutaj
a ta wypowiedz to jest niby na temat ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm To temat dla mnie Myœla³em, zeby najpierw napisaÌ cos na kartce, a potem przelaÌ to tutaj, ale spróbujê tak od razu napisac jaki jestem boski Wiêc tak :Micha³ Sobczak, urodzony 7.04.1982 w Zabrzu i tutaj nadal mieszkam.Kursujê pomiêdzy Zabrzem, a Czestochow¹, gdzie mieszka Moja lepsza po³owa,któr¹ to pozna³em w³asnie za poœrednictwem internetu i bardzo ja kocham Fajna to kobieta, ja zdecydowanie gorszy ch³op i az dziw, ¿e trzymamy siê razem Jak tylko sie urodzi³em, to by³em juz nieznoœny Okres dojrzewania by³ bardzo burzliwy, koledzy, alkohol, papierosy, jakieœ paskudne narkotyki i osiedlowe bijatyki, rozprawy w s¹dzie, ale motór zawsze by³ ze mn¹ To mi pozwoli³o odbiÌ siê od dna Mój zawód wyuczony to technik mechanik samochodowy, jednak zawsze podchodzi³em do tego z dystansem i nieco hobbystycznie, a w razie faktycznej awarii jak do koniecznoœci Czeœciej w mojej d³oni goœci³ pistolet lakierniczy ani¿eli klucz i œrubokrêt gdy¿ mój ojciec zajmuje sie blacharstwem i lakiernictwem - to sprawia mi wiêcej frajdy W chwili obecnej pracuje w nowopowsta³ej firmie, która produkuje obrze¿a do mebli z PCV Jestem brygadzist¹, ale jezeli chodzi o p³ace to sza³u nie ma Z motocyklami jestem silnie zwi¹zany od 10-tego roku zycia, wtedy to zacze³a sie moja przygoda z tymi maszynami.By³a WSK, Honda CB 50J, Yamaha XJ 600 Diversion, Suzuki GSXR 750,motocykle kolegów, ponad dwa sezony przerwy i sta³em siê posiadaczem Fazera 600 Motocykl traktujê, jako sposób na oderwanie sie od szarej i nudnej rzeczywistoœci, wtedy mam czas na rozmyœlania i relaks oraz na podwy¿szenie poziomu adrenaliny w organiŸmie To wazna czeœÌ Mojego ¿ycia, ale tez nie stawiam tych maszyn ponad wszystko Narazie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam siê Marcin P. i jestem motoholikiem...Ale od pocz¹tku Urodzony 25.08.82 w Kêdzierzynie-KoŸlu ( przypadkiem)....Jednak rozdarty miêdzy Kujawami i Œl¹skiem, poniewa¿ w obu tych rejonach siê wychowywa³em...Skoùczy³em LZ o specjalnoœci Elektromechanik Urz¹dzeù Przymys³owych, potem studium informatyczne, Teraz studiujê informatykê o specjalnoœci Sieci i bazy danych....Mieszkam w Zabrzu, dzielnica Biskupice(to s³owo dzia³a na ludzi dziwnie)..Mieszkam z trzema kotami . Pracujê sobie jako informatyk w doœÌ sporej firmie... W razie problemów z kompami, mo¿na do mnie siê zwróciÌ. Lubiê dobr¹ zabawê...nie tolerujê papierosów i ¿adko jakiœ alkohol sobie ³yknê, czasem tez coœ przypalê . Kiedyœ KickBox, niestety musia³em przerwaÌ(ale wrócê do tego niebawem), oczywiœcie motocykle , si³ownia....z racji zawodu komputery....muzyka-ona zawsze mnie otacza, obojêtnie co robiê. A s³ucham i bawiê siê przy ka¿dej muzie od Metalu poprzez Hip-Hop, po HardStyle koùcz¹c...W szczêœliwym zwi¹zku z Celink¹....No to tyle o mnie.... Who next?