Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4714


Anielica

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak ten dziki dzik rozpiaÂł spodnie swojej ofierze ?? To musial byĂŚ specjalista, skoro udaÂło mu sie zdjaĂŚ majteczki swoimi kopytkami
Wicher najpierw byÂł oral pÂźniej sie jej spodobaÂło i sama sie rozebraÂła przepraszam jeÂśli kogoÂś moja wypowiedÂź uraziÂła ale ta historia jest dla mnie poprostu niedorzeczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher najpierw byÂł oral  pÂźniej sie jej spodobaÂło i sama sie rozebraÂła 
Tak to brzmi caÂłkiem sensownie PrzeanalizowaÂłem tÂą sytuacje i doszedÂłem do wniosku, Âże masz racjĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dobre     
Madziu Ten dzik to by³ naprawdê expert od dogadzania nastolatkom Pewnie by³ tak mocno podniecony, bo ze¿ar³ wiadro ¿o³êdzi A co jak bêdziesz w lesie i spotkasz jego funfla ?? Dziewczyny uwa¿ajcie na dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz,pewnie uciekne na drzewo   
No wiesz, a ten sprytny dziki dzik, wpije siê swoimi twardymi i jak¿e sprawnymi kopytkami w miêciutk¹ korê drzewka, wejdzie na góre i co dalej ?? W¹tpiê ¿ebys zeskoczy³a, lub przeskoczy³a na inne drzewko Wtedy to ten dziki dzik, obnazy siê przed Tob¹ i nie ma ucieczki przed wielkim, twardym i spragnionym czu³oœci "¿o³êdziem"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, a ten sprytny dziki dzik, wpije siĂŞ swoimi twardymi i jakÂże sprawnymi kopytkami w miĂŞciutkÂą korĂŞ drzewka, wejdzie na gĂłre i co dalej ??  WÂątpiĂŞ Âżebys zeskoczyÂła, lub przeskoczyÂła na inne drzewko Wtedy to ten dziki dzik, obnazy siĂŞ przed TobÂą i nie ma ucieczki przed wielkim, twardym i spragnionym czuÂłoÂści "Âżo³êdziem"  
I co ja dalej,kurde no nie wiem bede wzywac pomocy,pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja dalej,kurde no nie wiem    bede wzywac pomocy,pomocy 
I wtedy pojawi sie lesniczy Wicher z wichrowego wzgĂłrza, wyposaÂżony w ogromna dubeltĂłwkĂŞ Zastrzeli dzikiego dzika i uratuje MadziĂŞ Zabierze do swojej lesniczĂłwki i zaopiekuje siĂŞ trzĂŞsÂącym ciaÂłkiem wystraszonej Magdaleny Ahia, a niedobry dzik bĂŞdzie sie pichcil na otwartym ogniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy pojawi sie lesniczy Wicher z wichrowego wzgĂłrza, wyposaÂżony w ogromna dubeltĂłwkĂŞ Zastrzeli dzikiego dzika i uratuje MadziĂŞ Zabierze do swojej lesniczĂłwki i zaopiekuje siĂŞ trzĂŞsÂącym ciaÂłkiem wystraszonej Magdaleny  Ahia, a niedobry dzik bĂŞdzie sie pichcil na otwartym ogniu
Wicherku, Ty moj bohaterze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.