Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4711


majster@

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Dla tych ktorzy jeszcze nie byli na stronce Suzuki http://www.suzuki.pl/moto/moto2/index.html informuje ze pojawily sie dane techniczne sprzetow na rok 2006. Suzuki ponad tydzien temu uzyskalo homologacje Mi w oko wpadla bardzo GSX-R600 A cenowa rewolucja to GSX-R750-45900zl. GSR tez niczego sobie Tylko swinke rozbijac i do salonu post-1366-1141044220.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wysoki, jak w bielsku r6 nowÂś smigÂłem to masakre, nie mĂłwiÂąc jak sie przymiezlalem do k5 to tez maÂły, ale tak to sie rozwinelo wszytko technicznie no i 1000 sa wielkosĂŚ 600 )a co do konkretnego modelu to wiem Âże o gustach siĂŞ nie dyskutuje ale mi siĂŞ bardziej GSX podoba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wysoki, jak w bielsku r6 nowÂś smigÂłem to masakre, nie mĂłwiÂąc jak sie przymiezlalem do k5 to tez maÂły, ale tak to sie rozwinelo wszytko technicznie no i 1000 sa wielkosĂŚ 600 )a co do konkretnego modelu to wiem Âże o gustach siĂŞ nie dyskutuje ale mi siĂŞ bardziej GSX podoba )
To ile Ty masz wzrostu? Ja mam 183 to chyba sie na GSX-r600 zmieszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer korzystajac z okazji dochodze do wniosku ze Suzuki to najlepsze maszyny. Jak zobaczylem najnowsza GSX-R600 to mnie zapchalo. Zreszta od strony technicznej jest tak samo rewelacyjnie jak od wizualnej : najlzejsza w klasie, z tego co wiem to najmniej awaryjna w porownaniu np do yamahy gdzie bieg2 wyskakuje wyswietlacz biegow ktory mozna by powiedziec ze bajer ale baardzo przydatny i na dodatek inne firmy tego bajeru nie stosuja. A i cenowo jest znosnie w porownaniu do konkurencji np honda 48900zl. A w czym niby Honda jest lepsza?! Nie mowiac ze jak gowno wyglada ( nie obrazajac wlascicieli w koncu to rzecz gustu)teraz sie nie dziwie skad ten opis pod Twoim emblematem Po prostu sie zakochalem w tym sprzecie A co do VZR 1800 to chyba za duza moc i moment Ja w kazdym razie bal bym sie na takie cos wsiasc Sory za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.