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, uwazam ze co poniektorzy z was czepiaja sie szczegolow. Jezeli sadzicie ze temat jest denny to po co wogole sie o nim wypowiadac. Ktos moze mi odpowiedziec ze na tym polega forum, to fakt... ale to nie znaczy ze kazdy musi odpowiadac na kazdy post Uwarzam ze fakt iz Manka zakÂłada nowe tematy to fajna sprawa. A tym ktorym sie one nie podobaja niech ich poprostu nie czytaja! I troszke mnie smieszy jak piszecie o spamowaniu bo niechce przypominac tematu "Opowiadanie o ... " gdzie to jest jedno wielkie spamowanie i kiedys nikt sie tak bardzo nie czepiaÂł jak teraz Panownie odrobine wyobrazni, nie wiem czy Zima ma na was taki wpÂłyt ze jestescie bardziej upierdliwi niz Baby (Licze sie z tym iz odpowiedzi nie beda pozytytywne, dam rade)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodzony jako genialne dziecko w Pszcyznie ( swoja droga nie wiedziec czemu po moich narodzinach caly szpital odkazali ) . Pierwszy papieros w wieku 4 lat - niestety nie wiedzialem o co w tym chodzi i tak dlugo ciagnalem ten dym az zemdlalem , coz zycie , wtedy to moj chrzestny dostal opier#$% za to ze zostawil peta na popielniczce )pozniej chodzilem sobie do szkoly , w wieku 10 lat zainteresowalem sie samochodami blizej - i to doslownie bo wpieprzylem rowerem do malacza , co sie skonczylo pobytem na wyciagu w pszczynskim szpitalu ( i znow nie wiedziec czemu po moim wyjsciu z owego szpitala znow go odkazali ) kolejne lata jakies nudne byly, cholerne gimnazjum sie przyplatalo, wtedy sobie zakupilem pierwszy wlasny motor - hehe mz etz 250 wersja lux ze zmasakrowana rama. Pierwszy upadek, skasowanie ogrodzenia, ... piekny okres,.... to bylo zycie.. teraz liceum - klasa maturalna, a plany : mam nadzieje ze jeszcze przed sezonem sobie kupie wymarzonego gixera, moze studia w Wrocku, zobaczymy ,,,pzodr i jeszcze jedno - mam nadzieje ze w tym roku wreszcie sie przeprowadze do luksusowej dzielnicy Pszczyny - na Poligon city

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra na podtrzymanie...Zaczynam wiec od poczatku jak wszyscy..Urodzilam sie 24.08.1985 w Pszczynie, Nazywam sie Angelika RyguÂła (a mial byc Tomek ale nei wyszÂło ) amoje dziwne imie zawdzieczam kochanej babci co imprezowala po moim urodzeniu i wychadzac z jakiejs biby leciala piosenka "o Angelino" i zostaÂłood niepamietam kiedy mowia do mnie DÂżula i wszystkie mozliwe zdrobnienia od tej xywy Jako dziecko bylo mnie wszedzie pelno i tak mi zostalo w wieku 1,5 roku pierwszy raz targnelam sie na swoje zycie, mianowicie zatrulam sie tabletkami (podobno jakies na rozkurcz zyl czy cos) ale udaÂło sie im przez przypadek mnie odratowac...Jako dziecko bylo mnie wszedzie pelno i tak mi zostalo kolejny zamach namoje zycie byl w wieku 3-4 lat dokladnie nie pamietam znam historie tylko z opowiesci wpadlam do 5 litrowego garnka z woda ale przypadkiem znowu mnie wyratowaSP nr 15 w jankowicach pozniej I LO Chrobry w Pszczynie tylko przez 3 lata i kolejny zamach na moje zycie (wierzcie mi Peugoty nie fruwaja i poduszki powietrze sie nei otwieraja) 2 tygodnie w szpitalu, poznije miesiac lezenia w domu ale wrocilam do zywych zmienilam wklasiematuralnej liceum na III LO