Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4301


tołdi

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm wracajÂąc do tematu, to mozna topienie burej suki zimy poÂłaczyĂŚ z jakims maÂłym i skromnym wyjazdem wycieczkowym w celu przywitania wiosny Jakies propozycje i terminy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w 'Kotwicy' jest gdzie topiĂŚ wszystko, co popadnie, nawet smutki i Âżale na SkaÂłce jest piĂŞkny staw, tylko nie wiem czy wĂŞdkarzom by siĂŞ podobaÂło topienie tam czegokolwiek i robienie larmaalbo w Brynicy z jednej strony Hanysy, z drugiej Gorole przyjada i utopimy co tam chcecie, jak zwaÂł, tak zwaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

buszowaÂłem po necie i znlazÂłem stronke Opolskich MotocyklistĂłw tam w galeri mieli fotki z rozpoczecia sezonu Znaczy sie zrobili Marzanne pojechali nad jakÂąs rzeke i utopili jÂą  MyÂśle Âże szÂło by zrobic coÂś podobnego jak zrobi sie odpowiednia pogoda    nie chodzi o zorganizowanÂą impreze  tylko skrzykn¹Ì sie w jeden dzieĂą  poznĂŞcaĂŚ siĂŞ nad MarzanÂą ,przejechaĂŚ sie do jakieÂś knajpki 
Witam pomysÂł jest ciekawy jajestem na TAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z kumplami wpadlœmy na pomys³ znêcania sie nad kuk³a czyli:porzyczamy jak¹œ marzanne ze szko³y (po znajomoœÌi)podpinamy j¹ pod motocykl ci¹gniemy za sob¹ przez 5 kmko³o rzeki ma³y worek treningowy(z marzann¹ na czele) póŸniej uroczyste palenie gumy na twarzy kuk³y hehejak jeszce bêdzie ¿y³a zatruwanie spalinami dwusówaa na sam koniec podpinamy j¹ pod dwa motocykle (sprawdzanie rozci¹galnoœci marzanny)... no i tego juz chyba nie przezyje. no to j¹ moze nauczy przychodzenia póŸno i wczesnego odchodzenia:)hehehe wiem kolesie z nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z kumplami wpadlœmy na pomys³ znêcania sie nad kuk³a czyli:porzyczamy jak¹œ marzanne ze szko³y (po znajomoœÌi)podpinamy j¹ pod motocykl ci¹gniemy za sob¹ przez 5 kmko³o rzeki ma³y worek treningowy(z marzann¹ na czele) póŸniej uroczyste palenie gumy na twarzy kuk³y hehejak jeszce bêdzie ¿y³a zatruwanie spalinami dwusówaa na sam koniec podpinamy j¹ pod dwa motocykle (sprawdzanie rozci¹galnoœci marzanny)... no i tego juz chyba nie przezyje. no to j¹ moze nauczy przychodzenie póŸno i wczesnego odchodzenia:)hehehe wiem kolesie z nas
BarbarzyĂący Ale czemu nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ja w kwietniu przy dobrych wiatrach utopicie
chyba masz racje babka sÂłyszaÂła w radiu jakiegoÂś nawiedzonego meterologa (chyba tak nazywa sie ten co przepowiada pogode) ze zima ma byĂŚ do poczatku kwietnia!!!!!!! jak dla mnie to te przewidywanie pogody to loteria analizy matematyczne a wkoncu sÂą to tylko przypuszczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje    babka sÂłyszaÂła w radiu jakiegoÂś nawiedzonego meterologa (chyba tak nazywa sie ten co przepowiada pogode) ze zima ma byĂŚ do poczatku kwietnia!!!!!!!   jak dla mnie to te przewidywanie pogody to loteria analizy matematyczne   a wkoncu sÂą to tylko przypuszczenia
Trzeba tego chlopa znalezc i mu te herezje mÂłotem pneumatycznym z gÂłowy wybiĂŚ...!! w lutym juz smigalem:) marzec mam zamiar caly przesmigac....Nie ma takiej opcji ze motor dalej w garazu stoi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczorej siĂŞ troszkĂŞ przejechaÂłem,wyprzedziÂłem pare autek,przyjeÂźdzam do domu a tu znowu pada ;(nie strzymia tego!!ale jak moto wyjedzie z garaÂżu po zimie to bedzie wszystko w nim tak wypolerowane Âże nawet muchy nie zmieniÂą tego efektu pod koniec lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.