w Pszczynie... w klasie maturalnej kolejny zamach na moje zycie tym razem dzik probowaÂł mnie zabic ale nie wyszÂło mu on poniosl smierc na miejscu... ja tylko 3 miesiace w gipsie i przyszla matura... (jakims cudem zdalam)wrzesien 2004-czerwiec 2005 mieszkalam w Chorzowie najpierw niedaleko Niepodleglosci od lutego do czerwca na Ryszki studiowalam tam finanse i bankowosc na WSB ale nie tedy droga... tak teraz studjuje administracje w WSZiNS w Tychach w trybie zaocznym od czerwca 2005 raoku znowu mieszkam w Jankowicach (taka maÂłametropolia kolo Pszczyny) od 15 roku zycia imprezuje ile sie da, troche lokali sie juz zwiedzilo ale na slasku jeszcze troszke zostalo do odwiedzenia, uwielbiam domowe imprezy w doborowym towarzystwie hmmm co tu jeszcze by napisac.. sama nie wiem...jaka jestem szaolna, nieobliczalna, prawie zawsze usmiechnieta otwarta na nowe znajomosci ...kurde musze konczyc bo goscie przyszli jak bede miec wene moze napisze cos wiecej pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Glanc ur.19.04.85 MysÂłowice moja przygoda z motorkami zaczeÂła sie gdy w przedszkolu ojciec kupiÂł mi motorynke i tak sie przewineÂło tych sprzĂŞtĂłw ponad 30szt i z zadnym sie nie pozegnaÂłem wszystkie mam do tej pory a to ze wzglĂŞdy na hobby mojego ojca zbiera stare motocykle i co chwile przy nich grzebie odrestaurowuje no i mnie tez tym zaraziÂł niedawno sie zbuntowaÂłem i kupiÂłem plastika CBR600f3 w podstawĂłwce straszny hahar najgorsze zachowanie w szkole puzniej LZ mechanik samochodowy tam mnie troszke uspokoiÂłem jak dyrektor chciaÂł mnie zawiesic sredniÂą szkoÂłe wspominam najlepiej zawsze najleprzy w z mechaniki 1 miejsce w miedzy szkolnym konkursie sprawnosci zawodowej no to sie pochwaliÂłem:) teraz studja na 2 roku kierunek Pedagogika resocjalizacyjna nie bede ukrywaÂł ze zawsze ciÂągÂło mnie do sÂłuzby i po to te studia lubie dobrÂą zabawe lubie poznawac nowych ludzi i zyc aktywnie bo jestem tego zdania ze trzeba wszystkiego w zyciu sprubowac trzeba sie duzo bawic by na starosc byÂło jak najwiĂŞcej wspomnien do niedawna pracowaÂłem jako operator Âładowarki(patrz foto) i to w gliwicach przy nowo otwartym odcinku autostrady i chyba jako pierwszy jechaÂłem niÂą na motocyklu a byÂło to gdzies w maju zeszÂłego roku:)no i cyba to wszystko:)aha i Qrwica mnie juz biere widzÂąc ten snieg za oknami pozdrawiam Glancu:)post-1275-1138564406.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maneczko najdrozsza 11.01.2003 nie bylo mi do smiechu.. a szczegolnie 4 dnii pozniej jak mi sie udalo przemycic do lazienki w pszczynskiej mordowni zwanej szpitalem i zobaczylam swoja buzke w normalnym lustrze... wygladalam jak ten koles z 13 posterunku co bomby majstrowal i wysadzal... z wlosow ktore mialam do polowy plecow zostaly mi resztki(a po wyjsciu tylko 5mm) mam nauczke i blizny do konca zycia(jedyne 38 szwow), aczkolwiek takiej jazdy jaka mialam w karetce to chyba nikt nie bedzie mial nawet po grzybkach halucynkach ehhh szkoda gadac pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.